Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Teichmann - Sevastova 6:4, 6:7 (8), 7:5; Gauff - Rogers 2:6, 6:4, 6:4; SINGAPUR ATP: Marcora - Gulbis 7:5, 6:4; Kwon - Kwiatkowski 4:6, 6:3, 6:4; Nishioka - Cressy 6:4, 6:2; Cilic - Daniel 7:5, 6:4; Ebden - Bhambri 6:3, 7:6 (3); Bublik - Celikbelik 6:2, 6:2; Popyrin - Andreev 6:1, 5:7, 6:3; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bonzi 4:6, 6:4, 7:5; Barrera - Basilashvili 6:4, 6:4; Humbert - T. Griekspoor 6:7 (4), 7:6 (5), 7:6 (5); Bedene - Sinner 3:6, 6:2, 7:6 (3); Sonego - Korda 6:3, 6:2; CORDOBA ATP: Kovalik - Barrios Vera 4:6, 6:2, 6:3; Paire - Jarry 6:2, 6:4; Begnis - Delbonis 6:4, 7:5; Coria - F. Cerundolo 1:6, 6:2, 6:4.

TE Szczecin Cup 2016 – wyniki

przez maka

Młodzicy rywalizowali w turnieju cyklu Tennis Europe (kategorii 3) Szczecin Cup 2016.

W półfinałach singla zagrali Dawid Wiśniewski, Szymon Kielan, Pola Wygonowska i Weronika Ejsmont.

Do finału awansowała tylko Pola Wygonowska. Drugie miejsce w deblu zajęli Szymon Kielan i Jasza Szajrych oraz Alicja Niedźwieńska.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Wygonowska – bye; Smolenova – Koczan 6:4, 7:5; Kotylak – Andrei 6:4, 6:4; (5) Feistel – Lange 6:1, 6:0; (4) Knezkova – Krajewska 6:4, 6:0; Nebelska – Brack 6:2, 6:3; Formella – Lastica 6:3, 6:1; (7) Niedźwieńska – Giessler 6:3, 6:0; (8) Gołaś – Timofeeva 6:3, 6:3; Adamczewska – Hejduk 6:1, 6:0; Ejsmont – Yasynovska 6:1, 6:0; (3) A. Komar – Peruga 6:3, 6:1; (6) Uzarek – Kozhatova 6:2, 6:0; Mack – Smejlis 6:1, 6:3; Kopel – Niedens 6:2, 6:4; (2) Mandelikova – bye.

Druga runda: Wygonowska – Smolenova 6:1, 6:1; Feistel – Kotylak 6:1, 2:6, 6:2; Knezkova – Nebelska 6:2, 6:2; Niedźwieńska – Formella 6:2, 6:2; Gołaś – Adamczewska 6:2, 6:0; Ejsmont – A. Komar 6:3, 6:2; Uzarek – Mack 6:3, 6:1; Mandelikova – Kopel 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Wygonowska – Feistel 6:2, 6:1; Knezkova – Niedźwieńska 6:0, 6:4; Ejsmont – Gołaś 6:1, 6:0; Mandelikova – Uzarek 6:2, 6:3.

Półfinały: Wygonowska – Knezkova 3:6, 6:4, 7:6 (5); Mandelikova – Ejsmont 6:0, 6:2.

Finał: Mandelikova – Wygonowska 6:1, 6:1.

Finał debla: Knezkova/Mandelikova – Andrei/Niedźwieńska 6:1, 6:1.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Jurajda – bye; Kułakowski – Ovechkin 6:2, 6:4; Sanchez Martinez – Świderski 6:7 (2), 6:2, 6:0; Zdzuj – (6) Kamrowski 7:5, 6:1; (3) Burian – Mańkowski 6:3, 6:2; Kusiewicz – Maskow 7:5, 6:1; Lopushynskyi – Garbacki 6:1, 6:1; (7) Kielan – Mancewicz 6:2, 6:1; (8) Malis – Krotowski 6:2, 6:4; Stochmal – Frid 6:3, 6:4; Linkuns-Morozovs – Sopoliński 6:2, 6:2; (4) Szajrych – Jurys 6:0, 6:0; D. Wiśniewski – (5) Kalinin 6:1, 6:2; Orlikowski – Smida 6:2, 6:1; Federowicz – Baikousis 3:6, 6:4, 6:3; (2) Siniakov – bye.

Druga runda: Jurajda – Kułakowski 6:2, 6:0; Sanchez Martinez – Zdzuj 6:1, 6:0; Burian – Kusiewicz 7:6 (4), 2:6, 6:4; Kielan – Lopushynskyi 6:2, 6:0; Stochmal – Malis 6:3, 6:4; Linkuns-Morozovs – Szajrych 6:1, 6:4; D. Wiśniewski – Orlikowski 6:1, 6:3; Siniakov – Federowicz 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Sanchez Martinez – Jurajda 6:1, 6:2; Kielan – Burian 6:1, 6:4; Linkuns-Morozovs – Stochmal 6:2, 6:3; D. Wiśniewski – Siniakov 3:6, 7:5, 6:1.

Półfinały: Sanchez Martinez – Kielan 6:4, 6:2; Linkuns-Morozovs – D. Wiśniewski 6:3, 6:2.

Finał: Sanchez Martinez – Linkuns-Morozovs 6:3, 6:3.

Finał debla: Jurajda/Siniakov – Kielan/Szajrych 2:6, 6:3, 10:6.

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności