Logo Polski Tenis

WYNIKI

SEUL: Muchova - Linette 6:1, 6:1; OSAKA: N. Osaka - Pavlyuchenkova 6:2, 6:3; METZ: Tsonga - Bedene 6:7 (4), 7:6 (4), 6:3; SANKT PETERSBURG: Medvedev - Coric 6:3, 6:1; WUHAN: Collins - V. Williams 7:5, 7:6 (5); Yastremska - Tomljanovic 7:6 (5), 6:2; Hercog - Pegula 6:0, 6:1; Pera - Brady 6:4, 3:6, 6:4; Sabalenka - Sasnovich 6:1, 6:2; C. Garcia - Kasatkina 6:2, 6:2; Rybakina - Lin Zhu 7:5, 2:6, 6:0; Stephens - S. Zhang 7:5, 6:4; Strycova - Xiyu Wang 6:4, 6:2.

Aktualności

Szczawno Open Victoria Cup – wyniki

Szczawno Zdrój gościło uczestników zawodów cyklu Tennis Europe skrzatów (graczy do lat 12). 

W finale singla turnieju Szczawno Open Victoria Cup 2019 zagrał Grzegorz Zemła. W półfinałach odpadli: Alicja Koczocik i Dawid Lewandowski. W finałach debla walczyli: Alicja Koczocik, Maja Pawelska i Fili Kosiński.

SINGIEL SKRZATEK

Pierwsza runda: Drobysheva – Pawelska 6:4, 6:4; Brutane – M. Nadajewska 6:3, 6:3; Zabkova – Drozd 6:2, 6:0; Czajka – Mrzygłód 5:7, 6:0, 6:1; Giza – Krześniak 6:1, 6:0; Koczocik – Michalkova 6:1, 6:2; Biełus – Ingildsen 6:4, 7:5; E. Michta – Wahl-Maniecka 6:3, 3:6, 6:3; Kulbiej – Medvyedyeva 6:3, 6:1; Budnik – Hoffmann 6:2, 6:1; N. Kostka – Flonta 6:4, 6:1; Linhartova – Bajorek 6:2, 6:2; Chernykh – Klimas 6:2, 6:2; Stusek – Nieradzik 6:1, 6:2; Jensen – Śrutwa 6:2, 6:3; Kucikova – Wróbel 6:4, 5:7, 6:2. 

Druga runda: Brutane – Drobysheva 6:1, 6:2; Czajka – Zabkova 7:6 (5), 7:5; Koczocik – Giza 6:4, 6:3; E. Michta – Biełus 6:2, 6:1; Kulbiej – Budnik 6:3, 7:6 (4); Linhartova – N. Kostka 6:1, 6:2; Stusek – Chernykh 6:0, 6:2; Jensen – Kucikova 7:5, 6:4.  

Ćwierćfinały: Brutane – Czajka 6:1, 6:4; Koczocik – E. Michta 6:1, 7:6 (2); Linhartova – Kulbiej 4:6, 7:5, 6:4; Stusek – Jensen 6:2, 6:0.

Półfinały: Brutane – Koczocik 6:3, 6:1; Stusek – Linhartova 7:6 (1), 6:4.  

Finał: Brutane – Stusek 6:1, 3:6, 7:6 (3). 

SINGIEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: Plenkiewicz – Molgin 6:2, 6:3; Mietusch – Freestone 6:0, 6:0; Rejchtman Vinciguerra – O. Zygmunt 6:0, 6:0; Faragcao – Barth 6:3, 4:6, 6:2; Kluczyński – Petery 6:1, 6:1; Zemła – Christmas Moeller 6:0, 6:2.

Druga runda: Sterniczuk – Plenkiewicz 6:4, 6:1; P. Michalski – Jeż 4:6, 6:4, 6:2; D. Lewandowski – Krisko 6:1, 6:1; Kouame – Struski 3:6, 6:3, 6:4; Mietusch – Chermoshentsev 6:0, 6:0; Kosyrz – Poulsen 6:1, 6:1; Collidor – Piasek 6:1, 7:5; Rejchtman Vinciguerra – Linhart 6:0, 6:0; Ważny – Faragcao 6:2, 6:3; Błuś – Ursu 6:0, 6:0; Vrel Nagel – Mataczyński 6:0, 6:0; Abramkin – Kluczyński 6:4, 6:4; Mitoń – J. Nowacki 7:6 (3), 6:3; F. Kosiński – Chodura 7:6 (8), 6:2; McDonald – Knitter 6:3, 6:3; Zemła – T. Llodra 6:2, 6:2.  

Trzecia runda: P. Michalski – Sterniczuk 6:0, 6:3; D. Lewandowski – Kouame 6:0, 6:1; Mietusch – Kosyrz 6:1, 6:1; Rejchtman Vinciguerra – Collidor 6:0, 6:0; Ważny – Błuś 6:2, 6:2; Vrel Nagel – Abramkin 6:3, 6:3; Mitoń – F. Kosiński 6:0, 6:3; Zemła – McDonald 7:6 (2), 6:3. 

Ćwierćfinały: D. Lewandowski – P. Michalski 6:2, 6:0; Mietusch – Rejchtman Vinciguerra 6:4, 6:3; Vrel Nagel – Ważny 6:4, 6:4; Zemła – Mitoń 6:2, 6:4. 

Półfinały: Mietusch – D. Lewandowski 6:2, 6:2; Zemła – Vrel Nagel 6:4, 2:6, 6:3.

Finał: Mietusch – Zemła 6:4, 6:0. 

DEBEL SKRZATEK

Pierwsza runda: Koczocik/Pawelska – bye; Ingildsen/Jensen – Budnik/Michta 6:4, 1:6, 10:7; Nieradzik/Wahl-Maniecka – bye; Biełus/Mrzygłód – Medvyedyeva/Michalkova 6:4, 6:2; Kostka/Nadajewska – Kucikova/Zabkova 6:4, 6:4; Klimas/Krześniak – bye; Giza/Stusek – Drozd/Kulbiej 6:1, 6:2; Czajka/Śrutwa – bye.

Ćwierćfinały: Koczocik/Pawelska – Ingildsen/Jensen 6:1, 6:2; Biełus/Mrzygłód – Nieradzik/Wahl-Maniecka 6:4, 4:6, 10:8; Kostka/Nadajewska – Klimas/Krześniak 6:0, 6:2; Giza/Stusek – Czajka/Śrutwa 4:6, 7:6 (3), 10:3. 

Półfinały: Koczocik/Pawelska – Biełus/Mrzygłód 6:7 (8), 6:2, 10:4; Giza/Stusek – Kostka/Nadajewska 6:2, 3:6, 10:7. 

Finał: Giza/Stusek – Koczocik/Pawelska 6:1, 6:4.

DEBEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: Chermoshentsev/Knitter – Freestone/Piasek 6:1, 7:5; Christmas Moeller/Poulsen – Abramkin/Faragcao 5:7, 7:6 (5), 10:3; Kosiński/Rejchtman Vinciguerra – Barth/Molgin walkower; Kosyrz/Struski – Linhart/Petry 7:5, 6:4; Mitoń/Plenkiewicz – McDonald/Mietusch 4:1 i krecz Niemców; Jeż/Nowacki – Collidor/Ursu 6:1, 6:2; Chodura/Vrel Nagel – Lewandowski/Ważny 4:6, 6:2, 10:5; Kluczyński/Michalski – Krisko/Llodra 6:2, 7:5.

Ćwierćfinały: Christmas Moeller/Poulsen – Chermoshentsev/Knitter 6:4, 6:2; Kosiński/Rejchtman Vinciguerra – Kosyrz/Struski 6:3, 6:1; Mitoń/Plenkiewicz – Jeż/Nowacki 6:7 (3), 7:6 (6), 10:6; Chodura/Vrel Nagel – Kluczyński/Michalski 6:2, 6:4.

Półfinały: Kosiński/Rejchtman Vinciguerra – Christmas Moeller/Poulsen 6:3, 6:3; Chodura/Vrel Nagel – Mitoń/Plenkiewicz 6:3, 6:3. 

Finał: Chodura/Vrel Nagel – Kosiński/Rejchtman Vinciguerra 7:5, 3:6, 10:7.

Kategoria: TE
Odżywki i Suplementy Diety Musclepump
Trener personalny Maciej Kowalski

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności