Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

TE Łódź Cup 2015 – wyniki

W Łodzi rozgrywany był międzynarodowy turniej młodzików (do lat 14) cyklu Tennis Europe.

W rozgrywkach kategorii trzeciej na kortach ziemnych MKT Łódź faworytami byli Aleksandra Wierzbowska i Dawid Taczała.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Wierzbowska – bye; Bohlen – Uzarek 6:2, 6:3; Derecka – Woźny 6:0, 6:0; (13) Tomase – bye; (12) Nadajewska – bye; Szczepańska – Maciejczyk 6:2, 6:0; Slisane – Nebelska 6:2, 6:1; (6) Elsborg – bye; (4) Okopniak – bye; Lisovska – Hędrzak 6:4, 7:6 (5); Cerowska 6:3, 6:0; (14) Dueffert – bye; (9) Spaka – bye; Łosiak – Z. Rutkowska 7:5, 6:1; Rakita – Kus 6:3, 6:1; (8) Van Poelgeest – bye; (6) Ignatjeva – bye; Rodig – Paszkowiak 6:3, 6:1; Wędrocha – K. Chmielowska 6:2, 6:3; (10) Demirbaga – bye; (15) Panackova – bye; Habrych – Gonciarz 6:2, 3:0 i krecz Emilii; Szczotka – Grundule 6:2, 6:2; (3) Kubka – bye; (7) Avetisyan – bye; Dornieden – A. Lewandowska 6:2, 6:2; Jensrud – Niedźwieńska 6:3, 6:4; (11) Wybudowska – bye; (16) Podbioł – bye; Mariotti – Takmadżan 6:2, 6:4; Oborska – Vindiga 6:1, 6:1; (2) Banaityte – bye.

Druga runda: Wierzbowska – Bohlen 6:0, 6:3; Tomase – Derecka 6:4, 7:5; Nadajewska – Szczepańska 7:5, 6:4; Elsborg – Slisane 6:3, 6:1; Okopniak – Lisovska 6:1, 6:4; Jeleń – Dueffert 6:2, 7:5; Spaka – Łosiak 6:0, 6:1; Van Poelgeest – Rakita 6:0, 6:1; Ignatjeva – Rodig 6:1, 6:0; Demirbaga – Wędrocha 6:3, 1:6, 7:6 (3); Panackova – Habrych 6:1, 6:7 (5), 6:1; Kubka – Szczotka 6:2, 6:2; Dornieden – Avetisyan 6:1, 6:3; Wybudowska – Jensrud 6:3, 6:4; Podbioł – Mariotti 6:3, 6:0; Banaityte – Oborska 6:3, 6:1.

Trzecia runda: Wierzbowska – Tomase 6:3, 7:6 (11); Nadajewska – Elsborg 3:6, 6:4, 7:5; Okopniak – Jeleń 6:2, 1:6, 6:4; Spaka – Van Poelgeest 3:6, 6:1, 7:5; Ignatjeva – Demirbaga 6:4, 6:0; Kubka – Panackova 6:2, 6:3; Dornieden – Wybudowska 6:7 (3), 6:1, 2:0 i krecz Klaudii; Banaityte – Podbioł 7:6 (5), 3:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Wierzbowska – Nadajewska 6:0, 6:0; Spaka – Okopniak 4:6, 7:5, 6:4; Kubka – Ignatjeva 6:0, 6:2; Dornieden – Banaityte 6:3, 6:0.

Półfinały: Wierzbowska – Spaka 6:4, 6:1; Kubka – Dornieden 6:1, 6:3.

Finał: Wierzbowska – Kubka 6:2, 6:2.

Finał debla: Nadajewska/Wędrocha – Szczotka/Takmadżan 6:1, 6:3.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Taczała – bye; Vasiliauskas – Gładysz 6:4, 3:6, 6:3; Kleeberg – Wajdemajer 7:5, 6:1; (16) Jensen – bye; (9) Konopko – bye; Debackere – Rządkowski 6:4, 6:2; Korporaal – Kielan 6:3, 7:5; (6) Ozolins – bye; (4) Adomavicius – bye; Niełacny – Komm 6:1, 6:2; Slachta – Figiel 6:2, 6:3; (13) Suski – bye; (11) Kreidler – bye; D. Wiśniewski – Szczęsny 7:5, 6:3; Trainauskas – Orlikowski 6:3, 6:0; (7) Pawlak – bye; (8) M. Matuszewski – bye; Cipkus – M. Pawlicki 6:3, 4:6, 6:1; Moller – Assmann 6:3, 6:4; (12) Radoń – bye; (14) Bruzas – bye; Lesman – Baikoussis 6:2, 7:5; Frończuk – Janosik 6:0, 4:6, 6:3; (3) M. Adamek – bye; (5) Ziomber – bye; Guzowski – Fiodorov 6:2, 6:4; Kaliszewski – Elamin 6:2, 5:7, 6:3; (10) Korsgaard – bye; (15) Wiskandt – bye; Frankowski – Faucon 4:6, 6:2, 6:4; Kasperski – Grigaitis 6:1, 6:4; (2) Kubik – bye.

Druga runda: Taczała – Vasiliauskas 6:2, 6:2; Jensen – Kleeberg 6:2, 6:2; Konopko – Debackere 6:3, 3:6, 6:3; Korporaal – Ozolins 6:4, 6:3; Adomavicius – Niełacny 6:3, 6:4; Suski – Slachta 6:3, 2:6, 6:1; D. Wiśniewski – Kreidler 6:4, 6:3; Pawlak – Trainauskas 6:4, 6:1; Cipkus – M. Matuszewwski 6:4, 6:1; Radoń – Moller 1:6, 6:4, 6:4; Bruzas – Lesman 6:1, 0:6, 6:1; M. Adamek – Frończuk 6:1, 6:1; Ziomber – Guzowski 6:2, 7:5; Kaliszewski – Korsgaard 6:2, 3:6, 6:1; Wiskandt – Frankowski 6:2, 6:0; Kubik – Kasperski 4:6, 6:2, 7:5.

Trzecia runda: Taczała – Jensen 6:2, 7:5; Konopko – Korporaal 4:6, 7:6 (2), 7:6 (6); Adomavicius – Suski 6:2, 7:5; Pawlak – D. Wiśniewski 6:2, 6:3; Cipkus – Radoń 7:6 (5), 2:6, 7:6 (5); M. Adamek – Bruzas 6:0, 6:1; Ziomber – Kaliszewski 6:1, 7:5; Kubik – Wiskandt 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Taczała – Konopko 6:3, 7:5; Adomavicius – Pawlak 6:3, 6:0; M. Adamek – Cipkus 7:6 (8), 6:0; Kubik – Ziomber 6:3, 7:6 (3).

Półfinały: Taczała – Adomavicius 6:3, 6:4; Kubik – M. Adamek 7:5, 6:4.

Finał: Taczała – Kubik 7:6 (10), 6:3.

Finał debla: Adomavicius/Cipkus – Konopko/Radoń 6:0, 2:6, 10:5.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Larsanova – Bubelyte 6:1, 6:4; Slisane – Szkudlarek 6:1, 6:1; Derecka – Val. Sinitsyna 6:0, 6:0; Mariotti – Lasmane 6:4, 7:6 (6); Jensrud – Var. Sinitsyna 6:1, 6:0; Grundule – Norkute 6:0, 6:1; O’Farrell – Gillar 6:4, 6:4; Rychlewska – Filipecka 6:3, 6:1; Lisovska – Vitkeviciute 6:2, 6:2.

Druga runda: K. Chmielowska – Larsanova 6:0, 6:2; Slisane – Kravchuk 6:0, 6:1; Derecka – Novikova 6:1, 6:1; Mariotti – Oborska 6:2, 1:6, 6:3; Jensrud – Krajewska 7:6 (4), 7:6 (4); Grundule – Z. Końska 6:0, 6:0; Z. Rutkowska – O’Farrell 6:3, 6:3; Lisovska – Rychlewska 3:6, 6:2, 6:4.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Karbownik – Paszkowski 6:2, 7:5; Bobiński – Orzołek 6:2, 6:0; D. Wiśniewski – Federowicz 6:2, 6:3; Bakay – Lasota 6:0, 6:0; Aleksius – Szkudlarek 6:0, 6:0; Grodskis – Filochowski 6:0, 6:2; Debackere – Bańkowski 6:1, 4:6, 6:4; Elamin – Szpejankowski 7:5, 6:3; Cisło – Biskauskis 6:3, 6:0; Kuczyński – Romanchenko 6:1, 6:1; Komm – Szajrych 1:6, 7:5, 6:2.

Druga runda: Fiodorov – Karbownik 6:3, 6:3; Grigaitis – Bobiński 6:0, 7:5; D. Wiśniewski – Baikousis 1:6, 7:5, 6:0; Assmann – Bakay 3:6, 6:3, 6:0; Kleeberg – Aleksius 6:2, 6:0; Debackere – Grodskis 6:2, 6:1; Elamin – Cisło 6:3, 6:3; Komm – Kuczyński 6:2, 6:3.

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności