Polski Tenis

WYNIKI

MIAMI: Gracheva – Fręch 6:1, 6:2; Vondrousova – Pliskova 6:1, 6:2; Andreescu - Kenin 6:4, 6:4; Cirstea - Muchova 7:5, 6:1; T. Paul - Davidovich Fokina 6:3, 7:5; Rune - Schwartzman 6:4, 6:2.
Canal+
Polska Liga Tenisa

stanX partnerem generalnym PZT

Polski Związek Tenisowy może liczyć na wsparcie kolejnej firmy. stanX został partnerem generalnym PZT. 

stanX z nowym produktem premium – meblami z litego drewna i stali debiutował podczas 36. Narodowych Mistrzostw Polski w Bytomiu. Uczestnicy korzystali z ław, trybun i stołów.

– Swoją działalność koncentruję i rozwijam przede wszystkim na rynku lokalnym, w Bytomiu. To właśnie sukcesy osiągane na Śląsku dają mi największą satysfakcję. Dzięki nawiązaniu współpracy z Polskim Związkiem Tenisowym produkty stanX znane będą w całej Polsce. Nasze produkty dają nieograniczone możliwości zestawiania elementów i tworzenia funkcjonalnych rozwiązań na miarę potrzeb i dostępnych przestrzeni, także obiektów tenisowych – powiedział Stanisław Długosz, założyciel i właściciel firmy stanX.

– Po zakończonych 36. Narodowych Mistrzostwach Polski w Bytomiu, stało się jasne, że współpraca Polskiego Związku Tenisowego z firmą stanX będzie kontynuowana. stanX zapewnia wygodę i komfort nie tylko zawodnikom, ale i kibicom. Do tego świetnie prezentuje się na korcie. Podoba nam się wizjonerskie podejście do rozwoju marki stanX, doceniamy także rzemieślniczą pracę – podkreślił Mirosław Skrzypczyński, prezes PZT.

Produkty stanX będzie można ponownie zobaczyć m.in. na kortach Górnika Bytom podczas Narodowego Dnia Tenisa (5 września).

Kategoria: PZT