Polski Tenis

WYNIKI

ANDORA WTA 125: Sevastova - Yastremska 6:7 (3), 6:1, 6:4; Ponchet - Jacquemot 4:6, 6:4, 7:6 (4); Seidel - Friedsam 6:4, 6:4; BUENOS AIRES WTA 125: Sierra - Montgomery 6:4, 7:5; Zarazua - Giovannini 6:0, 6:4; NEXT GEN FINALS DŻEDDA: Nardi - Cobolli 3:4 (4), 4:2, 4:3 (1), 1:4, 4:3 (3); Fils - Stricker 4:2, 3:4 (3), 4:2, 4:3 (5).
Polska Liga Tenisa

Szczęśliwa chwila w życiu sparingpartnera Igi Świątek

Kilka dni po zakończeniu sezonu sztab Igi Świątek cieszy się chwilami wolnego. W tym również Tomasz Moczek, sparingpartner najlepszej tenisistki na świecie, który postanowił zostać w Meksyku.

W ubiegły poniedziałek Iga Świątek wygrała WTA Finals i tym samym odzyskała prowadzenie w rankingu WTA. Szczęśliwy czas i świętowanie są już za teamem, który w Cancun stawił się w całości. 

Byli oczywiście Tomasz Wiktorowski i Maciej Ryszczuk, a także Daria Abramowicz i Tomasz Moczek. Nie zabrakło też Tomasza Świątka, taty polskiej zawodniczki.

Tomasz Moczek nie musiał daleko jechać, postanowił bowiem spędzić wakacje w oddalonym o kilkanaście kilometrów od Cancun – Playa del Carmen. Podczas urlopu towarzyszyła mu partnerka, Wiktoria Gajewska. 23-latka jest studentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz zawodowo zajmuje się modelingiem.

Podczas jednego z wieczorów Moczek postanowił oświadczyć się swojej partnerce. Szczęśliwi narzeczeni zamieścili fotkę z tego wydarzenia na Insta Stories. „Powiedziałam tak” – napisała życiowa wybranka Tomasza Moczka.

Kategoria: