Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Sachko 6:2, 6:4; Galan - Barrios Vera 7:6 (4), 4:6, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Sakamoto 6:2, 6:4; Ferreira Silva - Menezes 6:4, 6:3.

Talex Open 2018 w Poznaniu – wyniki

W Poznaniu rozgrywana była kolejna edycja dużego futuresa ITF meżczyzn Talex Open 2018.

W zawodach na kortach AZS przy ul. Noskowskiego (korty ziemne, 25 tys. $ w puli nagród) zwyciężył Bułgar Dimitar Kuzmanov. W finale okazał się lepszy od Holendra Gijsa Brouwera.

Z Polaków w imprezie głównej walczyli: Paweł Ciaś, Maciej Rajski, Maciej Smoła, Daniel Michalski, Kacper Żuk, Marcel Politowicz, Norbert Tadyszak, Karol Drzewiecki, Adrian Andrzejczuk, Piotr Gryńkowski i Michał Mikuła. Do ćwierćfinału singla awansował jedynie Ciaś.

W deblu triumfowali Tomasz Bednarek i Szymon Walków. W finale pokonali Karola Drzewieckiego i Mateusza Kowalczyka.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Kuzmanov – Shcherba 6:0, 6:0; Drzewiecki – Dembek 4:0 i krecz Michała; Lindell – Rajski 6:2, 6:4; (7) Ciaś – Żuk 6:7 (6), 7:5, 6:3; (4) Vanneste – Mashtakov 7:6 (6), 4:6, 6:3; Smirnov – Andrzejczuk 6:1, 6:1; Smoła – Tadyszak 6:0, 6:1; (5) Gigounon – Dubrivnyy 6:2, 6:3; (6) Brouwer – J. Pereira 6:4, 6:3; Orlov – Dischinger 7:6 (4), 7:6 (5); Stanek – Strombachs 6:2, 6:2; (3) Sels – Gryńkowski 6:3, 6:2; (8) Sakamoto – Mikuła 6:3, 6:2; Nouza – Politowicz 6:3, 6:4; Sorgi – Kravchenko 6:4, 6:0; (2) Jaloviec – Michalski 6:2, 6:3.

Druga runda: Kuzmanov – Drzewiecki 6:2, 6:4; Ciaś – Lindell 6:3, 6:7 (8), 7:5; Smirnov – Vanneste 6:1, 6:3; Gigounon – Smoła 6:3, 6:4; Brouwer – Orlov 6:7 (1), 6:4, 6:1; Sels – Stanek 6:3, 6:1; Nouza – Sakamoto 6:3, 6:3; Sorgi – Jaloviec 4:6, 7:5, 3:0 i krecz Czecha.

Ćwierćfinały: Kuzmanov – Ciaś 6:1, 7:6 (2); Smirnov – Gigounon 6:7 (5), 6:4, 6:3; Brouwer – Sels 7:5, 6:3; Sorgi – Nouza 6:4, 6:4.

Półfinały: Kuzmanov – Smirnov 7:5, 6:1; Brouwer – Sorgi 6:3, 6:2.

Finał: Kuzmanov – Brouwer 6:4, 6:1.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Bednarek/Walków – Andrzejczuk/Żuk 6:3, 6:2; Sakamoto/Sorgi – Ciaś/Politowicz 6:3, 6:4; (3) Gigounon/Vanneste – Brouwer/Sels 6:2, 7:6 (4); Dubrivnyy/Shcherba – Smoła/Strombachs 6:4, 6:4; Lindell/Pereira – Steinberger/Wajdemajer 6:4, 6:0; (4) Nouza/Skoch – Mashtakov/Orlov 6:4, 6:3; Dischinger/Stanek – Dembek/Kapaś 6:1, 7:5; (2) Drzewiecki/Kowalczyk – Michalski/Mikuła 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Bednarek/Walków – Sakamoto/Sorgi 6:7 (4), 6:3, 10:5; Gigounon/Vanneste – Dubrivnyy/Shcherba 6:4, 6:7 (9), 10:8; Nouza/Skoch – Lindell/Pereira walkower; Drzewiecki/Kowalczyk – Dischinger/Stanek 5:7, 6:4, 10:3.

Półfinały: Bednarek/Walków – Gigounon/Vanneste 6:2, 6:2; Drzewiecki/Kowalczyk – Nouza/Skoch 6:4, 5:7, 10:8.

Finał: Bednarek/Walków – Drzewiecki/Kowalczyk 6:4, 6:3.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: (1) Nouza – bye; Noce – Bienkiewicz 6:3, 6:2; Galus – Bedra 6:1, 4:6, 6:2; Wajdemajer – B. Andrzejczak 6:3, 6:3; (2) Mashtakov – bye; Nordquist – J. Andrzejczak 6:0, 6:0; Wargocki – Konopko 6:1, 6:1; Neiman – bye; (3) Andrzejczuk – bye; Kyrychenko – Shahidipour 6:1, 6:1; Russo – Solarewicz 6:2, 4:6, 6:1; A. Mlazga – bye; (4) Drzewiecki – bye; Bednarek – Tsebrenko 6:1, 4:6, 6:4; Pointon – Kosiński 7:6 (5), 6:2; Zukauskas – bye; (5) M. Terczyński – bye; Mikuła – Szmyrgała 6:2, 6:0; Kostin – Gudozhnikov; (10) Nazaruk – bye; (6) Kravchenko – bye; Steinberger – Pisarchuk 6:0, 6:2; K. Mlazga – Bronka 6:2, 6:4; (11) Y. Wójcik – bye; (7) Shcherba – bye; Filar – Bujakiewicz 6:3, 6:3; Borkowski – M. Piątek 6:0, 2:0 i krecz Mateusza; (12) Kossek – bye; (8) Strombachs – bye; Sytkow – B. Łosiak 6:3, 3:6, 6:3; Dudek – Matulevicius 6:0, 6:0; (9) Gryńkowski – bye.

Druga runda: Nouza – Noce 6:2, 7:5; Galus – Wajdemajer 6:2, 4:2 i krecz Jana; Mashtakov – Nordquist 7:5, 7:6 (6); Wargocki – Neiman 6:1, 6:2; Andrzejczuk – Kyrychenko 6:3, 3:6, 7:6 (6); A. Mlazga – Russo 6:4, 6:1; Drzewiecki – Bednarek 6:3, 6:4; Zukauskas – Pointon 7:5, 6:3; Mikuła – M. Terczyński 7:6 (4), 6:4; Kostin – Nazaruk 6:2, 5:7, 7:5; Kravchenko – Steinberger 6:1, 6:1; K. Mlazga – Y. Wójcik 6:3, 6:3; Shcherba – Filar 6:3, 6:3; Borkowski – Kossek 6:4, 6:2; Strombachs – Sytkow 6:0, 6:1; Gryńkowski – Dudek 6:4, 6:3.

Trzecia runda: Nouza – Galus 6:0, 6:0; Mashtakov – Wargocki 6:1, 7:6 (4); Andrzejczuk – A. Mlazga 5:7, 6:3, 6:2; Drzewiecki – Zukauskas 4:6, 6:3, 6:4; Mikuła – Kostin 6:4, 6:3; Kravchenko – K. Mlazga 6:1, 6:1; Shcherba – Borkowski 6:2, 6:4; Gryńkowski – Strombachs 6:1, 6:1.

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności