Polski Tenis

WYNIKI

ANGERS WTA 125: Burel - Paquet 3:6, 6:4, 6:2; MONTEVIDEO WTA 125: Zarazua - Parry 7:5, 3:6, 6:4; DUBAJ ITF W100: Tikhonova - Hartono 6:1, 6:4.
Polska Liga Tenisa

Coco Gauff zafascynowana Halloween

Halloween przypada w czasie WTA Finals, co nie umknęło uwadze organizatorów. Zapytali wiec uczestniczki, co sądzą o tym święcie.

Najbardziej zafascynowana Halloween jest Coco Gauff. – Od dzieciństwa się tym pasjonuję. Uwielbiam się przebierać, robiłam to przez cały rok. Zawsze mówiłam, że chcę chodzić na konwenty, cosplay i wszystkie tego typu rzeczy – wyjawiła tenisistka.

Co rok w social mediach trzeciej rakiety świata nie brakuje akcentów związanych z tym dniem. Kilka dni temu podzieliła się zdjęciem, na którym miała kostium Freddy’ego Kruegera. Jej sweterkowa sukienka w zielono-czerwone paski nawiązywała do kultowego swetra bohaterki. Wygląd zaś dopełniają rękawiczki z metalowymi pazurami.

Do zdjęcia pozowała z rodziną, więc możliwe, że przed celebrację Halloween przesunęła na wcześniejszy termin ze względu na WTA Finals.

Na tym nie skończyło się celebrowanie ulubionego święta. Gauff zamieściła jeszcze na Instagramie fotką w makijażu strasznego klauna. – Kiedy się nudzisz i jest październik – napisała.

Gauff podczas WTA Finals w grupie rywalizuje z Igą Świątek, Marketą Vondrousovą oraz Ons Jabeur.

Kategoria: