Polski Tenis

WYNIKI

ANDORA WTA 125: Cornet - Buyukakcay 1:6, 7:6 (4), 6:3; Charaeva - Dodin 3:6, 6:2, 6:2; Naef - Bucsa 4:6, 6:3, 6:4; Parrizas Dias - Tig 7:5, 6:2; E. Andreeva - Bandecchi 6:3, 6:4; Bassols Ribera - Noha Akugue 6:3, 7:5; BUENOS AIRES WTA 125: Pigossi - Romero Gormaz 6:4, 4:6, 6:4; Loeb - Papamichail 6:3, 6:2; Estable - Perez Alcarcon 6:2, 1:6, 6:2; Perrin - C. Alves 6:2, 6:1; Hercog - Monnet 6:4, 0:2 i krecz Francuzki.
Polska Liga Tenisa

Tenisowe gwiazdy na otwarciu w Miami

W weekend w Miami otwarto nową restaurację. Z tej okazji właściciel urządził imprezę, na którą zaprosił również gości ze świata tenisa.

David Grutman i Noah Tepperberg otworzyli restaurację „Casadonna”. Oferuje ona kuchnię włoską. To nie pierwsze takie miejsce w szerokiej ofercie właścicieli na mapie Miami. Mają oni jeszcze inne restauracje i kluby nocne.

David Grutman i Noah Tepperberg otworzyli restaurację „Casadonna”. Oferuje ona kuchnię włoską. To nie pierwsze takie miejsce w szerokiej ofercie właścicieli na mapie Miami. Mają oni jeszcze inne restauracje, a także kluby nocne.

Sam Grutman miał ostatnio okazję trenować z Aryną Sabalenką. Białorusinka była więc jednym z gości podczas otwarcia nowego miejsca. Liderka rankingu na miejscu spotkała się też z Karoliną Woźniacką czy Sereną Williams. Byli także Reilly Opelka, David Lee czy Victoria Beckham.

Przypomnijmy, że Karolina Woźniacka w 2023 roku wróciła do tenisa i wystąpiła w kilku turniejach przed US Open, a następnie w turnieju wielkoszlemowym, gdzie pokonała m.in. Petrę Kvitovą i ostatecznie doszła do IV rundy. Teraz szykuje się już do Australian Open.

Aryna Sabalenka w przyszłym tygodniu wystąpi w WTA Finals. Będzie walczyć nie tylko o miano najlepszej tenisistki w tejże imprezie, ale również o fotel liderki, bo Iga Świątek wciąż może jej go odebrać w tym roku.

Kategoria: