Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Szarm el-Szejk M15 – został im debel

przez maka

Polscy tenisiści kontynuują starty w egipskim kurorcie. Odpadli już ze zmagań singlowych.

W Soho Square (korty twarde, 15 tys. $ w puli nagród) Piotr Matuszewski i Piotr Gryńkowski po przejściu eliminacji odpadli bardzo szybko – w pierwszej rundzie zawodów głównych. 

Singiel

Gryńkowski przegrał z Japończykiem Isseim Okamurą 3:6, 5:7, a Matuszewski był słabszy od Vaughna Huntera (RPA) 1:6, 4:6.

Kwalifikacje

W eliminacjach Matuszewski (nr 10) wygrał z Czechem Tomasem Papikiem 6:0, 1:0 i krecz rywala, Bośniakiem Nemanją Maleseviciem 6:4, 6:4 oraz Australijczykiem Moeranim Bouzige 6:2, 6:7 (2), 10:8.

Gryńkowski (nr 3) pokonał Egipcjanina Muhammada Ragy 6:1, 6:1, Japończyka Kena Onishiego 6:1, 6:4 i Kanadyjczyka Iancu-Iustiniana Ghindę 6:2, 6:3.

Mateusz Terczyński był lepszy od Rosjanina Alexandra Ovcharova (nr 9) 6:2, 3:6, 10:3, ale nie sprostał Włochowi Moritzowi Trockerowi 4:6, 3:6.

Piotr Galus uległ Chińczykowi Hanyi Liu (nr 5) 4:6, 2:6, a Daniel Kossek przegrał z Dylanem Saltonem (RPA, nr 12) 2:6, 2:6. 

Debel 

Matuszewski i Ukrainie Vitalij Sachko wygrali z Ovcharovem i jego rodakiem Jewgienijem Philippovem 1:6, 6:1, 10:7 oraz Kosskiem i Ukraińcem Wołodimirem Uzhylovskim 6:4, 6:1. W półfinale przegrali z Holendrem Stijnem Pelem i Czechem Robinem Stankiem 6:4, 3:6, 5:10.

Daniel i Wołodimir wcześniej pokonali Rosjanina Shalvę Dzhanashiyę i Ukraińca Jurija Dzhavakiana 4:6, 7:5, 10:1.

Galus i Liu ulegli Kanadyjczykom Raheelowi Manji i Kelsey’emu Stevensonowi 6:7 (4), 3:6.  

Drabinki

Kategoria: ITF

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności