Logo Polski Tenis

WYNIKI

NORYMBERGA: Zidansek - Doi 7:6 (4), 3:6, 6:4; Petkovic - Buyukakcay 6:3, 6:2; Paar - Lemoine 6:1, 6:3; Stojanovic - Riske 7:6 (6), 2:6, 6:2; Alexandrova - Cepelova 6:4, 6:2; Friedsam - Begu 4:6, 6:3, 6:3; Kudermetova - Diatchenko 6:4, 6:7 (4), 6:2; LYON: P. Cuevas - Hurkacz 6:4, 6:4; Moutet - Opelka 6:3, 2:6, 7:6 (10); Paire - McDonald 3:6, 7:6 (5), 6:1; GENEWA: J. Sousa - L. Mayer 6:2, 6:7 (6), 6:4; Ramos-Vinolas - Mannarino 6:7 (2), 6:3, 6:2.

Aktualności

Szczawno Open Victoria Cup – wyniki

Weronika Ewald była bohaterką turnieju cyklu Tennis Europe Szczawno Open Victoria Cup 2018.

W zmaganiach zawodników do lat 12 (kategoria 3) Weronika Ewald triumfowała w singlu i deblu (wraz z Orianą Gniewkowską). W singlu chłopców w półfinale był Jakub Tomasiak.

W deblu chłopców Mikołaj Migdalski i Jakub Tomasiak wygrali z Marcinem Andrzejczakiem i Jakubem Jędrzejczakiem.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Gniewkowska – Hradecka 6:4, 6:4.

Druga runda: Schoen – Gniewkowska 6:4, 6:2; Urbanova – Mańkowska 6:0, 6:0; Arifullina – Niemiec 6:0, 6:2; Sawicka – L. Noering 6:2, 6:3; Stypuła – Bajraliu 6:1, 6:1; Giza – Mrzygłód 6:3, 6:0; Ewald – Krajmer 6:1, 6:1; Czajka – Kleshcherova 6:2, 7:6 (2); Y. Noering – Owcarz 6:2, 6:0; Masiianskaya 2:6, 6:4, 6:2; Ciesielczyk – Koprivova 6:2, 6:0; Podhajecka – F. Noering 2:6, 7:5, 6:0; Walkowiak – Straszewska 6:2, 6:3; Blackford – M. Głowacka 6:2, 2:6, 6:0; Kyselova – Jędrzejak 6:3, 6:0; Stusek – Stankiewicz 6:3, 6:4.

Trzecia runda: Urbanova – Schoen 6:3, 7:5; Arifullina – Sawicka 7:5, 6:2; Giza – Stypuła 6:3, 2:6, 6:2; Ewald – Czajka 6:2, 6:1; Masiianskaya – Y. Noering 6:2, 6:0; Ciesielczyk – Podhajecka 6:4, 2:0 i krecz Dominiki; Blackford – Walkowiak 6:1, 6:1; Kyselova – Stusek 7:5, 6:1.

Ćwierćfinały: Urbanova – Arifullina 6:0, 6:1; Ewald – Giza 6:0, 6:1; Ciesielczyk – Masiianskaya 6:4, 6:2; Blackford – Kyselova 7:5, 6:3.

Półfinały: Ewald – Urbanova 2:6, 6:4, 6:1; Blackford – Ciesielczyk 6:4, 6:1.

Finał: Ewald – Blackford 6:3, 6:1.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Ważny – Deniau 6:3, 6:0; Tomasiak – Baroche 6:3, 6:1; Gurenko – Sańczuk 6:0, 6:1; D. Lewandowski – Jung 6:3, 7:5; Valiente – Sarksian 6:2, 5:7, 6:3; Deloziere – Skoog 6:2, 6:0; M. Andrzejczak – Ristic 6:2, 6:2.

Druga runda: Ważny – Otte 6:4, 7:6 (0); Krstevski – Kokot 7:6 (3), 6:2; Nagel-Heyer – F. Kosiński 6:0, 6:0; Michałowski – Watters 6:3, 6:4; Tomasiak – O. Wiśniewski 6:3, 6:1; Mietusch – Zarębski 6:2, 6:1; Zemła – P. Michalski 6:0, 6:4; Rejchtman Vinciguerra – Gurenko 6:1, 6:2; D. Lewandowski – Pihl 6:0, 6:0; Czapracki – Janiszewski 6:2, 6:2; Neumeister – Konieczny 6:0, 6:4; Almazan Valiente – Jędrzejczak 3:6, 6:4, 6:1; Migdalski – Deloziere 6:1, 6:1; Barsukov – Lange 6:2, 6:4; Zaorski – Mueller 6:0, 6:4; M. Andrzejczak – Huszczo 6:0, 6:0.

Trzecia runda: Krstevski – Ważny 6:1, 6:2; Nagel-Heyer – Michałowski 6:0, 6:0; Tomasiak – Mietusch 3:6, 7:5, 7:6 (5); Rejchtman Vinciguerra – Zemła 6:1, 6:2; D. Lewandowski – Czapracki 6:2, 6:0; Almazan Valiente 6:4, 4:6, 6:4; Barsukov – Migdalski 6:2, 6:2; M. Andrzejczak – Zaorski 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Nagel-Heyer – Krstevski 6:2, 6:1; Tomasiak – Rejchtman Vinciguerra 6:3, 6:2; Almazan Valiente – D. Lewandowski 6:4, 6:4; Barsukov – M. Andrzejczak 6:3, 6:4.

Półfinały: Nagel-Heyer – Tomasiak 6:3, 6:3; Almazan Valiente – Barsukov 6:2, 7:6 (5).

Finał: Nagel-Heyer – Almazan Valiente 6:0, 6:0.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Blackford/Koprivova – bye; Głowacka/Stankiewicz – Mańkowska/Walkowiak 6:2, 6:3; Giza/L. Noering – Dolejsi/Stusek 6:3, 7:5; Hradecka/Kyselova – Sawicka/Straszewska 6:3, 6:1; Pawlak/Podhajecka – F. Noering/Y. Noering 6:1, 1:6, 10:6; Krajmer/Urbanova – Ciesielczyk/Stypuła 6:3, 4:6, 10:6; Ewald/Gniewkowska – Bajraliu/Czajka 6:1, 6:3; Arifullina/Masiianskaya – Mrzygłód/Owcarz 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Głowacka/Stankiewicz – Blackford/Koprivova 6:3, 1:6, 10:2; Hradecka/Kyselova – Giza/L. Noering 6:3, 6:1; Krajmer/Urbanova – Pawlak/Podhajecka 6:3, 3:6, 10:2; Ewald/Gniewkowska – Arifullina/Masiianskaya walkower.

Półfinały: Hradecka/Kyselova – Głowacka/Stankiewicz 6:1, 6:2; Ewald/Gniewkowska – Krajmer/Urbanova 7:5, 6:1.

Finał: Ewald/Gniewkowska – Hradecka/Kyselova 7:6 (7), 6:0.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Michalski/Mueller – bye; Migdalski/Tomasiak – Almazan Valiente 6:2, 5:7, 11:9; Lewandowski/Michałowski – bye; Gurenko/Watters – Czapracki/Sańczuk 6:2, 6:1; Krstevski/Rejchtman Vinciguerra – Lange/Zaorski 3:6, 6:0, 10:6; Nuemeister/Otte – Zarębski/Zemła walkower; Andrzejczak/Jędrzejczak – Deloziere/Ristic 6:2, 6:0; Kosiński/Ważny – bye.

Ćwierćfinały: Migdalski/Tomasiak – Michalski/Mueller 6:0, 6:1; Lewandowski/Michałowski – Gurenko/Watters 7:5, 7:5; Krstevski/Rejchtman Vinciguerra – Nuemeister/Otte 6:0, 6:4; Andrzejczak/Jędrzejczak – Kosiński/Ważny 6:0, 7:6 (3).

Półfinały: Migdalski/Tomasiak – Lewandowski/Michałowski 6:4, 6:1; Andrzejczak/Jędrzejczak – Krstevski/Rejchtman Vinciguerra 6:2, 6:7 (3), 10:8.

Finał: Migdalski/Tomasiak – Andrzejczak/Jędrzejczak 6:2, 6:0.

Kategoria: TE

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności