Polski Tenis

WYNIKI

ANDORA WTA 125: Cornet - Tauson 6:3, 6:3; E. Andreeva - Seidel 6:4, 7:5; Watson - Ponchet walkower; BUENOS AIRES WTA 125: Sierra - Montgomery 6:4, 7:5; Zarazua - Giovannini 6:0, 6:4; NEXT GEN FINALS DŻEDDA: Fils - Van Assche 2:4, 4:1, 4:3 (1), 4:3 (6).
Polska Liga Tenisa

Jelena Ostapenko wypoczywa w raju

Czołowe tenisistki albo nie zdążyły jeszcze pojechać na wakacje, albo nie chcą się tym chwalić. Jelena Ostapenko wypoczywa na Mauritiusie i postanowiła się podzielić pięknym dla siebie czasem ze swoimi obserwatorami.

Dla Łotyszki był to naprawdę niezły sezon. Zaliczyła dwa ćwierćfinały wielkoszlemowe i na sam koniec została sklasyfikowana na 13. miejscu. Ostapenko okazuje się być przeszkodą nie do przejścia dla Igi Świątek, co potwierdziła w tym sezonie, eliminując ją z US Open. 

Co ciekawe, obie zawodniczki grały ze sobą czterokrotnie i zawsze lepsza była Łotyszka.

To już jednak za nią. Zanim rozpocznie przygotowania do 2024 roku, postanowiła solidnie wypocząć. Za wakacyjną destynację obrała Mauritius, gdzie nie tylko opala się i pływała, ale także jeździła na motorówce. Miała też okazję oglądać wieloryby i rekiny. Nie zabrakło tenisowego akcentu, bo sprawdziła miejscowe korty.

Zawodniczka z Rygi, jak można wywnioskować po kadrach, dobrze się bawi. Egzotyczne wakacje z pewnością okażą się dobrym pomysłem przed okresem przygotowawczym i podjęciem kolejnych wyzwań w tenisowej karierze.

Kategoria: