Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: P. Sousa - Hamou 6:2, 6:2; Elias - Kotov 6:2, 7:5; Kovalik - Lenz 6:1, 4:6, 6:2; A. Arnaboldi - P. Martinez 6:1, 6:2; Vatutin - Lestienne 6:2, 6:0; Celikbelik - G. Oliveira 2:6, 7:5, 7:6 (3); Taberner - J. Domingues 6:3, 6:2; CAMPINAS: F. Cerundolo - Sakamoto 6:1, 6:3; Carballes Baena - Ortega-Olmedo 6:4, 6:0; Safwat - Barrios Vera 5:7, 6:2, 6:2; Meligeni Rodriguez Alves - Gomez-Herrera 6:4, 7:6 (3); Mena - Clezar 6:4, 6:4; Olivo - Sachko 6:7 (3), 6:0, 6:4; Galan - Sels 6:2, 6:3.

TE – Radom Cup 2018 kadetów – wyniki

Na kortach MOSiR rozgrywany był turniej kadetów (do lat 16) Tennis Europe Radom Cup 2018.

W zawodach (korty ziemne, kategoria 3) w singlu triumfowali faworyci: Zuzanna Szczepańska i Szymon Kielan. W finałach pokonali Weronikę Ejsmont i Jakuba Federowicza.

W deblu najlepsi byli: Karolina Bartusek i Karina Gustowska oraz Jakub Federowicz i Jasza Szajrych.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Gustowska – Podulka 6:3, 6:1; Samberger – D. Shoshyna 6:4, 6:3; Frankowska – Wnuczek 6:1, 2:6, 6:4; (6) Wawrowska – Timofeeva 6:0, 6:1; (4) W. Ejsmont – Mazurek 6:1, 6:4; Bajorek – Ciepiela 6:2, 6:0; Reimoryte – Woźny 6:3, 6:3; Zaremba – (8) Jodłowska 6:4, 6:4; (5) Kopel – Carpenter 6:1, 6:4; Durska – N. Witkowska 6:1, 6:4; Świerczyńska – Z. Witkowska 6:2, 6:3; Bartusek – (3) Morozova 6:3, 6:3; Gołaś – (7) Takmadżan 6:4, 2:6, 6:3; Syczuk – Kowalczyk 6:3, 6:1; B. Przybylska – Brack 6:1, 7:5; (2) Szczepańska – Kuśmierz 7:5, 6:3.

Druga runda: Samberger – Gustowska 6:3, 4:6, 6:4; Frankowska – Wawrowska 3:6, 6:1, 6:3; W. Ejsmont – Bajorek 6:2, 7:6 (5); Zaremba – Reimoryte 6:4, 6:1; Kopel – Durska 6:3, 6:3; Bartusek – Świerczyńska 6:2, 7:6 (6); Gołaś – Syczuk 6:3, 6:3; Szczepańska – B. Przybylska 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Samberger – Frankowska 6:3, 6:1; W. Ejsmont- Zaremba 6:1, 6:0; Bartusek – Kopel 6:4, 2:6, 6:2; Szczepańska – Gołaś 6:7 (5), 7:5, 6:1.

Półfinały: W. Ejsmont – Samberger 2:6, 6:3, 6:0; Szczepańska – Bartusek 5:7, 6:2, 7:5.

Finał: Szczepańska – W. Ejsmont 6:1, 6:4.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Kielan – D. Wiśniewski 6:3, 2:6, 6:2; Lopushynskyi – Lukowski 6:2, 7:5; G. Matuszewski – Kułakowski 6:4, 6:4; (5) Biskauskis – P. Wiśniewski 7:5, 6:4; Herok – (4) Tesic 6:0, 6:2; Szajrych – Kopcik 6:4, 6:3; Sroka – Lis 6:4, 6:0; (6) Tomański – Szczap 6:4, 6:1; (7) Federowicz – Stochmal 6:3, 6:1; Krotowski – Kravec 6:0, 6:0; Dziopak – Agwi 6:4, 6:3; (3) Orlikowski – Mańkowski 6:2, 6:2; (8) Ivanenko – Cisło 6:4, 6:2; Strzałkowski – Grygołowicz 6:4, 6:4; Petrusenko – Maghraby 6:0, 6:3; (2) Kusiewicz – Ohme 6:3, 6:2.

Druga runda: Kielan – Lopushynskyi 7:5, 6:1; G. Matuszewski – Biskauskis 3:6, 6:2, 7:5; Szajrych – Herok 6:3, 6:2; Tomański – Sroka 6:2, 6:1; Federowicz – Krotowski 2:6, 6:0, 6:1; Dziopak – Orlikowski 4:6, 6:2, 7:5; Ivanenko – Strzałkowski 6:1, 6:4; Kusiewicz – Petrusenko 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Kielan – G. Matuszewski 6:2, 4:6, 6:1; Szajrych – Tomański 6:1, 6:2; Federowicz – Dziopak 7:6 (9), 6:2; Ivanenko – Kusiewicz 6:3, 6:2.

Półfinały: Kielan – Szajrych 3:6, 6:3, 6:3; Federowicz – Ivanenko 6:3, 6:4.

Finał: Kielan – Federowicz 6:3, 7:5.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Ejsmont/Szczepańska – bye; Samberger/Syczuk – Mazurek/Wnuczek 6:3, 6:3; (3) Gołaś/Takmadżan – bye; Świerczyńska/Z. Witkowska – Kuśmierz/Morozova 2:6, 7:5, 10:3; Shoshyna/Zaremba – Carpenter/Woźny walkower; (4) Reimoryte/Timofeeva – Ciepiela/Kraska 6:0, 6:0; Kotylak/Wawrowska – Pawlik/Przybylska 6:2, 4:6, 10:7; (2) Bartusek/Gustowska – bye.

Ćwierćfinały: Ejsmont/Szczepańska – Samberger/Syczuk 6:3, 6:4; Gołaś/Takmadżan – Świerczyńska/Z. Witkowska 6:1, 6;0; Shoshyna/Zaremba – Reimoryte/Timofeeva 6:4, 3:6, 10:4; Bartusek/Gustowska – Kotylak/Wawrowska 6:3, 6:1.

Półfinały: Ejsmont/Szczepańska – Gołaś/Takmadżan 6:3, 3:6, 10:8; Bartusek/Gustowska – Shoshyna/Zaremba 7:6 (2), 6:3.

Finał: Bartusek/Gustowska – Ejsmont/Szczepańska 6:3, 6:4.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Ohme/Tomański – (1) Kielan/Olikowski 2:6, 6:3, 10:7; Herok/Marchewka – Garnier/Zawartko 6:1, 6:1; Lis/Lukowski – (3) Biskauskis/Petrusenko 2:6, 6:4, 10:6; Mańkowski/Strzałkowski – Dziedzic/Matuszewski 6:2, 6:1; Kaśnikowski/Szczap – Kułakowski/Stochmal 6:2, 6:4; (4) Grygołowicz/Kopcik – Agwi/Ivanenko walkower; Krotowski/Sroka – Kravec/Maghraby 5:0 i krecz; (2) Federowicz/Szajrych – Cisło/Kusiewicz 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Herok/Marchewka – Ohme/Tomański 5:7, 6:2, 11:9; Mańkowski/Strzałkowski – Lis/Lukowski 6:4, 4:6, 11:9; Kaśnikowski/Szczap – Grygołowicz/Kopcik walkower; Federowicz/Szajrych – Krotowski/Sroka 7:5, 6:1.

Półfinały: Herok/Marchewka – Mańkowski/Strzałkowski 6:3, 7:6 (2); Federowicz/Szajrych – Kaśnikowski/Szczap 6:3, 3:6, 11:9.

Finał: Federowicz/Szajrych – Herok/Marchewka 6:2, 6:1.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Kuśmierz – Kraska 6:0, 6:4; Syczuk – Zalewska 3:6, 6:3, 6:0; Czerny – Piasta 6:1, 4:1 i krecz Nikoli.

Druga runda: Wawrowska – Kotylak 6:0, 6:4; Carpenter – Wesołowska 6:4, 6:3; Mazurek – Z. Rutkowska 6:1, 6:2; Kuśmierz – Kowalczyk 6:2, 2:6, 6:2; Syczuk – Niewiadomska 3:6, 6:2, 6:2; Z. Witkowska – Czerny 5:7, 6:2, 6:2; B. Przybylska – Pawlik 6:4, 6:2; Bajorek – Pytel 6:4, 6:1.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Krotowski – bye; Gniazdowski – Hahn 2:6, 7:6 (1), 6:4; Petrusenko – bye; P. Wiśniewski – Dziedzic 6:1, 6:0; Lis – Chmielewski 6:3, 6:0; Bartoszek – Gontar 6:2, 6:3; Ohme – Gajewski 6:2, 7:6 (5); Nowicki – Zawartko 6:0, 6:1; Stochmal – Góra 6:4, 6:2; Piotrowski – Dójczyński 6:0, 6:3; Sroka – Suchanowski 6:1, 6:3; Osomański – Marchewka 6:1, 6:3; Szczap – Borzych 6:3, 6:3; Kopka – Sopoliński 6:4, 6:4; Matuszczyk – Bruczko walkower; Lukowski – Garnier 6:2, 6:0.

Druga runda: Krotowski – Gniazdowski 6:1, 6:0; P. Wiśniewski – Petrusenko 2:6, 6:2, 7:5; Lis – Bartoszek 6:2, 6:2; Ohme – Nowicki 6:2, 6:3; Stochmal – Piotrowski 7:6 (5), 6:1; Sroka – Osomański 6:3, 3:6, 7:6 (5); Szczap – Kopka 6:1, 6:3; Lukowski – Matuszczyk 7:5, 7:6 (6).

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności