Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Roca Batalla 6:3, 6:3; F. Cerundolo - Coria 7:5, 7:5; Kopriva - De Jong 6:0, 3:6, 6:1; Barrios Vera - Varillas 6:1, 6:2; SAO PAULO: Ugo Carabelli - Lindell 6:2, 6:3; Menezes - Tseng 6:3, 6:3; Pucinelli De Almeida - Luz 6:4, 2:6, 6:3; Ferreira Silva - Bellucci 6:3, 6:1.

Tauron Tennis Europe Wrocław Cup

Na kortach Olimpijskiego Clubu zakończył się turniej Tennis Europe młodzików (do lat 14).

W Tauron Tennis Europe Wrocław Cup 2016 w singlu triumfowali faworyci Mikołaj Lorens i Rosjanka Daria Vidmanova.

Lorens w finale pokonał Dawida Wiśniewskiego. W półfinałach odpadli Aleksandra Wierzbowska i Jasza Szajrych.

W grach podwójnych najlepsi byli Zuzanna Szczepańska i Ola Wierzbowska oraz Niemiec Benito Sanchez Martinez i Jasza Szajrych.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Vidmanova – Dascalu 6:0, 6:0; Khotko – Lange 6:1, 6:4; Szczepańska – Lysykh 6:4, 6:2; (6) Kareisova – Takmadżan 7:5, 6:3; (4) Dobranos – Krajewska 6:2, 6:1; Tikhonko – Ejsmont 6:4, 7:6 (4); Repina – Gołaś 6:3, 6:2; (8) Rutlauka – Szynkowska 7:6 (4), 6:3; (5) Duhl – Formella 6:1, 6:2; Saska – Hrubanova 6:0, 6:0; Dychka – Smejlis 6:3, 6:4; (3) Wierzbowska – Laabs 6:1, 6:3; (7) Avdeeva – Gustowska 6:4, 6:2; Bartusek – Yakubechko 6:4, 7:6 (4); Pryts – Uzarek 6:0, 6:2; (2) Panackova – Niedźwieńska 6:4, 6:0.

Druga runda: Vidmanova – Khotko 6:2, 6:0; Szczepańska – Kareisova 7:5, 6:3; Dobranos – Tikhonko 6:2, 6:3; Repina – Rutlauka 6:3, 6:1; Duhl – Saska 3:6, 6:4, 6:3; Wierzbowska – Dychka 7:5, 6:0; Avdeeva – Bartusek 6:2, 6:3; Pryts – Panackova 7:5, 4:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Vidmanova – Szczepańska 6:1, 6:0; Dobranos – Repina 6:4, 6:3; Wierzbowska – Duhl 6:1, 6:0; Avdeeva – Pryts 6:3, 6:2.

Półfinały: Vidmanova – Dobranos 6:4, 6:1; Avdeeva – Wierzbowska 3:6, 6:4, 6:0.

Finał: Vidmanova – Avdeeva 7:5, 6:1.

Finał debla: Szczepańska/Wierzbowska – Kareisova/Rutlauka 6:3, 6:4.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Katuch – Ohme 6:2, 6:2; Snaiders – Strzałkowski 6:1, 6:0; D. Wiśniewski – P. Wiśniewski 6:0, 6:0; (5) Urbanavicius – S. Szic 6:2, 6:3; (3) Pawlak – Sowa 7:5, 6:1; Kodzhebash – Kułakowski 6:3, 6:0; Kopcik – Lopushynskyi 6:4, 6:2; (7) Sanchez Martinez – Krotowski 6:0, 6:1; (6) Szajrych – Gładysz 6:4, 3:6, 3:0 i krecz Piotra; Vorobjovs – Mancewicz 6:1, 6:2; Tomański – Timbrandy 6:2, 6:3; Federowicz – (4) Samofalov 1:6, 6:3, 6:4; Orlikowski – (8) Sabaliauskas 2:6, 7:5, 6:2; Vasquez Gehrke – Stokowski 3:6, 6:3, 6:1; Michalik – Matuszczyk 6:4, 6:0; (2) Lorens – Hahn 6:2, 6:2.

Druga runda: Katuch – Snaiders 6:1, 6:1; D. Wiśniewski – Urbanavicius 6:1, 6:0; Pawlak – Kodzhebash 6:1, 6:1; Sanchez Martinez – Kopcik 6:2, 6:2; Szajrych – Vorobjovs 6:2, 6:1; Federowicz – Tomański 6:1, 4:6, 6:2; Orlikowski – Vasquez Gehrke 6:3, 6:0; Lorens – Michalik 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: D. Wiśiewski – Katuch 4:6, 6:4, 7:6 (6); Sanchez Martinez – Pawlak 6:2, 6:0; Szajrych – Federowicz 4:6, 7:5, 6:2; Lorens – Orlikowski 6:0, 6:2.

Półfinały: D. Wiśniewski – Sanchez Martinez 6:4, 6:4; Lorens – Szajrych 6:3, 6:3.

Finał: Lorens – D. Wiśniewski 7:6 (6), 6:2.

Finał debla: Sanchez Martinez/Szajrych – Lorens/Orlikowski 6:4, 6:3.

13833458_10204656037439105_961437793_o (1)

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Jeschke – Flinn 6:3, 6:3; Hermanova – Koczan 6:1, 6:1; Laans – Kuśmierz 6:0, 6:0.

Druga runda: Hrubanova – Ways 6:2, 6:2; Gustowska – Baziv 6:1, 6:2; Dychka – Szpakowska 6:3, 6:4; Khotko – Podulka 6:2, 6:0; Pryts – Jeschke 6:3, 7:5; Smjelis – Hermanova 6:2, 6:3; Laabs – Dymochka 6:2, 6:1; Dascalu – K. Wybudowska 6:1, 7:6 (3).

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Sowa – bye; Postupa – bye; P. Wiśniewski – Krotowski 6:2, 6:4; Vasquez Gehrke – Strzałkowski 6:4, 6:0; Kopcik – Dzieło 6:0, 6:1; Matuszczyk – Rieksts 6:1, 6:3; Hahn – Lis 6:4, 7:5; Mancewicz – Sopoliński 6:1, 6:3.

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności