Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 500: Samsonova - Haddad Maia 6:3, 6:0; LYON ATP 250: Etcheverry - Koepfer 6:4, 6:1; Darderi - Rinderknech walkower.  

Wylicytuj trening i lunch z Magdą Linette

W ramach licytacji związanych z 32. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można znaleźć aukcję związaną z Magdą Linette. Zwycięzca będzie mógł spędzić czas z poznanianką na korcie, a po nim zjeść lunch i spokojnie porozmawiać.

Licytacja trwa do 6 lutego (do godz. 9.23), a już teraz kwota, jaką trzeba zapłacić to ponad dwudzieścia tysięcy złotych. Całość uzyskanych środków licytacji wesprze cel 32. Finału WOŚP.  

W tym roku uzbierane środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Magda Linette ze zwycięzcą spotka się w Warszawie i zaproponuje dwa terminy na realizację wylicytowanej nagrody.

Linette to półfinalistka Australian Open 2023, a także reprezentantka kraju w Billie Jean King Cup oraz na igrzyskach olimpijskich. Najwyżej w rankingu notowana była na 19. miejscu (marzec 2023).

Ponadto na swoim koncie ma sześć finałów w imprezach WTA, z czego w dwóch z nich triumfowała (Nowy Jork 2019, Hua Hin 2020). Wygrywała też turnieje deblowe w Charleston w 2022 (z Andreją Klepac) oraz z Aleksandrą Krunic w Eastbourne w tym samym sezonie.

Na Allegro można też znaleźć sukienkę Igi Świątek, w której wystąpiła w WTA Finals w Cancun podczas ceremonii losowania, a także treningi z Karolem Drzewieckim i Maciejem Smołą oraz z Danielem Michalskim.

Link do licytacji 

Kategoria: