Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: P. Sousa - Hamou 6:2, 6:2; Elias - Kotov 6:2, 7:5; Kovalik - Lenz 6:1, 4:6, 6:2; A. Arnaboldi - P. Martinez 6:1, 6:2; Vatutin - Lestienne 6:2, 6:0; Celikbelik - G. Oliveira 2:6, 7:5, 7:6 (3); Taberner - J. Domingues 6:3, 6:2; CAMPINAS: F. Cerundolo - Sakamoto 6:1, 6:3; Carballes Baena - Ortega-Olmedo 6:4, 6:0; Safwat - Barrios Vera 5:7, 6:2, 6:2; Meligeni Rodriguez Alves - Gomez-Herrera 6:4, 7:6 (3); Mena - Clezar 6:4, 6:4; Olivo - Sachko 6:7 (3), 6:0, 6:4; Galan - Sels 6:2, 6:3.

TE Radom Cup – wyniki turnieju kadetów

Na kortach w Radomiu rozgrywany był turniej kadetów (do lat 16) cyklu Tennis Europe.

W finałach z Polaków zagrali Aleksandra Jeleń, Julia Wędrocha i Piotr Galus. W grach podwójnych triumfowali biało-czerwoni.

Galus w meczu o tytuł był lepszy od Francuza Benjamina Campi. Wędrocha wygrała w finale z Jeleń. W deblu najlepsi byli Nadia Brunzlow i Anna Derecka oraz Paweł Kaliszewski i Wojciech Kasperski.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Wierzbowska – Kopel 6:1, 6:0; Kus – Gielec 6:0, 6:3; Bobik – Pietras 2:6, 7:6 (4), 6:3; (5) Bondarchuk – Uzarek 6:3, 6:1; (4) Jeleń – Krygier 7:5, 6:1; Kriukelyte – Schmidt 6:7 (2), 7:5, 6:3; Zając – N. Chmielowska 6:3, 6:4; (8) Hędrzak – Rychlewska 6:1, 7:6 (6); (7) Derecka – Danilochkina 6:1, 6:0; Dziewięcka – Drobko 7:6 (6), 6:1; Dolezelova – Z. Rutkowska 6:3, 4:6, 7:6 (4); (3) Wędrocha – Cerowska 6:2, 4:6, 6:2; (6) N. Brunzlow – Nebelska 6:2, 6:1; Habrych – K. Chmielowska 6:3, 7:6 (3); M. Jaśkiewicz – Szczepańska 6:0, 6:3; (2) Geller – Filipecka 7:6 (6), 7:5.

Druga runda: Wierzbowska – Kus 7:5, 6:2; Bondarchuk – Bobik 6:2, 6:1; Jeleń – Kriukelyte 6:1, 7:5; Zając – Hędrzak 6:4, 6:0; Derecka – Dziewięcka 6:1, 6:1; Wędrocha – Dolezelova 6:0, 6:0; Habrych – N. Brunzlow 6:2, 6:1; M. Jaśkiewicz – Geller 6:2, 5:7, 7:5.

Ćwierćfinały: Bondarchuk – Wierzbowska 7:6 (5), 2:6, 6:1; Jeleń – Zając 4:6, 6:4, 6:2; Wędrocha – Derecka 6:1, 6:3; M. Jaśkiewicz – Habrych 6:2, 6:2.

Półfinały: Jeleń – Bondarchuk 6:3, 6:3; Wędrocha – M. Jaśkiewicz 7:5, 6:3.

Finał: Wędrocha – Jeleń 6:2, 6:0.

Finał debla: N. Brunzlow/Derecka – Habrych/Jeleń 6:0, 6:4.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Godek – Frończuk 6:3, 6:3; Gesslein – Konopko 2:6, 7:6 (1), 6:0; Galus – Mańkowski 6:0, 6:1; (5) Ilnytskyy – Paszkowski 7:6 (5), 6:1; (4) Pawlak – Biliński 6:1, 6:4; Rządkowski – Sahons 6:3, 6:2; Woźniak – Radoń 1:6, 7:5, 6:2; (8) Kaliszewski – Stajszczak 6:2, 6:1; Wajdemajer – (7) Smetanin 6:2, 6:4; Kielan – Bańkowski 6:1, 6:0; Campi – Ziomber 6:3, 6:2; (3) Frankowski – B. Andrzejczak 4:6, 6:1, 7:5; Slachta – (6) Piekarek 6:4, 7:5; Kasperski – Suski 3:6, 6:1, 6:0; Śliwiński – Janosik 7:6 (3), 3:6, 6:4; (2) Skutella – M. Pawlicki 6:3, 6:0.

Druga runda: Godek – Gesslein 6:1, 6:4; Galus – Ilnytskyy 6:4, 6:2; Pawlak – Rządkowski 7:5, 2:6, 6:4; Kaliszewski – Woźniak 6:4, 6:2; Kielan – Wajdemajer 1:6, 7:5, 6:2; Campi – Frankowski 6:2, 6:0; Slachta – Kasperski 6:1, 6:1; Skutella – Śliwiński 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Galus – Godek 6:3, 6:2; Pawlak – Kaliszewski 6:4, 3:6, 7:5; Campi – Kielan 6:4, 7:5; Skutella – Slachta 6:4, 6:4.

Półfinały: Galus – Pawlak 6:1, 6:2; Campi – Skutella 3:6, 6:1, 7:6 (6).

Finał: Galus – Campi 7:5, 7:6 (3).

Finał debla: Kaliszewski/Kasperski – Galus/Ziomber 6:3, 1:6, 10:7.

ELIMINACJE KADETÓW

Wajdemajer – bye; Biliński – Kuczyński 6:2, 6:0; Frończuk – Szczęsny 4:6, 7:5, 7:5; Rządkowski – Sahons 6:4, 6:2; Paszkowski – Kuś 6:4, 7:6 (0); Gesslein – Orzołek 6:1, 6:0; Mańkowski – Merkulau 6:7 (4), 6:4, 6:3; Campi – Marciniak 4:6, 6:3, 6:1.

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności