Polski Tenis

WYNIKI

LYON ATP 250: Majchrzak - J. Sousa 6:3, 7:6 (8); Khachanov - Bonzi 6:1, 4:6, 7:6 (4); Musetti - Auger-Aliassime 7:6 (3), 3:6, 7:5; Monfils - Seyboth Wild 7:5, 6:4; T. Paul - Tsonga 6:3, 6:3; Gasquet - Barrere 5:7, 6:4, 6:3; GENEWA ATP 250: Stricker - Cilic 7:6 (5), 6:1; Fognini - Pella 6:2, 6:2; P. Cuevas - Opelka 7:6 (5), 6:2; Ivashka - Verdasco 7:6 (5), 6:4; Fucsovics - Laaksonen 7:5, 7:5; F. Lopez - Altmaier 7:6 (6), 6:4; Cecchinato - Travaglia 6:3, 3:0 i krecz Stefano; PARMA WTA 250: Gauff - kanepi 7:6 (6), 7:6 (7); Errani - A. Bogdan 7:5, 4:6, 6:1; Martic - Gracheva 6:4, 6:2; Friedsam - Golubic 6:4, 6:7 (1), 6:2; BELGRAD WTA 250: Tomljanovic - Jorovic 6:4, 6:3; Tomova - Radivojevic 6:2, 6:3; Peterson - Stojanovic 5:7, 6:1, 6:0; Konjuh - Van Uytvanck 6:2, 1:6, 7:5; Dzalamidze/Khromacheva - Lister/Piter 7:6 (7), 6:3.

Siauliai Open 2019 – grali juniorzy

przez maka

Czołowi polscy juniorzy startowali w turnieju Siauliai Open 2019 w Szawlach na Litwie. 

Do ćwierćfinału (korty twarde w hali, kategoria grade 2) awansowała Stefania Rogozińska-Dzik. W drugiej rundzie była Weronika Baszak. Szybko odpadli: Wojciech Marek i Jasza Szajrych. 

Singiel

Stefka Rogozińska-Dzik (rozstawiona z nr 1) pokonała Białorusinkę Kristinę Dmitruk 7:5, 6:4 i Litwinkę Ivetę Daujotaite 6:4, 7:5. W ćwierćfinale uległa Brytyjce Sonay Kartal 2:6, 5:7.

Weronika Baszak (nr 5) wygrała z Litwinką Patrycją Paukstyte 6:1, 6:2, ale nie sprostała Włoszce Sarze Ziodato 6:4, 6:7 (4), 1:6. 

Wojtek Marek (nr 7) przegrał z bardzo zdolnym Szwajcarem Jeromem Kymem 4:6, 5:7.

Jasza Szajrych (jako lucky loser) był słabszy od Łotysza Karlisa Ozolinsa 4:6, 3:6.  

Kwalifikacje

W eliminacjach Szajrych był lepszy od Białorusina Tarasa Ignatiuka 6:0, 1:0 i krecz rywala oraz Łotysza Valerijsa Vorobjovsa 6:1, 6:0. Przegrał z Portugalczykiem Tomasem Luisem 6:3, 4:6, 1:6.

Debel

W grze podwójnej Rogozińska-Dzik i Maltanka Francesca Curmi (duet nr 2) wygrały z Włoszkami Matyldą Mariani i Sarą Ziodato 6:3, 6:4. W ćwierćfinale uległy Dmitruk i Rosjance Elizavecie Gavrilovej 2:6, 5:7.

Baszak i Norweżka Lilly Elida Haseth (nr 3) przegrały z Francuzką Olympe Lancelot i Turczynką Selin Lidią Sepken 2:6, 6:1, 6:10.

Marek i Czech Dalibor Svrcina (nr 1) pokonali Litwina Ugniusa Bickauskisa i Czecha Andrew Paulosona 6:3, 6:1. W ćwierćfinale byli słabsi od Belga Raphaela Collingnona i Hiszpana Pablo Llmasa Ruiza 6:4, 6:7 (4), 5:10. 

Drabinki

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności