Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: P. Sousa - Hamou 6:2, 6:2; Elias - Kotov 6:2, 7:5; Kovalik - Lenz 6:1, 4:6, 6:2; A. Arnaboldi - P. Martinez 6:1, 6:2; Vatutin - Lestienne 6:2, 6:0; Celikbelik - G. Oliveira 2:6, 7:5, 7:6 (3); Taberner - J. Domingues 6:3, 6:2; CAMPINAS: F. Cerundolo - Sakamoto 6:1, 6:3; Carballes Baena - Ortega-Olmedo 6:4, 6:0; Safwat - Barrios Vera 5:7, 6:2, 6:2; Meligeni Rodriguez Alves - Gomez-Herrera 6:4, 7:6 (3); Mena - Clezar 6:4, 6:4; Olivo - Sachko 6:7 (3), 6:0, 6:4; Galan - Sels 6:2, 6:3.

Puchar Śląska ITF Juniors – wyniki

Na kortach Górnika Bytom zakończył się międzynarodowy turniej ITF juniorów o Puchar Śląska.

W zawodach kategorii grade 2 grali m.in. Stefania Rogozińska-Dzik, Anna Hertel, Weronika Falkowska, Daniel Michalski czy Wojciech Marek.

Najlepiej zaprezentowały się Anna Hertel i Stefania Rogozińska-Dzik. Ania była w finale debla (wraz z Weroniką Falkowską) oraz półfinale debla. Stefka zgrała w finale singla.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Hertel – Helmi 6:3, 6:1; Kardava – Nagy 6:4, 6:3; Stankovska – Nikolovova 6:2, 6:4; Makatsaria – (7) Erjavec 6:3, 6:3; (3) Q. Zheng – Cernecka 6:3, 3:6, 6:2; Stara – Hędrzak 5:7, 6:1, 6:1; Rogozińska-Dzik – Erman 6:4, 6:0; (6) K. Townsend – Petrenko 1:6, 6:4, 6:4; (8) B. Lin – Zakordoniec 6:0, 6:2; Tauson – Furak 6:4, 6:3; Petrovicka – Baszak 6:4, 6:1; (4) Radisic – Dadaciu 6:1, 6:0; Cisovska – (5) Falkowska 6:1, 6:2; Cappelletti – Vedder 6:2, 6:2; Vagramov – Gubina 6:2, 6:1; (2) Ma – Kubka 6:3, 6:2.

Druga runda: Hertel – Kardava 7:6 (6), 6:4; Stankovska – Makatsaria 6:0, 6:2; Stara – Q. Zheng 6:3, 6:4; Rogozińska-Dzik – K. Townsend 6:3, 6:1; Tauson – B. Lin 6:4, 7:5; Radisic – Petrovicka 7:5, 6:7 (9), 6:0; Cappelletti – Cisovska 6:3, 6:7 (7), 7:6 (3); Ma – Vagramov 6:1, 3:6, 6:0.

Ćwierćfinały: Hertel – Stankovska 3:6, 6:0, 6:4; Rogozińska-Dzik – Stara 6:3, 6:1; Radisic – Tauson 7:6 (1), 6:3; Cappelletti – Ma 6:3, 6:2.

Półfinały: Rogozińska-Dzik- Hertel 6:7 (6), 6:2, 6:4; Cappelletti – Radisic 0:6, 6:4, 6:4.

Finał: Cappelletti – Rogozińska-Dzik 6:3, 6:4.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Erel – West 7:5, 6:4; Weststrate – Kasperski 6:3, 6:1; Sprlak Puk – Grant 4:6, 6:3, 6:3; (7) Jianu – Mikuła 7:5, 6:4; (4) McHugh – Dudek 4:6, 6:1, 7:5; Kalender – Diaz Acosta 7:6 (5), 6:4; Musetti – Forejtek 6:7 (4), 7:6 (3), 6:1; Nefve – (5) Michalski 7:5, 6:4; (8) Tashbulatov – Ziomber 6:3, 6:1; Boyer – Stewart 6:4, 6:3; Holis – Marek 6:4, 5:7, 7:6 (2); Maggioli – (3) Gore 6:4, 7:5; (6) Svrcina – Taczała 6:2, 6:3; Lumsden – Cengiz 6:2, 6:1; Klimov – Herman 6:1, 7:5; Palosi – (2) De Jong 7:5, 7:5.

Druga runda: Erel – Weststrate walkower; Jianu – Sprlak Puk 7:6 (3), 6:3; Kalender – McHugh 1:6, 6:2, 6:3; Musetti – Nefve 6:3, 6:4; Tashbulatov – Boyer 6:1, 2:6, 6:4; Maggiolli – Holis 6:3, 6:3; Svrcina – Lumsden 1:6, 6:2, 6:3; Palosi – Klimov 3:6, 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały: Jianu – Erel 5:7, 7:6 (1), 6:1; Musetti – Kalender 6:4, 6:2; Maggiolli – Tashbulatov 2:6, 6:3, 7:5; Palosi – Svrcina 7:6 (6), 6:1.

Półfinały: Musetti – Jianu 7:6 (1), 6:4; Maggiolli – Palosi 6:7 (5), 6:1, 6:1.

Finał: Musetti – Maggiolli 6:2, 6:1.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Ma/Zheng – Podlińska/Zakordoniec 6:3, 6:2; Erman/Stara – Gubina/Lantigua de la Nuez 6:1, 6:2; Cappelletti/Petrenko – (4) Lin/Nagy 7:6 (3), 4:6, 10:7; Stankovska/Tauson – Kubka/Wiśniewska 6:2, 6:1; Furak/Rogozińska-Dzik – C. Townsend/K. Townsend 4:6, 6:4, 10:8; (3) Erjavec/Radisic – Baszak/Hędrzak 6:0, 6:1; Cisovska/Kardava – Dadaciu/Vagramov 6:1, 6:1; (2) Falkowska/Hertel – Makatsaria/Vedder 3:6, 6:3, 10:8.

Ćwierćfinały: Ma/Zheng – Erman/Stara 7:5, 6:0; Cappelletti/Petrenko – Stankovska/Tauson 6:2, 6:1; Erjavec/Radisic – Furak/Rogozińska-Dzik 3:6, 6:0, 10:7; Falkowska/Hertel – Cisovska/Kardava 6:3, 7:5.

Półfinały: Cappelletti/Petrenko – Ma/Zheng 2:6, 6:4, 10:2; Falkowska/Hertel – Erjavec/Radisic 6:2, 6:4.

Finał: Cappelletti/Petrenko – Falkowska/Hertel 6:3, 7:5.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Erel/Gore – Nefve/Taczała walkower; Lumsden/Stewart – Dudek/Herman 3:6, 6:1, 11:9; Jianu/Musetti – (3) Marek/Michalski 4:6, 6:3, 11:9; Forejtek/Kalender – Maggioli/West 1:6, 6:3, 12:10; Lorens/Ziomber – Cengiz/Ciecierski 6:3, 6:3; Diaz Acosta/Riquelme Coppari – (4) Svrcina/Tashbulatov 2:6, 6:4, 10:6; Holis/Sprlak Puk – Biliński/Kasperski 6:1, 6:1; Boyer/Grant – (2) McHugh/Palosi 3:6, 6:4, 10:7.

Ćwierćfinały: Lumsden/Stewart – Erel/Gore 6:2, 1:6, 12:10; Jianu/Musetti – Forejtek/Kalender 6:4, 6:2; Lorens/Ziomber – Diaz Acosta/Riquelme Coppari 6:3, 3:6, 10:7; Holis/Sprlak Puk – Boyer/Grant 6:4, 6:2.

Półfinały: Lumsden/Stewart – Jianu/Musetti 6:7 (3), 6:4, 10:7; Holis/Sprlak Puk – Lorens/Ziomber 6:0, 6:2.

Finał: Lumsden/Stewart – Holis/Sprlak Puk 4:6, 6:2, 10:4.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Cernecka – bye; K. Wiśniewska – K. Saar 7:6 (5), 6:3; C. Townsend – Niedźwieńska 7:5, 6:0; (5) Petrovicka – bye; (2) Makarova – bye; M. Jaśkiewicz – Sebestova 6:2, 6:1; K. Kuzmova – K. Jaśkiewicz 3:6, 6:4, 6:2; (6) Gubina – Szczepańska 6:2, 6:0; (3) Furak – bye; Richterova – Oczachowska 6:7 (4), 6:4, 6:4; Sosnowska – Gadiatska 3:6, 6:2, 6:2; (8) Stankovska – Siłka 6:0, 6:0; (4) Bartone – bye; Vedder – Derecka 6:0, 6:0; Lantigua de la Nuez – Bartusek 6:2, 6:2; (7) Chiesa – Wierzbowska 6:1, 6:2.

Druga runda: Cernecka – K. Wiśniewska 6:4, 3;6, 7:5; Petrovicka – C. Townsend 6:2, 6:2; Makarova – M. Jaśkiewicz 6:0, 6:2; Gubina – K. Kuzmova 6:2, 7:6 (4); Furak – Richterova 6:3, 6:2; Stankovska – Sosnowska 6:3, 6:0; Vedder – Bartone 6:0, 6:2; Lantigua de la Nuez – Chiesa 6:1, 6:3.

Trzecia runda: Cernecka – Petrovicka 7:5, 6:2; Gubina – Makarova 6:2, 4:1 i dyskwalifikacja Rosjanki; Furak – Stankovska 2:6, 6:3, 6:3; Vedder – Lantigua de la Nuez 6:2, 6:2.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Virtanen – Shumeiko 6:2, 7:6 (5); Kolasiński – Borisiouk 6:4, 6:4; Paulson – Lorens 6:4, 6:2; (7) Klimov – Ciecierski 6:3, 6:1; (2) Glinka – Ilnytskyy 6:1, 6:0; Dudek – Andaloro 7:5, 6:3; Rocens – A. Bojarski 6:1, 6:0; (5) Riquelme Coppari – Grzegorczyk 6:2, 6:2; (3) Maggioli – Marciniak 6:0, 6:3; Britikov – Radoń 3:6, 7:5, 6:3; Vejnovic – Pręcikowski 6:2, 6:2; (6) Wendelken – Federowicz 7:6 (4), 6:0; (4) Caula – Czech 6:1, 6:1; Pentousis – Slachta 6:2, 6:1; Herman – Kusiewicz 6:1, 6:1; (8) Kulibaba – Ambroży 6:0, 6:1.

Druga runda: Kolasiński – Virtanen 6:4, 7:5; Klimov – Paulson 7:6 (4), 6:4; Dudek – Glinka 1:6, 7:6 (6), 6:1; Rocens – Riquelme Coppari 3:6, 6:3, 6:1; Maggioli – Britikov 6:0, 6:0; Wendelken – Vejnovic 6:4, 3:6, 7:5; Caula – Pentousis 6:4, 6:4; Herman – Kulibaba 7:5, 6:4.

Trzecia runda: Klimov – Kolasiński 6:3, 6:4; Dudek – Rocens 6:4, 6:4; Maggioli – Wendelken 6:3, 6:2; Herman – Caula 6:2, 0:6, 6:2.

Kategoria: ITF Juniors

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności