Polski Tenis

WYNIKI

RZYM: Świątek - Sabalenka 6:2, 6:3; Jarry - T.Paul 6:3, 6:7 (3), 6:3; A. Zverev - Tabilo 1:6, 7:6 (4), 6:2.

Alicja Rosolska została mamą po raz drugi

Utytułowana deblistka pod koniec sierpnia poinformowała, że jest w ciąży. W swoich mediach społecznościowych pokazała zdjęcie swojego drugiego synka – Hugo.

Alicja Rosolska po Wimbledonie zakończyła występy na zawodowych kortach. Ostatnim jej meczem było starcie w duecie z Nadią Kichenok w pierwszej rundzie londyńskiego szlema. Lepsze okazały się Storm Hunter i Elise Mertens, późniejsze finalistki turnieju.

Po kilku tygodniach Polka zamieściła fotkę synka z US Open 2022. – Tęsknię za US Open w tym roku, ale mama powiedziała, że wrócimy tu w 2024 roku, kiedy urodzi się mój młodszy braciszek – napisała na Instagramie.

Wiadomo już, że Rosolska po raz drugi została mamą. Tym razem w mediach społecznościowych zamieściła fotkę obu synków. Charliego, który przyszedł na świat w grudniu 2020 roku oraz Hugo. Trzy lata później. Kopiuj&wklej – dopisała.

Po narodzinach pierwszego dziecka wróciła do rywalizacji w cyklu WTA już na Rolanda Garrosa. Teraz może być podobnie, ale dla Rosolskiej kluczowy może być start na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu, które odbędą się na przełomie lipca i sierpnia.

Na razie pozostaje życzyć zdrowia zarówno tenisistce, jak i jej synkowi. Gratulujemy!

Kategoria: