Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Talex Open 2017 w Poznaniu – wyniki

Na kortach AZS Poznań rozegrano futures ITF mężczyzn Talex Open 2017. Zwyciężył Niemiec.

W turnieju Poznaniu (korty ziemne, 25 tys. $ w puli nagród) grali: Hubert Hurkacz, Maciej Rajski, Andriej Kapaś, Zdenek Kolar, Sumit Nagal czy Mats Moraing.

Z Polaków miejsca w drabince głównej mieli także: Maciej Smoła, Adam Chadaj, Paweł Ciaś, Michał Dembek, Kacper Żuk, Daniel Kossek i Paweł Jankowiak.

W eliminacjach skutecznie walczyli m.in. Marcin Gawron, Adrian Andrzejczuk, Karol Drzewiecki i Bartłomiej Maroszek.

W półfinale singla znalazł się tylko Dembek. W finale debla zagrali Dembek i Hurkacz. Po triumf sięgnął Niemiec Mats Moraing, który wygrał także w Bydgoszczy.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Kolar – Orlov 6:1, 6:1; Vukic – Drzewiecki 6:3, 3:6, 6:3; Smoła – Zarichanskyy 6:2, 6:2; (6) Vandenbulcke – Kapaś 6:1 i krecz Polaka; Norfeldt – Żuk 6:2, 6:2; Dembek – Lozan 6:2, 6:2; Diarra – Jankowiak 6:4, 6:2; (7) V. Ivanov – Schmid 6:2, 6:0; Smirnov – (5) Endara 4:6, 6:0, 6:1; Chadaj – Uzhylovskyi 6:4, 6:3; Ciaś – Gomez-Herrera 6:4, 3:6, 6:1; (3) Moraing – Prihodko 6:2, 6:2; (8) Hurkacz – Kossek 6:1, 6:3; Gawron – Kolisnyk 7:6 (2), 2:6, 6:3; Rajski – Maroszek 7:5, 6:2; (2) Nagal – Andrzejczuk 6:4, 6:1.

Druga runda: Kolar – Vukic 6:2, 6:1; Vandenbulcke – Smoła 6:0, 6:1; Dembek – Norfeldt 6:3, 6:2; V. Ivanov – Diarra 6:2, 3:6, 7:6 (4); Smirnov – Chadaj 7:6 (1), 6:2; Moraing – Ciaś 4:6, 6:3, 7:6 (1); Hurkacz – Gawron 4:6, 6:2, 6:2; Nagal – Rajski 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Kolar – Vandenbulcke 6:3, 2:6, 6:4; Dembek – V. Ivanov 6:1, 6:1; Moraing – Smirnov 4:6, 6:4, 6:3; Nagal – Hurkacz 2:6, 6:3, 6:2.

Półfinały: Kolar – Dembek 6:4, 6:3; Moraing – Nagal 6:4, 7:5.

Finał: Moraing – Kolar 7:6 (5), 6:4.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Drzewiecki/Smoła – Borkowski/Królik 6:3, 6:3; Ciaś/Żuk – Kopinski/Vukic 7:5, 3:6, 10:6; Chadaj/Diarra – (3) Andrzejczuk/Orlov 6:1, 7:5; Smirnov/Uzhylovskyi – Gawron/Kapaś 6:2, 7:6 (5); Lozan/Zarichanskyy – Jankowiak/Kozielski 7:6 (4), 7:6 (4); (4) Dembek/Hurkacz – Malmon/Tadyszak 6:0, 6:1; Ivanov/Kerner – Maroszek/Mularczyk 6:2, 6:1; Grzegorczyk/Kowalczyk – (2) Kolisnyk/Prihodko 6:2, 7:5.

Ćwierćfinały: Drzewiecki/Smoła – Ciaś/Żuk 6:4, 7:5; Smirnov/Uzhylovskyi – Chadaj/Diarra 6:1, 6:4; Dembek/Hurkacz – Lozan/Zarichanskyy 6:1, 6:4; Grzegorczyk/Kowalczyk – Ivanov/Kerner 6:1, 6:2.

Półfinały: Smirnov/Uzhylovskyi – Drzewiecki/Smoła 6:2, 4:6, 10:8; Dembek/Hurkacz – Grzegorczyk/Kowalczyk 6:1, 6:4.

Finał: Smirnov/Uzhylovskyi – Dembek/Hurkacz 6:4, 6:2.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: (1) Uzhylovskyi – bye; J. Gałka – Sikorski 6:0, 6:1; Vaise – Shum 6:2, 6:1; Simkiss – bye; (2) Zarichanskyy – bye; Malmon – Jabłoński 7:6 (5), 7:6 (5); Langmajer – Gerry 6:2, 2:6, 6:1; Gunn – Prochalski 6:4, 6:3; (3) Andrzejczuk – bye; Chernov – Grzegorczyk 6:3, 6:2; Królik – Krzeptowski 6:1, 6:0; M. Nowak – bye; (4) Gawron – bye; N. Vodavoz – Michałowski 4:6, 6:4, 6:2; Kon. Mularczyk – Kyrychenko 3:6, 7:5, 7:6 (3); Garwacki – bye; (5) Prihodko – bye; Bedra – Tadyszak 6:2, 6:4; Chornous – U. Vodavoz 6:2, 6:4; Borkowski – bye; (6) Orlov – bye; L. Di Maro – Shahidipour 6:1, 6:0; Tsebrenko – Matulevicius 3:6, 6:0, 6:2; Hulme – bye (7) Drzewiecki – bye; M. Di Maro – bye; K. Mlazga – Stach 6:4, 6:0; (9) Norfeldt – bye; (8) Kozielski – bye; A. Mlazga – B. Łosiak 6:0, 6:0; M. Piątek – bye; (10) Maroszek – bye.

Druga runda: Uzhylovskyi – J. Gałka 6:1, 6:2; Simkiss – Vaise 6:3, 2:0 i krecz Litwina; Zarichanskyy – Malmon 6:0, 6:2; Langmajer – Gunn 6:1, 6:2; Andrzejczuk – Chernov 2:6, 6:2, 6:4; Królik – M. Nowak 6:7 (2), 6:2, 6:1; Gawron – N. Vodavoz 7:5, 6:0; Kon. Mularczyk – Garwacki 6:1, 6:4; Prihodko – Bedra 7:5, 6:4; Borkowski – Chornous 6:0, 6:3; Orlov – L. Di Maro 6:1, 6:4; Hulme – Tsebrenko 6:1, 7:5; Drzewiecki – L. Di Maro 6:4, 7:6 (1); Norfeldt – K. Mlazga 6:3, 6:1; A. Mlazga – Kozielski 6:3, 6:0; Maroszek – M. Piątek 6:0, 6:1.

Trzecia runda: Uzhylovskyi – Simkiss 6:2, 6:0; Zarichanskyy – Langmajer 6:1, 6:2; Andrzejczuk – Królik 6:2, 6:2; Gawron – Kon. Mularczyk 6:4, 6:0; Prihodko – Borkowski 6:2, 6:3; Orlov – Tsebrenko 6:7 (4), 6:4, 6:3; Drzewiecki – Norfeldt 6:4, 6:2; Maroszek – A. Mlazga 6:4, 6:3.

Strona turnieju

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności