Logo Polski Tenis

WYNIKI

PUNE: Ferreira - Kuhn 7:5, 7:5; Gunneswaran - Gerch 6:1, 6:3; Albot - Banes 6:3, 6:1; E. Ymer - Masur 6:3, 7:6 (4); Schnur - Kadhe 7:5, 6:2; Mukund - Clarke 5:7, 6:4, 4:1 i krecz Brytyjczyka; Fanselow - Purcell 6:2, 6:1; Nedovyesov - Patael 7:5, 6:4; ANDRIA: Humbert - Oliveira 7:6 (4), 6:3.

Aktualności

TE Kraków Cup do lat 12 – wyniki

Na kortach KKS Olsza odbył się turniej skrzatów (do lat 12) cyklu Tennis Europe Kraków Cup 2018.

Do półfinałów w imprezie w Małopolsce (korty ziemne, kateoria 3) z Polaków awansowali Mateusz Lange, Tomasz Berkieta i Jakub Tomasiak. Dwie biało-czerwone były w ćwierćfinałach.

Po tytuły w singlu i deblu sięgnął Berkieta.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Tropa – bye; Sachkova – Javaheri 6:4, 7:6 (2); Stusek – Grail 6:3, 6:1; Mackiewicz – Rechenmann 6:0, 6:0; Moerk – Nizio 6:1, 6:4; Rogova – Melnichenok 6:0, 6:1; Stankiewicz – Scata 6:2, 6:4; Urbanova – Vanschoenbeek 6:0, 6:1; Pape – E. Michta 6:2, 6:1; Stypuła – Krockova 6:1, 6:0; Ilie – L. Pawlak 6:4, 6:2; Bernovich – Bojarska 6:1, 6:2; Jovanova – Volosova 6:3, 6:1; Kłys – Jeck 7:6 (3), 6:3; Czajka – Peterkova 6:0, 6:0; Lettieri – bye.

Druga runda: Sachkova – Tropa 6:0, 6:0; Stusek – Mackiewicz 6:3, 6:3; Rogova – Moerk 7:6 (3), 6:1; Urbanova – Stankiewicz 6:2, 4:6, 6:0; Stypuła – Pape 7:5, 6:2; Ilie – Bernovich 6:0, 6:4; Jovanova – Kłys 6:0, 6:0; Czajka – Lettieri 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Stusek – Sachkova 6:4, 6:0; Urbanova – Rogova 6:1, 6:4; Ilie – Stypuła 6:4, 6:4; Jovanova – Czajka 6:0, 6:0.

Półfinały: Urbanova – Stusek 3:6, 6:4, 6:2; Ilie – Jovanova 6:3, 6:1.

Finał: Urbanova – Ilie 6:1, 6:1.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Zaorski – bye; Oscarsson – Garcia Sapeta 6:3, 6:2; Lange – Stankovic 7:6 (5), 6:7 (4), 6:2; Khlyvniuk – Mitoń 6:0, 6:0; Migdalski – Markau 6:0, 6:0; Czubak – Koebel 6:0, 6;1; Michałowski – Balascak 3:6, 6:3, 6:2; Froemel – M. Andrzejczak 6:3, 6:3; Vaksmann – P. Michalski 6:3, 6:1; Berkieta – Carrier 6:0, 6:4; Hnidets – O. Wiśniewski 6:4, 6:1; Nordal Clausen – Zarębski 7:5, 6:3; Tomasiak – Breus 6:2, 6:2; Sasko – Drab 6:3, 6:1; Janiszewski – Berg walkower; Wygona – Tekin 6:0, 6:1.

Druga runda: Zaorski – Oscarsson 6:2, 6:1; Lange – Khlyvniuk 6:4, 6:2; Migdalski – Czubak 4:6, 7:5, 6:0; Froemel – Michałowski 6:2, 6:2; Berkieta – Vaksmann 6:2, 7:5; Hnidets – Nordal Claysen 6:2, 7:6 (10); Tomasiak – Sasko 7:5, 7:5; Wygona – Janiszewski 3:6, 7:5, 6:0.

Ćwierćfinały: Lange – Zaorski 4:6, 7:5, 7:6 (1); Froemel – Migdalski 6:2, 3:6, 6:4; Berkieta – Hnidets 6:7 (2), 6:1, 7:5; Tomasiak – Wygona 6:3, 4:6, 6:2.

Półfinały: Froemel – Lange 6:2, 6:1; Berkieta – Tomasiak 6:0, 7:5.

Finał: Berkieta – Froemel 6:4, 6:2.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Stankiewicz/Stypuła – bye; Mackiewicz/Vanschoenbeek – Rogova/Volosova 6:7 (2), 6:3, 10:5; Moerk/Pape – bye; Pawlak/Scata – Krockova/Peterkova 6:1, 6:2; Ilie/Jovanova – Melnichenok/Urbanova 7:6 (3), 4:6, 10:6; Czajka/Kłys – bye; Bojarska/Michta – Rechenmann/Tropa 6:2, 6:2; Bernovich/Lettieri – bye.

Ćwierćfinały: Mackiewicz/Vanschoenbeek – Stankiewicz/Stypuła 3:6, 6:4, 10:3; Moerk/Pape – Pawlak/Scata 6:0, 6:0; Ilie/Jovanova – Czajka/Kłys 6:1, 6:3; Bernovich/Lettieri – Bojarska/Michta 7:6 (8), 2:6, 10:8.

Półfinały: Mackiewicz/Vanschoenbeek – Moerk/Pape 6:3, 6:4; Ilie/Jovanova – Bernovich/Lettieri 5:7, 6:4, 10:4.

Finał: Ilie/Jovanova – Mackiewicz/Vanschoenbeek 4:6, 7:5, 10:4.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Migdalski/Tomasiak – bye; Hnidets/Khlyvniuk – Balascak/Drab 3:6, 6:3, 10:7; Lange/Zaorski – bye; Mitoń/Wygona – Garcia Sapeta/Janiszewski 6:3, 6:4; Breus/Carrier – Andrzejczak/Wiśniewski 6:2, 6:2; Nordal Clausen/Oscarsson – Koebel/Tekin 6:1, 6:1; Berkieta/Vaksmann – Czubak/Zarębski 6:2, 6:3; Michałowski/Sasko – bye.

Ćwierćfinały: Migdalski/Tomasiak – Hnidets/Khlyvniuk 6:1, 6:7, 10:6; Lange/Zaorski – Mitoń/Wygona 6:3, 6:4; Nordal Clausen/Oscarsson – Breus/Carrier 6:3, 6:2; Berkieta/Vaksmann – Michałowski/Sasko 6:2, 6:3.

Półfinały: Migdalski/Tomasiak – Lange/Zaorski 6:2, 6:2; Berkieta/Vaksmann – Nordal Clausen/Oscarsson 6:0, 6:1.

Finał: Berkieta/Vaksmann – Migdalski/Tomasiak 7:5, 6:3.

Kategoria: TE

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności