Logo Polski Tenis

WYNIKI

BRONX: Linette - Muchova 6:7 (4), 6:4, 7:6 (3); Siniakova - Pera 4:6, 7:6 (6), 6:3; Giorgi - Cornet 6:2, 6:1; Q. Wang - Blinkova 0:6, 6:1, 6:4.

Aktualności

Sobota Powiat Poznański Junior Cup

Wielkopolska gościła uczestników turnieju ITF Sobota Powiat Poznański Junior Cup. 

W ćwierćfinałach singla zawodów w Centrum Tenisowym Sobota (korty ziemne, kategoria grade 3) walczyli Weronika Baszak i Piotr Pawlak. Do finały debla dotarła Aleksandra Jeleń. W półfinale była Rozalia Gruszczyńska.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Baszak – Chekhlystova 6:4, 6:3; Knezkova – Glanzer 6:2, 6:3; Behulova – Takmadżan 6:0, 6:2; (6) Keita – Piestrzyńska 6:3, 6:2; (4) Panackova – Fruchtman 0:6, 6:4, 7:5; Khalturina – Kubacha 5:7, 6:1, 6:4; Vargova – Bartusek 6:4, 6:0; Cerna – (7) Vandewinkel 6:4, 6:4; Zelnickova – (8) Lerby 6:3, 6:3; Novakova – K. Maciejewska 6:0, 6:1; Bubelyte – Leclercq 6:2, 6:3; Iatcenko – (3) Jeleń 2:6, 7:6 (5), 7:5; (5) Dshandshgava – Gołaś 6:1, 6:1; Bolebruchova – Koralnik 6:2, 6:1; Gruszczyńska – Hefti 7:6 (3), 6:3; (2) Kolodynska – Salkova 6:1, 6:0.

Druga runda: Baszak – Knezkova 4:6, 6:2, 6:1; Keita – Behulova 6:4, 4:6, 6:3; Khalturina – Panackova 0:6, 7:6 (3), 7:6 (4); Vargova – Cerna 6:3, 7:5; Zelnickova – Novakova 2:6, 6:2, 6:1; Bubelyte – Iatcenko 6:3, 2:1 i krecz Rosjanki; Dshandshgava – Bolebruchova 6:1, 6:3; Kolodynska – Gruszczyńska 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Keita – Baszak 3:6, 6:4, 6:4; Vargova – Khalturina 6:1, 6:2; Zelnickova – Bubelyte 7:6 (1), 6:2; Kolodynska – Dshandshgava 6:0, 6:0.

Półfinały: Keita – Vargova 6:2, 6:2; Kolodynska – Zelnickova 7:5, 7:5. 

Finał: Kolodynska – Keita 6:2, 3:6, 6:3.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Danilchenko – Minasyan 6:0, 6:2; Vasiliauskas – Politowicz 6:3, 7:5; Ilnytskyy – Temirhanov 6:3, 6:4; (5) Loof – Trione 6:3, 6:3; (3) Hoogmartens – Szajrych 6:0, 6:2; Gulin – Raynel 4:6, 7:6 (3), 7:6 (1); Dahlberg – Dong 6:3, 6:3; (8) Pawlak – Aksenoks 6:3, 6:1; (7) Malgaroli – Stroemberg 3:6, 4:0 i krecz Szweda; Barrena – A. Bojarski 7:5, 6:1; Carlsson Seger – Mruk 6:2, 6:0; (4) Bailly – Dontsov 6:3, 6:4; (6) Faucon – Carlsson Halldin 4:6, 6:2, 6:3; B. Zgoła – Zuckerman 6:4, 6:3; Horak – Eldiyar Uulu 6:2, 6:1; Barreto Sanchez – (2) Den Ouden 2:6, 7:6 (2), 6:2.  

Druga runda: Danilchenko – Vasiliauskas 6:4, 2:6, 6:4; Loof – Ilnytskyy 7:5, 6:1; Hoogmartens – Gulin 6:2, 6:0; Pawlak – Dahlberg 7:6 (3), 3:6, 6:4; Barrena – Malgaroli 6:2, 6:4; Bailly – Carlsson Seger 6:2, 6:1; Faucon – B. Zgoła 6:2, 6:2; Barreto Sanchez – Horak 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Danilchenko – Loof 7:5, 7:6 (5); Hoogmartens – Pawlak 6:3, 6:4; Bailly – Barrena 7:6 (8), 6:2; Barreto Sanchez – Faucon 6:2, 6:3.

Półfinały: Hoogmartens – Danilchenko 6:4, 7:6 (5); Barreto Sanchez – Bailly 6:1, 6:2.

Finał: Hoogmartens – Barreto Sanchez 7:5, 6:2.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Keita/Kolodynska – bye; Chekhlystova/Kubacha – Koralnik/Maciejewska 6:2, 6:3; (4) Leclercq/Vandewinkel – Bolebruchova/Girelli 6:1, 6:4; Fruchtman/Hefti – Behulova/Vargova 0:6, 6:4, 12:10; Gruszczyńska/Zelnickova – Bubelyte/Takmadżan 6:2, 6:1; Nebelska/Temirhanova – (3) Lerby/Panackova 1:6, 6:4, 10:8; Khalturina/Knezkova – Glanzer/Gołaś 5:7, 6:2, 10:7; (2) Dshandshgava/Jeleń – Bartusek/Piestrzyńska 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Keita/Kolodynska – Chekhlystova/Kubacha 6:3, 6:3; Leclercq/Vandewinkel – Fruchtman/Hefti 6:4, 6:4; Gruszczyńska/Zelnickova – Nebelska/Temirhanova 6:1, 6:3; Dshandshgava/Jeleń – Khalturina/Knezkova 3:6, 6:3, 10:3.

Półfinały: Leclercq/Vandewinkel – Keita/Kolodynska 6:7 (3), 6:1, 10:6; Dshandshgava/Jeleń – Gruszczyńska/Zelnickova 6:4, 6:4.

Finał: Dshandshgava/Jeleń – Leclercq/Vandewinkel 6:3, 4:6, 10:8.  

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Den Ouden/Loof – Bojarski/Politowicz 6:2, 6:4; Carlsson Halldin/Carlsson Seger – Raynel/Zuckerman 7:5, 6:1; (4) Faucon/Pawlak – Dong/Dontsov 6:4, 7:6 (3); Horak/Ilnytskyy – Aksenoks/Gulin 4:6, 6:2, 10:6; Dahlberg/Temirhanov – Kusiewicz/Zgola 6:4, 6:4; (3) Barrena/Danilchenko – Barreto Sanchez/Eldiyar Uulu 7:5, 7:6 (4); Szajrych/Vasiliauskas – Braziewicz/Kończal 6:2, 6:1; (2) Bailly/Hoogmartens – Orso/Trione 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Den Ouden/Loof – Carlsson Halldin/Carlsson Seger 5:7, 6:2, 10:8; Horak/Ilnytskyy – Faucon/Pawlak 6:2, 4:2 i krecz; Barrena/Danilchenko – Dahlberg/Temirhanov 6:3, 6:3; Bailly/Hoogmartens – Szajrych/Vasiliauskas 6:4, 7:5.

Półfinały: Den Ouden/Loof – Horak/Ilnytskyy 6:1, 6:3; Bailly/Hoogmartens – Barrena/Danilchenko 6:1, 6:3.

Finał: Den Ouden/Loof – Bailly/Hoogmartens 6:4, 6:3.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Temirhanova – bye; Takmadżan – Podulka 1:0 i krecz Ewy; Nebelska – Cerowska 6:0, 6:3; (5) Pineda – bye; (2) Bubelyte – bye; Korpys – Samberger 6:0, 6:3; Dugec – Z. Krygier 6:1, 6:1; (6) N. Michta – bye; (3) Cerna – bye; W. Ejsmont – Brack 6:2, 6:1; A. Krajewska – Koczna; (7) Girelli – bye; (4) Novakova – bye; Derecka – Hammoud 6:0, 6:0; Kus – A. Łosiak 6:1, 1:6, 10:6; Gołaś – (8) Yaron 6:0, 6:1.

Druga runda: Takmadżan – Temirhanova 2:6, 6:3, 10:8; Nebelska – Pineda 6:1, 6:1; Bubelyte – Korpys 6:4, 6:1; Dugec – N. Michta 6:1, 6:0; Cerna – W. Ejsmont 1:6, 6:3, 10:6; Girelli – A. Krajewska 6:2, 6:2; Novakova – Derecka 7:6 (4), 6:3; Gołaś – Kus 6:1, 6:4.

Trzecia runda: Takmadżan – Nebelska 0:6, 6:2, 10:8; Bubelyte – Dugec 6:1, 6:2; Cerna – Girelli 6:2, 6:0; Novakova – Gołaś 7:6 (6), 6:2.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Bertrand – bye M. Adamek – Snaiders 6:4, 6:4; Carlsson Seger – Stokowski 5:7, 7:6 (5), 10:7; (8) Kusiewicz – D. Wiśniewski 3:0 i krecz Dawida; (2) Orso – bye; Olech – Ohme 7:6 (5), 6:3; Kończal – Dziedzic 6:1, 6:1; (6) Eldiyar Uulu – bye; (3) Jonker – bye; Temirhanov – Szczap 6:2, 6:2; Kos – Lukowski 6:0, 6:4; (5) Dontsov – bye; (4) Gulin – bye; Górecki – Spiridon 7:5, 6:3; Kopcik – Braziewicz 6:2, 6:4; (7) Minasyan – Lis 6:4, 6:3.

Druga runda: Bertrand – M. Adamek 6:1, 6:1; Carlsson Seger – Kusiewicz 6:4, 6:4; Orso – Olech 6:3, 7:5; Eldiyar Uulu – Kończal 6:3, 6:4; Temirhanov – Jonker 3:6, 6:1, 10:7; Dontsov – Kos 6:3, 6:3; Gulin – Górecki 6:0, 6:3; Minasyan – Kopcik 7:6 (5), 6:7 (3), 11:9.

Trzecia runda: Carlsson Seger – Bertrand 6:3, 6:1; Eldiyar Uulu – Orso 6:4, 6:3; Dontsov – Temirhanov 6:3, 6:4; Gulin – Minasyan 6:4, 6:3. 

Kategoria: ITF Juniors
Odżywki i Suplementy Diety Musclepump
Trener personalny Maciej Kowalski

tenis wyniki live - meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności