Logo Polski Tenis

WYNIKI

BERLIN: Kvitova - Petkovic 6:4, 6:1; Sevastova - Goerges 6:3, 4:3 i krecz Niemki; Bautista Agut - Struff 6:3, 3:6, 10:7; Sinner - Haas 6:4, 3:6, 10:8.

Aktualności

Puchar Davisa na świecie – wyniki

W wielu miastach na świecie rozgrywane były pojedynki drużynowych rozgrywek mężczyzn.

Tenisiści ośmiu krajów rywalizowali w ćwierćfinałach Pucharu Davisa. Duża grupa ekip walczyła o udział w barażach o Grupę Światową.

ĆWIERĆFINAŁY GRUPY ŚWIATOWEJ

WIELKA BRYTANIA – FRANCJA 3:1: J. Ward – G. Simon 4:6, 4:6, 1:6; A. Murray – Tsonga 7:5, 7:6 (10), 6:2; A. Murray/J. Murray – Mahut/Tsonga 4:6, 6:3, 7:6 (5), 6:1; A. Murray – G. Simon 4:6, 7:6 (5), 6:3, 6:0.

AUSTRALIA – KAZACHSTAN 3:2: Kokkinakis – Kukushkin 4:6, 3:6, 3:6; Kyrgios – Nedovyesov 6:7 (5), 7:6 (2), 6:7 (5), 4:6; Groth/L. Hewitt – Golubev/Nedovyesov 6:4, 7:6 (4), 6:2; Groth – Kukushkin 6:3, 7:6 (6), 4:6, 7:6 (6); L. Hewitt – Nedovyesov 7:6 (2), 6:2, 6:3.

ARGENTYNA – SERBIA 4:1: L. Mayer – Krajinovic 6:4, 6:2, 6:1; Delbonis – Troicki 2:6, 2:6, 6:4, 6:4, 6:2; Berlocq/L. Mayer – Troicki/Zimonjic 6:2, 6:4, 6:1; Schwartzman – Lajovic 1:6, 4:6; Berlocq – Krajinovic 6:1, 3:0 i krecz Filipa.

BELGIA – KANADA 5:0: Darcis – Dancevic 3:6, 6:1, 7:5, 6:3; Goffin – Peliwo 6:4, 6:4, 6:2; Bemelmans/Coppejans – Nestor/Shamasdin 7:5, 3:6, 6:4, 6:3; Coppejans – Dancevic 2:6, 6:2, 6:3; Darcis – Peliwo 6:4, 6:3.

GRUPA I EURO-AFRYKAŃSKA – DRUGA RUNDA

ROSJA – HISZPANIA 3:2: Rublev – Robredo 2:6, 3:6, 3:6; Khachanov – Andujar 3:6, 3:6, 2:6; Donskoy/Kravchuk – M. Lopez/Marrero 4:6, 7:6 (3), 5:7, 7:5, 6:4; Donskoy – Robredo 6:3, 5:7, 6:2, 7:6 (3); Rublev – Andujar 6:4, 7:6 (4), 6:3.

AUSTRIA – HOLANDIA 2:3: Thiem – De Bakker 3:6, 6:4, 7:6 (5), 3:6, 4:6; A. Haider-Maurer – Haase 6:3, 6:4, 5:7, 7:5; Marach/J. Melzer – Hasse/Rojer 3:6, 6:7 (4), 6:7 (5); Thiem – Haase 4:6, 6:7 (4), 3:6; Marach – Huta Galung 6:3, 6:3.

RUMUNIA – SŁOWACJA 2:3: Copil – Gombos 7:6 (5), 6:7 (6), 6:4, 7:6 (10); Ungur – Klizan 4:6, 2:6, 0:6; Mergea/Tecau – An. Martin/Zelenay 5:7, 3:6, 3:6; Copil – Klizan 6:7 (3), 3:6, 3:6; Ungur – Gombos 6:4, 6:4.

GRUPA I EURO-AFRYKAŃSKA – O UTRZYMANIE

IZRAEL – SŁOWENIA 3:1: Sela – Razborsek 6:1, 6:3, 6:2; Weintraub – Zemlja 6:3, 6:2, 1:6, 6:7 (3), 6:4; Sela/Patael – Radinski/Zemlja 6:1, 6:2, 6:4; Patael – Radinski 4:6, 6:4, 3:6.

GRUPA I AZJA-OCEANIA – DRUGA RUNDA

UZBEKISTAN – KOREA POŁUDNIOWA 3:2: Dustov – H. Chung 7:6 (6), 4:6, 3:6, 6:7 (5); Istomin – Hong 6:2, 6:2, 6:3; Dustov/Istomin – Nam/Song 6:2, 7:5, 7:6 (3); Istomin – H. Chung 6:1, 1:0 i krecz; Ismailov – Hong 5:7, 6:4, 3:6.

NOWA ZELANDIA – INDIE 2:3: Venus – Devvarman 4:6, 4:6, 6:3, 6:3, 6:1; J. Statham – Bhambri 2:6, 1:6, 3:6; Daniell/A. Sitak – Bopanna/Myneni 6:3, 7:6 (1), 6:3; Daniell – Devvarman 4:6, 4:6, 4:6; Venus – Bhambri 2:6, 2:6, 3:6.

GRUPA I AMERYKAŃSKA – DRUGA RUNDA

DOMINIKANA – EKWADOR 3:2: V. Estrella Burgos – Endara 3:6, 6:2, 4:6, 6:2, 6:4; J. Hernandez – G. Escobar 2:6, 4:6, 3:6; V. Estrella Burgos/J. Hernandez – E. Gomez/R. Quiroz 6:3, 4:6, 6:3, 6:4; V. Estrella Burgos – G. Escobar 4:6, 7:6 (3), 6:2, 6:0; Cid – E. Gomez 2:6, 4:6.

Kategoria: Davis Cup

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności