Polski Tenis

WYNIKI

EASTBOURNE WTA 500: Kvitova - Ostapenko 6:3, 6:2; Krunic/Linette - L. Kichenok/Ostapenko walkower; BAD HOMBURG WTA 250: Garcia - Andreescu 6:7 (5), 6:4, 6:4; EASTBOURNE ATP 250: Fritz - Cressy 6:2, 6:7 (4), 7:6 (4); MAJORKA ATP 250: Tsitsipas - Bautista Agut 6:4, 3:6, 7:6 (2).
Polska Liga Tenisa

Ścianka Tenisowa RAAP – „przeciwnik” zawsze w formie

Szanowni Państwo, zbliża się kolejne rozdanie w zakresie funduszu obywatelskiego.

Zachęcam do składania projektów – związanych z uzupełnianiem istniejących kortów oraz orlików – o paraboliczne ścianki tenisowe RAAP.

Ścianka tenisowa RAAP zainstalowana w linii ogrodzenia boiska zwiększa jego funkcjonalność i daje możliwość doskonalenia umiejętności gdy w pobliżu nie ma kortów…lub przeciwnika.

Ścianka tenisowa RAAP wykonana jest z polimerobetonu odpornego na warunki atmosferyczne i pokryta żywicą w kolorze RAL 6002 z zatopionymi białymi liniami oraz znacznikami dzięki czemu jest estetyczna oraz nie wymaga malowania lub odświeżania przez wiele lat, nawet przy intensywnej eksploatacji.

Standardowa wysokość ścianki to 3,0 m. lub opcjonalnie stosując stalowy – ocynkowany ogniowo piłkochwyt o wys. 1,0 m. uzyskamy wysokość całkowitą 4,0 m. Ścianka jest montowana na stalowym ocynkowanym stelażu z profili grubościennych. Na tle konkurencji ścianka tenisowa RAAP wyróżnia się znacznie większą grubością użytkowej części ściany przez co nie wymaga ona dodatkowego wygłuszenia i charakteryzuje się rewelacyjną dynamiką odbicia piłki. Zapewniamy kompleksową obsługę realizacji wraz z transportem oraz montażem na Państwa obiekcie. Ścianka tenisowa RAAP posiada atest bezpieczeństwa.

Zapytania proszę kierować na adres : [email protected] lub telefon 602 219 040.


Kategoria: Reklama

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności