Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: P. Sousa - Zapata Miralles 6:4, 6:1; Taberner - Ajdukovic 7:5, 6:7 (9), 6:4; CAMPINAS: Carballes Baena - Galan 6:4, 6:2; F. Cerundolo - Meligeni Rodrigues Alves 6:1, 6:4.

Szczawno-Zdrój Cup 2016 – wyniki

Olga Brózda i Anastazja Shoshyna wygrały w futuresie ITF Szczawno-Zdrój Cup 2016.

Przez eliminacje z biało-czerwonych przebiły się tylko Paulina Czarnik, Weronika Foryś, Marcelina Podlińska.

W turnieju głównym (korty ziemne, 10 tys. $ w puli nagród) z Polek zaprezentowały się także: Justyna Jegiołka, Olga Brózda, Oliwia Szymczuch, Anna Hertel, Paulina Lewandowska i Aleksandra Rojek. Szymczuch i Lewandowska dzikie karty zdobyły w specjalnych zmaganiach, w których rywalizowało 10 biało-czerwonych zawodniczek.

Do 1/8 finału awansowały Lewandowska, Czarnik, Foryś i Jegiołka. W półfinale znalazła się tylko Jegiołka. Po tytuł sięgnęła Shoshyna.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Lehnert – Brózda 7:6 (9), 7:5; Czarnik – Podlińska 4:6, 6:3, 6:3; P. Lewandowska – Krtenova 6:4, 7:5; (7) Bhatia – Hertel 6:0, 6:2; (4) Shoshyna – Rojek 6:2, 4:6, 6:4; Foryś – Cvackova 6:2, 5:7, 6:4; N. Kolb – Hrabalova 4:6, 7:5, 6:2; (6) Potocnik – Szymczuch 6:4, 6:2; (5) Jegiołka – Kladivova 7:5, 4:6, 6:3; Kurz – Machalova 7:5, 4:6, 6:1; Jamrichova – Vlkovska 6:3, 6:3; (3) Cabaj Awad – Argyelan 7:5, 6:4; Scholsen – (8) Sumova 6:4, 4:6, 7:5; Proese – Siedliska 6:1, 2:6, 6:3; Francati – Pribylova 6:0, 6:0; (2) Kvatsabia – Kolodziejova 6:1, 6:3.

Druga runda: Lehnert – Czarnik 6:7 (4), 6:2, 6:3; Bhatia – P. Lewandowska 7:5, 6:3; Shoshyna – Foryś 6:1, 6:0; N. Kolb – Potocnik 6:2, 7:6 (2); Jegiołka – Kurz 5:7, 6:4, 6:4; Jamrichova – Cabaj Awad 7:5, 6:3; Scholsen – Proese 2:6, 6:3, 6:3; Kvatsabia – Francati 7:6 (5), 7:6 (4).

Ćwierćfinały: Lehnert – Bhatia 6:2, 0:6, 6:0; Shoshyna – N. Kolb 6:4, 6:7 (6), 7:6 (7); Jegiołka – Jamrichova 6:1, 6:7 (2), 6:4; Scholsen – Kvatsabia 7:5, 6:4.

Półfinały: Shoshyna – Lehnert 6:2, 6:3; Scholsen – Jegiołka 6:1, 6:7 (6), 6:2.

Finał: Shoshyna – Scholsen 6:3, 4:6, 6:4.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Cabaj Awad/Kvatsabia – bye; P. Lewandowska/Sosnowska – Jegiołka/Stepan 7:6 (0), 7:6 (4); (4) Brózda/Shoshyna – bye; Hrabalova/Machalova – Buczyńska/Czarnik 6:2, 6:0; Siedliska/Wessel – Kuczer/Podlińska 6:1, 6:3; (3) Bhatia/Scholsen – bye; K. Jaśkiewicz/Rojek – bye; (2) M. Kolb/N. Kolb – bye.

Ćwierćfinały: P. Lewandowska/Sosnowska – Cabaj Awad/Kvatsabia walkower; Brózda/Shoshyna – Hrabalova/Machalova 6:3, 3:6, 10:8; Bhatia/Scholsen – Siedliska/Wessel 6:3, 3:6, 10:7; M. Kolb/N. Kolb – K. Jaśkiewicz/Rojek 6:1, 6:1.

Półfinały: Brózda/Shoshyna – P. Lewandowska/Sosnowska 6:2, 6:2; M. Kolb/N. Kolb – Bhatia/Scholsen 6:4, 7:5.

Finał: Brózda/Shoshyna – M. Kolb/N. Kolb 6:2, 7:6 (4).

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Czarnik – bye; Buczyńska – Przybył 6:2, 6:3; (2) Wessel – bye; Podlińska – Jastrzębska 7:6 (3), 7:5; (3) Hrabalova – bye; Kondratowicz – Wilk 6:1, 2:6, 7:6 (2); Przybylska – (4) Nepliy 6:4, 0:6, 6:4; Cvackova – Iwaniuk 5:7, 6:2, 6:2; Machalova – (5) Ilovska 7:6 (1), 6:1; Zawadzka – K. Jaśkiewicz 6:7 (4), 6:1, 6:4; Foryś – Kądzielewska 6:1, 6:1; Lazarova – Zduniak 6:2, 6:2; Jaruskova – Zajda 3:6, 6:1, 6:3; Kladivova – Okopniak 6:3, 6:4; Sosnowska – Zakordoniec 6:4, 7:5; Krtenova – M. Kolb 6:2, 6:1.

Druga runda: Czarnik – Buczyńska 6:2, 6:0; Podlińska – Wessel 6:7 (8), 6:3, 6:1; Hrabalova – Kondratowicz 6:1, 6:0; Cvackova – Przybylska 6:1, 3:6, 6:3; Machalova – Zawadzka 6:1, 6:4; Foryś – Lazarova 6:2, 4:6, 6:4; Kladikova – Jaruskova 6:3, 6:0; Krtenova – Sosnowska 7:6 (2), 6:2.

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności