Logo Polski Tenis

WYNIKI

LEXINGTON: Linette - Davis 6:2, 6:3; Brady - Watson 6:2, 6:1; PRAGA: Bouchard - Kudermetova 6:0, 6:3.

Aktualności

Puchar Braci Nowickich w Łodzi

W Łodzi odbył się ogólnopolski turniej juniorów o Puchar Braci T. i W. Nowickich. 

W gronie dziewcząt triumfowała Xenia Lipiec, która w finale wygrała z Aleksandrą Węgrzyn. Wśród chłopców zwyciężył faworyt zawodów – Piotr Pawlak. Drugi był Gabriel Matuszewski. 

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Formella – bye; Wróblewska – Dziewięcka 6:1, 6:2; Daroszewska – Ladrowska 6:4, 6:4; (8) Podulka – bye; (3) Węgrzyn – bye; Demianiuk – Langiewicz 0:6, 6:2, 10:7; Durska – L. Matuszewski 6:2, 6:0; (5) Carpenter – bye; (6) B. Przybylska –  bye; Gustowska – Koczan 7:5, 7:5; Skowrońska – Persson 7:5, 6:1; (4) Górska – bye; (7) Grott – bye; Koralnik – Zaremba 6:2, 6:4; Bozova – Kasprzak 6:2, 6:3; (2) Lipiec – bye. 

Druga runda: Formella – Wróblewska 6:4, 7:5; Daroszewska – Podulka 7:5, 3:0 i krecz Ewy; Węgrzyn – Demianiuk 6:2, 4:6, 10:3; Carpenter – Durska 0:6, 6:4, 10:6; B. Przybylska – Gustowska 6:4, 2:6, 11:9; Górska – Skowrońska 6:1, 6:0; Koralnik – Grott 6:4, 6:3; Lipiec – Bozova 1:6, 6:1, 11:9.

Ćwierćfinały: Formella – Daroszewska 7:5, 6:7 (6), 10:4; Węgrzyn – Carpenter 6:1, 6:0; Górska – B. Przybylska 6:2, 3:0 i krecz Basi; Lipiec – Koralnik 6:4, 6:2. 

Półfinały: Węgrzyn – Formella 6:4, 3:6, 10:3; Lipiec – Górska 6:4, 6:7 (5), 11:9. 

Finał: Lipiec – Węgrzyn 6:1, 6:2.    

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Pawlak – bye; R. Gajewski – Dójczyński 6:3 i krecz Michała; Markowski – Daszczuk 3:6, 6:2, 10:8; (7) Jezierski – bye; (4) Roś – bye; Manczak-Mancewicz – Wereszka 6:1, 6:4; Stankiewicz – Tatera 6:3, 6:4; (6) Federowicz – bye; (5) G. Matuszewski – bye; Szic – Sopoliński 2:6, 6:2, 10:4; Krotowski – A. Majchrzak 6:3, 7:5; (3) Kusiewicz – bye; (8) Braziewicz – bye; Kułakowski – Gontar 6:1, 6:1; Pałyszko – Siekanowicz 3:6, 6:2, 10:4; (2) Politowicz – bye.

Druga runda: Pawlak – R. Gajewski 6:2, 6:3; Jezierski – Markowski 7:6 (2), 7:6 (1); Roś – Manczak-Mancewicz 6:2, 1:6, 12:10; Kusiewicz – Krotowski 6:2, 6:1; Kułakowski – Braziewicz 6:4, 6:0; Politowicz – Pałyszko 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Pawlak – Jezierski 6:0, 6:1; Stankiewicz – Roś 6:1, 6:4; G. Matuszewski – Kusiewicz 7:6 (6), 6:1; Politowicz – Kułakowski 7:5, 6:3.

Półfinały: Pawlak – Stankiewicz 6:1, 6:1; G. Matuszewski – Politowicz 7:6 (5), 6:3.

Finał: Pawlak – G. Matuszewski 6:3, 6:2.

ELIMINACJE JUNIORÓW

B. Sopoliński – Miętkiewicz 6:0, 6:1; Manczak-Mancewicz – Wolnik 6:1, 6:0; Siekanowicz – T. Sopoliński 6:0, 6:0; Daszczuk – Pietras 6:0, 6:1; A. Majchrzak – Marciniak 6:0, 6:0; wolny los mieli: Dójczyński, Szic i Wereszka. 

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności