Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Sobota Powiat Poznański Cup – wyniki

przez maka

W Wielkopolsce rozgrywany był turniej ITF juniorów Sobota Powiat Poznański Cup 2020.

Po tytuł w singlu w zawodach w Centrum Tenisowym Sobota (korty twarde w hali, kategoria grade 3) sięgnął Jasza Szajrych. W finale debla walczyli za to Filip Pieczonka i Jan Wajdemajer. 

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Vandewinkel – Struplova 6:2, 6:4; Naef – Ewald 6:4, 6:1; Paukstyte – Formella 6:3, 6:4; (5) Bartunkova – Leclercq 6:2, 6:1; (3) Putz – Knezkova 6:2, 6:1; Chudejova – Bednarz 4:6, 6:2, 6:0; Ngounoue – Danko 6:4, 2:6, 6:3; (6) Mandelikova – Lipiec 2:6, 6:3, 7:6 (4); (8) Salkova – Koralnik 6:3, 7:6 (4); Piestrzyńska – Szabo 6:1, 6:4; Semenova – Smejkalova 6:7 (8), 6:4, 6:1; Seidel – (4) Bubelyte 6:1, 6:5 i krecz Litwinki; (7) Gruszczyńska – Górska 6:4, 6:1; Sahdiieva – Schouten 6:1, 6:2; M. Monfils – Moccia 6:4, 7:5; (2) Havlickova – Pieczyńska 6:0, 6:0. 

Druga runda: Vandewinkel – Naef 6:1, 6:1; Bartunkova – Pauksyte 6:4, 6:4; Putz – Chudejova 6:7 (4), 6:0, 6:4; Ngounoue – Mandelikova 6:0, 6:0; Salkova – Piestrzyńska 6:2, 6:3; Seidel – Semenova 6:2, 6:3; Sahdiieva – Gruszczyńska 6:7 (5), 7:5, 6:4; Havlickova – M. Monfils 6:4, 6:0.

Ćwierćfinały: Vandewinkel – Bartunkova 6:3, 6:4; Putz – Ngounoue 6:3, 6:3; Seidel – Salkova 7:6 (5), 7:6 (8); Havlickova – Sahdiieva 6:3, 6:0.

Półfinały: Vandewinkel – Putz 6:0, 6:2; Havlickova – Seidel 6:0, 7:6 (8).

Finał: Havlickova – Vandewinkel 6:2, 7:5.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kielan – Sabaliauskas 6:1, 7:6 (5); Petr – Merre 6:4, 7:5; Pieczkowski – Inchauspe 6:2, 6:4; (8) Artnak – Mruk 6:1, 6:1; (3) Jurajda – Tomański 7:6 (2), 6:3; Pawelski – Rutter 7:5, 7:6 (3); Cosnet – Temirhanov 4:6, 6:3, 6:2; (7) Pawlak – Vaitiekunas 6:4, 6:3; B. Zgoła – (5) Siniakov 6:3, 6:4; G. Matuszewski – Marty 5:7, 6:3, 6:4; Feldbausch – Barton 6:1, 3:6, 6:3; (4) Szajrych – Delloye 6:3, 6:1; (6) Verdier – Kusiewicz 6:2, 6:1; Romano – Dzieło 6:0, 2:6, 7:5; Pieczonka – Van Herzeele 5:7, 6:4, 6:2; Butvilas – (2) Donald 7:6 (1), 6:3. 

Druga runda: Petr – Kielan 6:3, 3:0 i krecz Szymona; Artnak – Pieczkowski 7:6 (4), 7:5; Jurajda – Pawelski 7:5, 6:4; Cosnet – Pawlak 7:5, 6:4; G. Matuszewski – B. Zgoła 6:4, 7:6 (4); Szajrych – Feldbausch 6:4, 6:3; Verdier – Romano 6:4, 7:5; Pieczonka – Butvilas 6:3, 2:6, 6:2. 

Ćwierćfinały: Artnak – Petr 7:5, 6:1; Cosnet – Jurajda 6:2, 6:3; Szajrych – G. Matuszewski 6:4, 6:3; Verdier – Pieczonka 6:4, 6:4.

Półfinały: Artnak – Cosnet 7:5, 6:1; Szajrych – Verdier 7:6 (5), 6:4.

Finał: Szajrych – Artnak 6:0, 6:1.  

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Ngounoue/Vandewinkel – Sahdiieva/Semenova 6:4, 7:6 (5); Gołaś/Putz – Bubelyte/Lipiec walkower; (4) Bartunkova/Knezkova – Bozova/Ewald 7:5, 7:5; Leclercq/Monfils – Danko/Lanisek 6:4, 6:2; Paukstyte/Schouten – Smejkalova/Struplova 6:3, 6:4; Naef/Rowińska – (3) Gruszczyńska/Mandelikova 6:0, 6:4; Chudejova/Moccia – Seidel/Świerczyńska 6:0, 7:5; (2) Havlickova/Salkova – Górska/Pieczyńska 6:3, 6:1. 

Ćwierćfinały: Ngounoue/Vandewinkel – Gołaś/Putz 6:4, 6:1; Bartunkova/Knezkova – Leclercq/Monfils 7:5, 6:7 (4), 10:5; Paukstyte/Schouten – Naef/Rowińska 6:4, 5:7, 10:5; Havlickova/Salkova – Chudejova/Moccia 5:7, 6:2, 10:6.

Półfinały: Ngounoue/Vandewinkel – Bartunkova/Knezkova 7:6 (9), 6:3; Paukstyte/Schouten – Havlickova/Salkova 6:1, 6:4.

Finał: Paukstyte/Schouten – Ngounoue/Vandewinkel 6:4, 7:5.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Pieczonka/Wajdemajer – (1) Jurajda/Pawlak 5:7, 6:1, 10:7; Butvilas/Temirhanov – Szajrych/B. Zgoła 7:5, 5:7, 11:9; (4) Petr/Pieczkowski – Mruk/Taczała 6:1, 4:6, 10:5; Cosnet/Verdier – Romano/Rutter 6:1, 6:2; Barton/Siniakov – Feldbausch/Marty 6:2, 4:6, 10:7; Sabaliauskas/Vaitiekunas – (3) Kielan/Pawelski -walkower; Kusiewicz/ Van Herzeele – Delloye/Inchauspe 6:3, 6:4; (2) Artnak/Donald – Berkieta/Grzegorzewski 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Pieczonka/Wajdemajer – Butvilas/Temirhanov 4:6, 6:2, 10:8; Petr/Pieczkowski – Cosnet/Verdier 6:2, 6:4; Barton/Siniakov – Sabaliauskas/Vaitiekunas 6:3, 6:3; Artnak/Donald – Kusiewicz/ Van Herzeele 6:2, 6:3.

Półfinały: Pieczonka/Wajdemajer – Petr/Pieczkowski 6:3, 6:1; Artnak/Donald – Barton/Siniakov 6:2, 6:1.

Finał: Artnak/Donald – Pieczonka/Wajdemajer (na zdjęciu w środku) 6:4, 6:2. 

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Moccia – Bergler 6:4, 3:6, 12:10; Morreale – Durska 6:2, 6:1; Koralnik – Lazareva 6:1, 6:2; (8) Bubalo – Olszewska 6:1, 6:0; (2) Danko – Frankowska 6:0, 6:2; Balus – Bozova 7:5, 2:6, 10:6; Jamar – Skowrońska 4:6, 6:0, 10:5; (5) Świerczyńska – Stankiewicz 6:1, 6:2; (3) Gołaś – Bajorek 6:1, 6:4; Łężniak – Vancelova 7:5, 6:0; Straszewska – Cammilleri 6:3, 6:2; (7) Szabo – L. Matuszewski 6:3, 6:4; (4) Rowińska – Lanisek 6:4, 4:6, 12:10; Pawlikowska – Grujic 7:5, 6:2; Orlińska – Panchartek 6:1, 6:4; Górska – (6) Florent 6:1, 6:0. 

Druga runda: Moccia – Morreale 7:5, 7:5; Koralnik – Bubalo 5:7, 7:6 (7), 10:6; Danko – Balus 2:6, 7:5, 10:6; Świerczyńska – Jamar 6:3, 6:3; Gołaś – Łężniak 6:0, 6:4; Szabo – Straszewska 6:2, 6:2; Rowińska – Pawlikowska 7:5, 6:3; Górska – Orlińska 6:4, 6:0.

Trzecia runda: Moccia – Koralnik 7:6 (6), 6:4; Danko – Świerczyńska 6:3, 6:4; Szabo – Gołaś 7:5, 6:2; Górska – Rowińska 4:6, 6:4, 10:6.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Barton – Grygołowicz 6:4, 6:2; Szic – Tatera 7:5, 6:1; Debru – Mizerski 6:1, 6:0; (8) Kos – Lakshmanan 6:3, 6:4; (2) G. Matuszewski – Myslivec 6:3, 6:4; Jędrzejczak – D’Hulst 5:7, 6:4, 11:9; Verdes – Biedermann 6:3, 7:5; Szymkowiak – (7) Obrul 6:7 (5), 6:4, 10:5; (3) Marty – Siekanowicz 6:4, 6:3; Belanov – Bojko 7:5, 6:1; Baranec – B. Sopoliński; (5) Romano – Grzegorzewski 6:7 (5), 6:3, 10:7; Lestir – (4) Wajdemajer 6:4, 2:6, 10:5; Berkieta – Kirbis 6:0, 7:5; Janousek – Stokowski 6:7 (5), 6:4, 10:5; (6) Feldbausch – Lechno-Wasiutyński 6:1, 6:1. 

Druga runda: Barton – Szic 6:3, 6:3; Debru – Kos 6:7 (2), 6:4, 10:6; G. Matuszewski – Jędrzejczak 7:6 (11), 6:1; Verdes – Szymkowiak 6:3, 6:3; Marty – Belanov 6:2, 6:1; Romano – Beranec 4:6, 6:3, 10:6; Berkieta – Lestir 6:4, 2:6, 14:12; Feldbausch – Janousek 6:2, 6:4.

Trzecia runda: Barton – Debru 7:5, 6:2; G. Matuszewski – Verdes 6:1, 6:3; Romano – Marty 6:4, 6:4; Feldbausch – Berkieta 6:1, 6:4. 

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności