Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 500: Keys - D. Collins 6:1, 6:2; RABAT WTA 250: Stearns - Sherif 6:2, 6:1; GENEWA ATP 250: Ruud - Machac 7:5, 6:3; Ruud - Cobolli 1:6, 6;1, 7:6 (4); LYON ATP 250: G. Mpetshi Perricard - Etcheverry 6:4, 1:6, 7:6 (7).

Iga Świątek wygrała w kategorii „Osobowość” plebiscytu Herosi WP SportoweFakty

Iga Świątek ponownie została doceniona przez fanów. Nagrodę na gali Herosi WP SportoweFakty w „Look Up” Events w Warszawie w imieniu najlepszej tenisistki świata odebrała psycholog Daria Abramowicz.

W czwartek liderka rankingu WTA bardzo w dobrym stylu rozpoczęła rywalizację w turnieju WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix 2024 w Stuttgarcie w Niemczech. W jej boksie zabrakło właśnie Darii Abramowicz.

Pojęcie osobowości

– Tak się składa, że psychologia zna pojęcie osobowości. Mówimy o niej jako takim zestawie w miarę stałych cech, które pozwala się nam w jakiś spójny sposób zachowywać. W otaczającym nas, pędzącym coraz szybciej świecie, te cechy, które pozwalają robić wiele rzeczy na arenach sportowej rywalizacji – ale też poza nimi – na własnych warunkach są szczególnie cenne – podkreśliła Daria Abramowicz.

Iga podziękowała

Pokazano nagranie Igi Świątek, która podziękowała za wygraną i statuetkę.

– Chciałabym ogromnie podziękować za wyróżnienie w kategorii osobowość roku. Jestem bardzo wdzięczna, że kibice doceniają moja prace i wysilę jaki wkładam w całą moją karierę. Dziękuję, że głosowaliście i mam nadzieję, że będziecie wspaniale się dzisiaj bawić. I że Daria będzie godnie reprezentować „Team Świątek” – powiedziała z uśmiechem Świątek dla WP SportoweFakty.

Kategoria: