MIAMI: D. Collins - Alexandrova 6:3, 6:2; Rybakina - Azarenka 6:4, 0:6, 7:6 (2); Dimitrov - Alcaraz 6:2, 6:4; A. Zverev - Marozsan 6:3, 7:5; Medvedev - Jarry 6:2, 7:6 (7); Sinner - Machac 6:4, 6:2.

Rozpoczął się play-off jesiennej HobbyLigi tenisa

15 listopada w całej Polsce zawodnicy HobbyLigi zostali połączeni w ćwierćfinałowe pary w ramach jesiennych rozgrywek tenisa.

Play-offy rozgrywane są systemem pucharowym. Gracze mają maksymalnie 7 dni na rozegranie meczu. Wyjątkiem jest przedłużenie tego czasu poprzez użycie tzw. „dzikiej karty”. Każdy zawodnik ma tylko jedną taką możliwość w fazie play-off.

W przypadku, gdy gracze nie są w stanie uzgodnić daty meczu (obydwaj są aktywni), gracz umieszczony wyżej przechodzi dalej. Poza tym obowiązują te same zasady meczów co w części podstawowej. Mecz składa się z dwóch setów. Jeśli mecz kończy się 1:1 w setach, o wyniku decyduje super tie-break (gracz, który zdobędzie 10 punktów, wygrywa mecz, musisz wygrać o 2 lub więcej punktów).

Najpóźniej w połowie grudnia poznamy zwycięzców play-offów w poszczególnych miastach, przedstawiamy najlepszych zawodników części podstawowej HobbyLigi tenisa, według poszczególnych miast.