Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: P. Sousa - Zapata Miralles 6:4, 6:1; Taberner - Ajdukovic 7:5, 6:7 (9), 6:4; CAMPINAS: Carballes Baena - Galan 6:4, 6:2; F. Cerundolo - Meligeni Rodrigues Alves 6:1, 6:4.

Poznań Open 2016 – wyniki

W stolicy Wielkopolski zakończyła się kolejna edycja challengera ATP Poznań Open 2016.

Na kortach Parku Tenisowego Olimpia Polacy bez powodzenia walczyli w singlu. W finale debla byli Mateusz Kowalczyk i Kamil Majchrzak.

Do eliminacji zgłosiło się zaledwie 17 graczy (aż 15 wolnych miejsc). W turnieju głównym zobaczyliśmy Kamila Majchrzaka, Huberta Hurkacza, Michała Dembka i Marcina Gawrona.

Majchrzak przegrał z Czechem Markiem Michalicką (od stanu 5:2 do 5:7, 0:6). Hurkacz uległ Serbowi Pedji Krstinowi. Gawron był słabszy od Hiszpana Oriola Roca Batalli, a Dembek nie sprostał Mołdawianinowi Radu Albotowi.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Albot – Dembek 6:3, 6:2; P. Sousa – Sakharov 7:5, 6:1; Michalicka – Majchrzak 7:5, 6:0; (5) Riba – F.F. Silva 6:1, 7:6 (4); (3) Nedovyesov – Janvier 6:4, 4:6, 6:4; Roca Batalla – Gawron 7:6 (4), 6:2; Perez Sanz – Zekic 4:2 i krecz Serba; (9) Milojevic – De Loore 6:4, 6:1; (7) Coppejans – Betov 6:3, 6:1; Stanek – Cornea 6:1, 7:6 (6); Ramirez Hidalgo – T.K. Wang 6:0, 6:2; (4) Krstin – Hurkacz 6:2, 0:6, 6:4; (6) Samper-Montana – Sidorenko 6:2, 2:6, 6:4; Velotti – Metreveli 7:6 (2), 6:2; Garin – A. Ward 2:6, 6:2, 4:1 i krecz Brytyjczyka; Geens – (2) Kamke 6:1, 6:4.

Druga runda: Albot – P. Sousa 6:1, 6:4; Riba – Michalicka 6:1, 6:2; Nedovyesov – Roca Batalla 6:2, 6:4; Milojevic – Perez Sanz 6:4, 7:6 (4); Coppejans – Stanek 6:1, 6:0; Ramirez Hidalgo – Krstin 6:3, 6:1; Samper-Montana – Velotti 2:6, 6:1, 6:4; Geens – Garin 7:6 (5), 6:4.

Ćwierćfinały: Albot – Riba 5:7, 7:5, 7:6 (7); Nedovyesov – Milojevic 5:7, 6:2, 6:3; Coppejans – Ramirez Hidalgo 6:4, 6:1; Geens – Samper-Montana 6:3, 6:3.

Półfinały: Albot – Nedovyesov 6:1, 6:2; Geens – Coppejans 7:6 (6), 6:0.

Finał: Albot – Geens 6:2, 6:4.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Cerretani/M. Schnur – Dembek/Panfil 6:0, 6:2; Perez Sanz/F.F. Silva – Hurkacz/J. Zieliński 3:6, 6:0, 21:19; Kowalczyk/Majchrzak – (4) Arends/Mies 6:4, 6:1; I. Sabanov/M. Sabanov – Anagnastopol/Cornea 7:6 (5), 6:4; Nedovyesov/Sidorenko – P. Matuszewski/Żuk 7:5, 6:1; (3) Metreveli/Peng – Gawron/Majchrowicz 6:4, 6:2; Doumbia/Sakharov – Michalicka/Stanek 6:4, 6:3; Krstin/Milojevic – (2) Bednarek/Betov 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Cerretani/M. Schnur – Perez Sanz/F.F. Silva 7:6 (5), 6:4; Kowalczyk/Majchrzak – I. Sabanov/M. Sabanov 6:4, 7:6 (1); Metreveli/Peng – Nedovyesov/Sidorenko 6:2, 7:5; Doumbia/Sakharov – Krstin/Milojevic walkower.

Półfinały: Kowalczyk/Majchrzak – Cerretani/M. Schnur 7:5, 6:4; Metreveli/Peng – Doumbia/Sakharov 6:1, 6:2.

Finał: Metreveli/Peng – Kowalczyk/Majchrzak 6:4, 3:6, 10:8.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: J. Zieliński – Bednarek 7:6 (6), 6:2.

Druga runda: (1) P. Sousa – T. Forget 7:5, 7:5; Łomacki – (6) Salman 6:1, 6:4; (2) Janvier – Majchrowicz 6:2, 6:1; (7) Gawron – Walków 6:3, 6:2; (3) Doumbia – Tadyszak 6:0, 6:1; (5) T.K. Wang – P. Matuszewski 6:4, 6:1; (4) Geens – Żuk 6:2, 3:6, 6:2; (8) Betov – J. Zieliński 4:6, 6:3, 6:4.

Trzecia runda: P. Sousa – Łomacki 6:1, 6:3; Gawron – Janvier 6:4, 6:3; T.K. Wang – Doumbia 1:6, 7:6 (6), 3:1 i krecz Sadio; Geens – Betov 6:3, 6:0.

KWALIFIKACJE DEBLA

Pierwsza runda: Gawron/Majchrowicz – bye; Hurkacz/J. Zieliński – T. Forget/Janvier 4:6, 6:3, 10:8.

Druga runda: Hurkacz/J. Zieliński – Gawron/Majchrowicz 6:3, 7:6 (3).

Plan gier na sobotę

Kategoria: ATP

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności