Logo Polski Tenis

WYNIKI

SZANGHAJ: Medvedev - A. Zverev 6:4, 6:1; M. Pavic/Soares - Kubot/Melo 6:4, 6:2; TIENCIN: Peterson - Watson 6:4, 6:4; Aoyama/Shibahara - Hibino/Kato 6:3, 7:5; LINZ: Gauff - Ostapenko 6:3, 1:6, 6:2; Krejcikova/Siniakova - Haas/Knoll 6:4, 6:3.

Aktualności

Polska Liga Tenisa 2019 dla amatorów

Ruszyła Polska Liga Tenisa 2019 dla amatorów. Pierwszy turniej odbywa się w Rzeszowie.

Kolejne zawody zostaną rozegrane w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Sopocie i Krakowie. Wielki finał zaplanowano na kortach Warszawianki. Patronem zmagań jest nasz portal.

7 turniejów eliminacyjnych w różnych miastach Polski. Wystarczy zagrać w jednym z nich i włączyć się do rywalizacji o 26 600 złotych. Zasady są proste i przejrzyste, a turnieje transmitowane na żywo w telewizji.

Turnieje Polskiej Ligi Tenisa 2019 przeznaczone są wyłącznie dla amatorów. Z każdej z siedmiu rund eliminacyjnych (Rzeszów 29-30 czerwcaWarszawa 6-7 lipcaPoznań 13-14 lipcaKatowice 20-21 lipcaWrocław 3-4 sierpniaSopot 10-11 sierpnia i Kraków 17-18 sierpnia), czterech najlepszych graczy uzyska przepustkę do wielkiego finału na kortach Warszawianki (31 sierpnia).

Aż dla ośmiu graczy z każdego z turniejów eliminacyjnych przygotowano nagrody pieniężne. Zwycięzca zgarnie aż 5 000 złotych. Łącznie pieniądze wygra aż 56 zawodników!

Rozbudowany system premii pieniężnych, a przede wszystkim wykluczenie z rozgrywek szerokiej rzeszy zawodowców (osoby notowane w rankingu PZT od 2014 roku) sprawia, że każdy amator „białego sportu” może włączyć się do rywalizacji o nagrody.

Ale dodatkowym smaczkiem całego przedsięwzięcia jest fakt, że mecze wszystkich eliminacyjnych turniejów będą transmitowane na żywo, zaś na stronie www.polskaligatenisa.pl publikowane będą rozbudowane statystyki dotyczące gry każdego gracza. 

Obraz z turnieju w Rzeszowie

Kategoria: Amatorzy
Odżywki i Suplementy Diety Musclepump
Trener personalny Maciej Kowalski

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności