Polski Tenis

WYNIKI

STAMBUŁ WTA 250: Kania-Choduń/Wachaczyk - Marozava/Mitu 2:6, 6:1, 10:3; E. Mertens - Golubic 6:4, 4:6, 6:1; V. Kudermetova - Kanepi 6:4, 6:3; Ferro - Zvonareva 6:3, 6:3; A. Bogdan - Krejcikova 6:3, 6:3; STUTTGART WTA 500: Kar. Pliskova - Ostapenko 6:7 (7), 6:4, 6:3; Sabalenka - Friedsam 6:4, 6:2; Halep - Vondrousova 6:1, 6:3; Svitolina - Kerber 7:6 (4), 6:3; Alexandrova - Bencic 6:1, 7:5; BARCELONA ATP 500: Nadal - Nishikori 6:0, 2:6, 6:2; Carreno Busta - Zapata Miralles 6:3, 6:4; Schwartzman - Moutet 6:4, 6:2; Auger-Aliassime - Shapovalov 6:2, 6:3; Rublev - Ramos-Vinolas 6:4, 6:7 (4), 6:4; Sinner - Bautista Agut 7:6 (9), 6:2; S. Tsitsipas - De Minaur 7:5, 6:3; Norrie - Goffin 6:0, 3:5 i krecz Belga; BELGRAD ATP 250: Daniel - Millman 3:6, 6:2, 6:3; Delbonis - Lajovic 6:3, 2:6, 6:4; Mager - Popyrin 7:5, 6:2; Karatsev - Bedene 6:3, 4:6, 7:6 (5).

Supermasters PZT do lat 11 w Toruniu

przez maka

Toruń gościł uczestników Supermastersa PZT do lat 11. W turnieju grało 20 tenisistów. 

W finałach Barbara Kostecka wygrała z Oliwią Sybicka, a Jan Urbański pokonał Jana Skrzyńskiego. Trzecie lokaty zajęli: Daria Dehmel i Maksymilian Kwiatkowski.

DZIEWCZĘTA

Grupa A: Sybicka – Dudek 6:3, 6:2; Sybicka – Janiszewska 6:2, 6:2; Markowska – Lu Knapik 7:5, 6:4; Markowska – Dudek 6:4, 7:5; Janiszewska – Lu Knapik 6:3, 6:2; Lu Knapik – Sybicka 6:4, 2:6, 10:8; Janiszewska – Dudek 6:2, 6:4; Markowska – Janiszewska 6:3, 6:1; Dudek – Lu Knapik 7:6, 1:6, 10:5; Sybicka – Markowska 6:3, 7:6 (7); kolejność: 1. Sybicka 3 zwycięstwa, 2. Markowska 3, 3. Janiszewska 2. 4. Dudek 1, 5. Lu Knapik 1. 

Grupa B: Kostecka – Sikora 6:2, 6:1; Kostecka – Borowik 6:2, 6:4; Dehmel – Lesman 6:0, 6:0; Dehmel – Sikora 6:1, 6:2; Borowik – Lesman 6:4, 6:0; Kostecka – Lesman 6:0, 6:1; Borowik – Sikora 6:4, 6:2; Dehmel – Borowik 7:6, 6:2; Sikora – Lesman 7:5, 6:1; Kostecka – Dehmel 6:2, 7:6 (3); kolejność: 1. Kostecka 4 wygrane, 2. Dehmel 3, 3. Borowik 2, 4. Sikora 1, 5. Lesman 0. 

O 9. miejsce: Lu Knapik – Lesman 6:1, 6:2; o 7. m.: Dudek – Sikora 6:3, 6:3; o 5. m.: Borowik – Janiszewska 6:0, 6:0 (walkower).

Półfinały: Sybicka – Dehmel 7:5, 6:2; Kostecka – Markowska 7:5, 6:4.

O 3. lokatę: Dehmel – Markowska 6:1, 6:0.

Finał: Kostecka – Sybicka 6:1, 6:1.

CHŁOPCY

Grupa A: Urbański – Petushynskyy 6:4, 6:1; Urbański – Nowak 6:0, 6:0; Kwiatkowski – Płocharczyk 6:3, 6:2; Kwiatkowski – Petushynskyy 6:1, 6:0; Nowak – Płocharczyk 6:0, 6:1; Urbański – Płocharczyk 6:1, 6:0; Petushynskyy – Nowak 6:1, 6:2; Petushynskyy – Płocharczyk 6:2, 6:0; Kwiatkowski – Nowak 6:0, 6:0; Urbański – Kwiatkowski 6:3, 6:2; kolejność: 1. Urbański 4 wygrane, 2. Kwiatkowski 3, 3. Petushynskyy 2, 4. Nowak 1, 5. Płocharczyk 0. 

Grupa B: Fletcher – H. Rytelewski 6:0, 6:1; Fletcher – Krzyśko 6:2, 6:3; Skrzyński – H. Rytelewski 4:6, 6:2, 10:5; Skrzyński – S. Tejerina 6:2, 2:6, 10:7; Krzyśko – S. Tejerina 6:1 i krecz; H. Rytelewski – Krzyśko 6:1, 6:1; Fletcher – S. Tejerina 6:2, 6:1; H. Rytelewski – S. Tejerina 6:3, 6:0; Krzyśko – Skrzyński 6:3, 6:1; Skrzyński – Fletcher 6:3, 6:4; ; kolejność: 1. Skrzyński 3 wygrane, 2. Fletcher 3, 3. H. Rytelewski 2, 4. Krzyśko 2, 5. S. Tejerina 0. 

O 9. miejsce: S. Tejerina – Płocharczyk 6:1, 6:1; o 7. m.: Krzyśko – Nowak 6:0, 6:1; o 5. m.: H. Rytelewski – Petushynskyy 6:2, 6:2.

Półfinały: Urbański – Fletcher 6:3, 6:2; Skrzyński – Kwiatkowski 6:4, 6:3.

O 3. lokatę: Kwiatkowski – Fletcher 6:2, 6:1.

Finał: Urbański – Skrzyński 6:2, 6:2.

Zdjęcia z turnieju

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności