Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; Sachko - Tabilo 6:4, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2; Sakamoto - Janvier 6:2, 3:6, 6:1; Menezes - Pucinelli De Almeida 6:2, 6:2.

Futures ITF Sopot Cup – wyniki

W Trójmieście odbył się futures ITF mężczyzn Sopot Cup. Dominują w nim polscy tenisiści.

W ćwierćfinałach było aż sześciu biało-czerwonych graczy. Do półfinałów awansowali jednak tylko Kamil Majchrzak i Andriej Kapaś.

W meczach o czołową czwórkę Andriej Kapaś wygrał z Grzegorzem Panfilem. Kamil Majchrzak pokonał Huberta Hurkacza. Odpadli Paweł Ciaś i Kacper Żuk. W finale Majchrzak był lepszy od Kapasia.

W grze podwójnej triumfowali Piotr Matuszewski i Kacper Żuk.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Majchrzak – Raab 6:1, 6:7 (6), 6:3; Gryńkowski – Smoła 6:4, 6:1; Terczyński – Raupuk 2:6, 2:3 i krecz Maksa; (5) Hurkacz – M. Roy 6:2, 6:3; Altmaier – (3) Van der Linden 6:4, 1:0 i krecz Holendra; Ornago – P. Matuszewski 6:3, 6:2; Gajewski – Śmietana 7:6 (3), 6:1; (6) Ciaś – Kosonen 6:1, 6:3; (8) Kapaś – Łomacki 3:6, 6:2, 6:3; J. Zieliński – Dembek 6:2, 4:6, 6:2; Niklas-Salminen – Schmid 6:7 (5), 6:2, 6:2; (4) Panfil – Oakley 6:3, 6:4; Żuk – (7) Rajski 3:6, 6:4, 6:2; Urrutia Fuentes – Ch. Solberg 6:0, 2:6, 6:1; Luisi – A. Kowalski 6:1, 6:1; Poljak – (2) Fanselow 6:2, 7:5.

Druga runda: Majchrzak – Gryńkowski 6:1, 6:2; Hurkacz – Terczyński 6:3, 6:2; Ornago – Altmaier 2:6, 6:1, 6:1; Ciaś – Gajewski 5:7, 6:4, 6:1; Kapaś – J. Zieliński 6:4, 6:4; Panfil – Niklas-Salminen 6:3, 6:2; Żuk – Urrutia Fuentes 5:7, 6:3, 6:4; Poljak – Luisi 2:6, 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Majchrzak – Hurkacz 6:4, 6:4; Ornago – Ciaś 6:2, 6:0; Kapaś – Panfil 6:3, 3:6, 6:1; Poljak – Żuk 2:6, 6:4, 6:1.

Półfinały: Majchrzak – Ornago 6:3, 7:6 (4); Kapaś – Poljak 6:4, 2:6, 6:4.

Finał: Majchrzak – Kapaś 7:5, 6:4.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Kapaś/Majchrowicz – Kossek/Smoła 6:1, 6:7 (5), 11:9; Niklas-Salminen/Vasa – A. Mlazga/Zednik 7:5, 6:3; (3) Dembek/J. Zieliński – Dyke/Harper-Griffith 6:2, 6:4; Luisi/Ornago – K. Pociej/Raupuk 2:6, 6:2, 10:7; Hurkacz/Walków – Urrutia Fuentes/Van der Linden 7:6 (3), 6:1; (4) Gajewski/Łomacki – A. Kowalski/Walkusz 6:2, 6:3; P. Matuszewski/Żuk – Ch. Solberg/R. Solberg 6:2, 7:5; Altmaier/Raab – (2) Ciaś/Panfil 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Kapaś/Majchrowicz – Niklas-Salminen/Vasa 6:2, 6:4; Dembek/J. Zieliński – Luisi/Ornago 7:6 (1), 6:1; Hurkacz/Walków – Gajewski/Łomacki 6:4, 6:2; P. Matuszewski/Żuk – Altmaier/Raab 7:6 (5), 6:4.

Półfinały: Kapaś/Majchrowicz – Dembek/J. Zieliński 6:3, 7:6 (8); P. Matuszewski/Żuk – Hurkacz/Walków 7:5, 6:4.

Finał: P. Matuszewski/Żuk – Kapaś/Majchrowicz 7:6 (5), 6:3.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: (1) Hurkacz – Saatela 6:3, 6:1; Wawrzyczek – Walkusz 2:6, 6:3, 6:2; (2) Dembek – Tadyszak 6:1, 6:7 (6), 6:0; (15) Mazon-Hernandez – A. Mlazga 6:7 (4), 6:1, 6:2; (3) Ornago – Maroszek 6:2, 6:2; (9) Zawisza – M. Kwaśniewski 6:4, 6:1; (4) Walków – M. Wojnar 6:4, 7:6 (5); (13) Kosonen – K. Pociej 6:2, 6:1; (5) Vasa – M. Nowak 4:6, 6:0, 6:1; (11) Oakley – J. Wójcik 4:6, 6:2, 6:1; (6) Gryńkowski – Ronduda 2:0 i krecz Oskara; Krawczyński – (14) Dabryian 3:6, 6:4, 6:2; (7) Majchrowicz – Ahti 6:2, 6:2; Śmietana – (12) Leduc 6:2, 6:4; (8) Zednik – Autuch 6:3, 6:0; (10) Terczyński – Chojnowski 6:3, 6:2.

Druga runda: Hurkacz – Wawrzyczek 6:3, 6:2; Dembek – Mazon-Hernandez 6:1, 6:2; Ornago – Zawisza 4:6, 7:6 (4), 6:0; Kosonen – Walków 6:1, 2:6, 6:4; Oakley – Vasa 7:6 (2), 6:1; Gryńkowski – Krawczyński 6:4, 6:3; Śmietana – Majchrowicz 6:4, 7:6 (3); Terczyński – Zednik 6:2, 6:0.

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności