Logo Polski Tenis

WYNIKI

LEXINGTON: Bouzkova - Blinkova 6:4, 6:2; Jabeur - Govortsova 3:6, 6:2, 6:4; PRAGA: E. Mertens - Giorgi 6:4, 6:2; Kr. Pliskova - Martic 6:1, 7:5; A. Bogdan - Tsurenko walkower; Siegemund - Sherif 4:6, 6:0, 6:1; Zidansek - Siniakova 6:3, 3:6, 6:0.

Aktualności

Szczawno-Zdrój Cup – wyniki

Działacze MKS Szczawno-Zdrój debiutowali w roli organizatorów futuresa ITF kobiet.

W Szczawno-Zdrój Cup 2015 walczyły m.in. Katarzyna Kawa, Magdalena Fręch, Anna Korzeniak, Oliwia Szymczuch czy Pernilla Mendesova.

W puli nagród trzeciego futuresa ITF kobiet w Polsce było 10 tys. $. Dzikie karty otrzymały Olga Brózda, Agata Bieńkowska, Aleksandra Rojek i Joanna Skrzypczyńska.

W drabince głównej prezentowało się jedenaście Polek. Poza wymienionymi także Zuzanna Maciejewska oraz kwalifikantki Paulina Czarnik i Paulina Lewandowska.

Do drugiej rundy awansowały tylko Kawa, Fręch, Czarnik i Korzeniak. Żadnej z nich nie udało się awansować choćby do półfinału.

SINGIEL

Pierwsza runda: Ozga – (1) Mendesova 7:5, 6:3; Czarnik – Maciejewska 6:4, 6:7 (3), 6:3; Lehnert – Szymczuch 6:1, 6:4; Zovincova – Smagina 6:1, 6:3; (4) Kawa – P. Lewandowska 6:1, 6:0; Machalova – Sosnovschi 7:5, 7:5; Malikova – Sumova 6:4, 6:1; (5) Maleckova – Rohanova 6:4, 6:1; (8) Grajdek – Kaminkova 3:6, 6:4, 6:2; Chimura – Bieńkowska 6:1, 6:2; Vlkovska – Brózda 6:4, 6:2; Kolarova – (3) Lazareva 6:4, 6:3; (6) Fręch – Engelmann 7:5, 6:2; Wienerova – N. Novotna 6:3, 6:1; Korzeniak – J. Skrzypczyńska 6:1, 6:0; (2) Borecka – Rojek 7:5, 6:1.

Druga runda: Czarnik – Ozga 5:7, 6:4, 6:4; Lehnert – Zovincova 6:3, 7:5; Kawa – Machalova 6:3, 6:4; Maleckova – Malikova 6:4, 6:3; Chimura – Grajdek 7:5, 6:4; Vlkovska – Kolarova 3:6, 6:3, 6:2; Fręch – Wienerova 6:1, 6:1; Borecka – Korzeniak 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Lehnert – Czarnik 6:3, 6:0; Maleckova – Kawa 6:1, 6:1; Vlkovska – Chimura 6:4, 6:1; Borecka – Fręch 6:3 6:3.

Półfinały: Maleckova – Lehnert 7:6 (3), 6:3; Borecka – Vlkovska 7:6 (6), 6:2.

Finał: Borecka – Maleckova 1:0 i krecz Jesiki.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Fręch/Kawa – bye; Polańska/Rojek – Gałka/Jastrzębska 6:1, 6:1; (3) Borecka/Maleckova – bye; Brózda/Czarnik – Łukasiak/Szymczuch 6:1, 6:2; Domagała/Malikova – Bieńkowska/J. Skrzypczyńska 6:0, 6:1; (4) Engelmann/Ozga – bye; Kolarova/Rohanova – Machalova/N. Novotna 6:1, 6:3; (2) Lazareva/Smagina – bye.

Ćwierćfinały: Fręch/Kawa – Polańska/Rojek 6:1, 6:3; Borecka/Maleckova – Brózda/Czarnik 6:2, 6:2; Domagała/Malikova – Engelmann/Ozga 6:1, 6:3; Kolarova/Rohanova – Lazareva/Smagina 6:2, 7:5.

Półfinały: Borecka/Maleckova – Fręch/Kawa 6:1, 6:1; Kolarova/Rohanova – Domagała/Malikova 6:3, 6:4.

Finał: Borecka/Maleckova – Kolarova/Rohanova 6:1, 2:6, 10:5.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: (1) Smagina – bye; P. Lewandowska – Koplova 7:5, 1:6, 6:4; (2) Engelmann – Sosnowska 6:3, 6:0; Polańska – Borgman 6:1, 6:4; (3) Chimura – Wilk 6:0, 6:1; Łukasiak – Wysoczańska 4:6, 6:4, 2:0 i krecz Katarzyny; (4) N. Novotna – Podlińska 4:6, 6:4, 6:3; Dolakova – Kladikova 6:4, 4:6, 6:4; (5) Sosnovschi – Chernetsova 6:0, 6:2; Jaruskova – Domagała 6:4, 6:3; (6) Czarnik – Dyba 6:2, 6:2; Teglas – Kondratowicz 6:1, 6:1; Machalova – Gałka 6:1, 6:1; Jastrzębska – K. Jaśkiewicz 2:6, 6:2, 7:5; Vlkovska – Buczyńska 6:3, 6:4; Melounova – Stoll 6:1, 6:1.

Druga runda: P. Lewandowska – Smagina 6:7 (4), 6:2, 6:0; Engelmann – Polańska 6:2, 3:6, 6:1; Chimura – Łukasiak 6:0, 6:2; N. Novotna – Dolakova 7:5, 6:2; Sosnovschi – Jaruskova 6:4, 6:0; Czarnik – Teglas 6:0, 6:0; Machalova – Jastrzębska 6:1, 6:1; Vlkovska – Melounova 6:2, 6:2.

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności