Logo Polski Tenis

WYNIKI

EASTBOURNE: E. Mertens - Vondrousova 6:1, 5:7, 6:2; Konta - Sakkari 6:4, 7:6 (4); S. Zhang - Gavrilova 6:3, 6:1; Friedsam - Kontaveit 6:3, 6:4; Cornet - Svitolina 6:3, 7:6 (3); Stosur - Kenin 6:2, 6:3; Bertens - Putintseva 6:4, 6:1; Bencic - Kudermetova 6:3, 6:4; Jabeur - Minella 2:6, 6:2, 6:1; Tsurenko - Diyas 6:2, 6:2; Londero - Clarke 6:7 (5), 6:1, 6:3; D. Evans - Albot 7:6 (2), 6:2; Jarry - P. Cuevas 6:1, 7:6 (4); Fabbiano - J. Ward 2:6, 6:3, 6:1; Norrie - Chardy 6:3, 7:6 (4); ANTALYA: Krawietz - Ilkel 6:4, 6:4; Dzumhur - Celikbelik 6:3, 4:6, 6:3; J. Thompson - Klahn 7:6 (7), 6:3; Sonego - Gunneswaran 6:7 (3), 6:0, 7:5.

Aktualności

Supermasters PZT do lat 11 – wyniki

Na kortach w Toruniu odbył się Halowy Supermasters PZT do lat 11. Rywalizowało 20 tenisistów.

W finałach Antonina Czajka (PT Olimpia Poznań) pokonała Nadię Kulbiej (SAT Szczecin), a Dawid Lewandowski (KT Legia Warszawa) wygrał z Grzegorzem Zemłą (Tenis Pro Piaseczno).

DZIEWCZĘTA

Grupa A: Kulbiej – Nizio 6:3, 4:6, 10:8; Kulbiej – Nieradzik 6:3, 6:3; Kulbiej – Koczocik 7:5, 2:6, 10:8; Kulbiej – Mitrzak 6:3, 3:6, 10:7; Nizio – Nieradzik 6:3, 6:2; Nizio – Koczocik 6:3, 7:6 (4); Nizio – Mitrzak 7:5, 7:6 (1); Mitrzak – Nieradzik 7:6 (4), 3:6, 10:3; Mitrzak – Koczocik 7:5, 7:6 (6); Nieradzik – Koczocik 4:6, 6:3, 10:8; kolejność: 1. Kulbiej 4 wygrane, 2. Nizio 3, 3. Mitrzak 2, 4. Nieradzik 1, 5. Koczocik 0.

Grupa B: Czajka – M. Nadajewska 6:3, 2:6, 10:5; Czajka – Wojtaszczyk 3:6, 6:4, 10:3; Czajka – Pawelska 6:4, 6:1; Czajka – Kłys 6:1, 6:2; M. Nadajewska – Wojtaszczyk 6:2, 6:2; Pawelska – M. Nadajewska 6:4, 4:6, 10:8; M. Nadajewska – Kłys 3:6, 6:4, 10:8; Wojtaszczyk – Pawelska 6:2, 6:4; Wojtaszczyk – Kłys 6:1, 5:7, 10:6; Pawelska – Kłys 6:4, 6:4; kolejność: 1. Czajka 4 wygrane, 2. M. Nadajewska 2 (sety +1), 3. Wojtaszczyk 2 (sety 0), 4. Pawelska 2 (sety -1), 5. Kłys 0.

Półfinały: Czajka – Nizio 6:1, 6:3; Kulbiej – M. Nadajewska 4:6, 7:6 (4), 12:10.

Finały – o. 9. miejsce: Koczocik – Kłys 6:4, 7:5; o 7. m.: Nieradzik – Pawelska 6:4, 6:2; o 5. m.: Wojtaszczyk – Mitrzak 6:2, 6:0; o 3. m.: M. Nadajewska – Nizio 6:4, 6:1; o 1. m.: Czajka – Kulbiej 6:4, 6:1.

CHŁOPCY

Grupa A: Zemła – Wygona 6:2, 6:3; Zemła – F. Kosiński 6:0, 6:0; Zemła – Kluczyński 6:3, 6:1; Zemła – Januchowski 6:2, 6:1; Kluczyński – Wygona 6:4, 5:7, 10:8; Kluczyński – F. Kosiński 6:2, 7:6 (4); Kluczynski – Januchowski 6:3, 6:1; Wygona – F. Kosiński 6:3, 6:4; Wygona – Januchowski 6:3, 7:5; Januchowski – F. Kosiński 2:6, 6:3, 10:7; kolejność: 1. Zemła 4 zwycięstwa, 2. Kluczyński 3, 3. Wygona 2, 4. Januchowski 1, 5. F. Kosiński 0.

Grupa B: D. Lewandowski – Ważny 7:5, 6:3; D. Lewandowski – Downar 6:0, 6:1; D. Lewandowski – Nowacki 6:1, 6:0; D. Lewandowski – Knitter 6:2, 6:0; Ważny – Downar 6:3, 6:1; Ważny – Nowacki 6:1, 6:1; Ważny – Knitter 6:0, 6:1; Downar – Nowacki 7:5, 6:2; Downar – Knitter 6:6, 2:6, 10:7; Knitter – Nowacki 2:6, 6:2, 10:5; kolejność: 1. D. Lewandowski 4 zwycięstwa, 2. Ważny 3, 3. Downar 2, 4. Knitter 1, 5. Nowacki 0.

Półfinały: Zemła – Ważny 6:4, 7:5; D. Lewandowski – Kluczyński 6:0, 6:2.

Finały – o. 9. miejsce: F. Kosiński – Nowacki 6:2, 4:6, 10:7; o 7. m.: Januchowski – Knitter 6:3, 6:1; o 5. m.: Downar – Wygona 6:1, 6:2; o 3. m.: Ważny – Kluczyński 6:3, 6:3; o 1. m.: D. Lewandowski – Zemła 2:6, 6:4, 10:7.

Kategoria: PZT

tenis wyniki live - meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności