Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Laaksonen - Kolar 6:4, 6:3; Lorenzi - Vrbensky 5:7, 7:6 (7), 6:2; Zapata Miralles - Borges 7:5, 6:1; Halys - Blancaneaux 7:5, 3:6, 7:5; Trungelliti - Milojevic 6:3, 6:1; Rinderknecht - Lamasine 6:3, 3:6, 6:2; Coppejans - Masur 6:2, 7:5; Ajdukovic - Giustino 7:5, 6:2; CAMPINAS: Luz - Pucinelli De Almeida 7:6 (3), 6:2; Baez - Gutierrez 7:5, 1:6, 6:1; Kopriva - Gabashvili 7:5, 5:3 i krecz Rosjanina; E. Gomez - Quiroz 6:3, 7:6 (10).

TE Olimpijski Cup 2015 – wyniki

We Wrocławiu rozgrywany był międzynarodowy turniej młodzików (do lat 14) Olimpijski Cup 2015.

W zawodach cyklu Tennis Europe do finału singla dotarła Weronika Baszak. W półfinale odpadła Aleksandra Wierzbowska.

W grach podwójnych triumfowali Martyna Kubka i Ola Wierzbowska oraz Makary Adamek i Piotr Pawlak.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Wierzbowska – A. Lewandowska 7:5, 6:3; Shetinina – Takmadżan 6:0, 6:2; Jeleń – S. Brich 3:6, 6:3, 6:4; (6) Saar – Kus 6:3, 6:1; (3) Cisovska – Nadajewska 6:1, 6:2; Martemyanova – Saska 7:5, 6:4; K. Brich – Szczotka 6:3, 4:6, 6:2; (5) Kubka – Kareisova 6:2, 6:1; (8) Baszak – Renke 6:1, 6:0; Wędrocha – Flinn 6:0, 6:4; Panackova – Szczepańska 7:6 (4), 6:2; (4) Kuzmova – Futerhendler 6:2, 6:1; (7) Kanapatskaya – Niedźwieńska 2:6, 6:1, 6:4; Derecka – Micova 6:3, 6:2; Okopniak – Fojcik 6:1, 6:1; (2) Rogozińska-Dzik – Habrych 6:1, 6:0.

Druga runda: Wierzbowska – Shetinina 6:2, 6:1; Saar – Jeleń 6:4, 6:3; Cisovska – Martemyanova 6:0, 6:3; Kubka – K. Brich 7:6 (3), 6:2; Baszak – Wędrocha 6:4, 6:3; Kuzmova – Panackova 6:3, 6:0; Kanapatskaya – Derecka 6:2, 6:2; Okopniak – Rogozińska-Dzik 7:5, 6:7 (8), 6:4.

Ćwierćfinały: Wierzbowska – Saar 6:0, 3:6, 5:3 i krecz Estonki; Cisovska – Kubka 6:0, 6:2; Baszak – Kuzmova 6:2, 6:4; Kanapatskaya – Okopniak 6:3, 7:6 (4).

Półfinały: Cisovska – Wierzbowska 4:6, 6:4, 6:0; Baszak – Kanapatskaya 6:3, 6:4.

Finał: Cisovska – Baszak 6:4, 6:3.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Jirousek – Konopko 6:1, 6:2; Morfonios – Paszkowski 5:7, 7:5, 6:4; Kasperski – Sapala 6:1, 6:3; (8) Radoń – Ilnytskyy 7:5, 6:4; (4) Minarik – Krotowski 6:1, 6:2; Sanchez Martinez – Kielan 6:3, 6:1; Sasnouski – Szpejankowski 6:1, 6:0; (5) Ziomber – Szczęsny 6:3, 6:4; (6) Pawlak – Frankowski 7:6 (2), 6:4; Slachta – P. Wiśniewski 6:4, 6:3; Bielik – Niełacny 6:2, 6:1; (3) Burlachenko – Frończuk 6:1, 6:3; (7) Gondor – M. Pawlicki 6:4, 3:6, 7:5; Janis – Strzałkowski 6:2, 6:3; Guzowski – Yanushkevich 6:2, 6:1; Kaliszewski – (2) M. Adamek 6:4, 2:6, 4:4 i krecz Makarego.

Druga runda: Jirousek – Morfonios 6:0, 3:6, 6:3; Radoń – Kasperski 6:2, 6:0; Minarik – Sanchez Martinez 6:3, 6:4; Sasnouski – Ziomber 7:6 (1), 6:4; Slachta – Pawlak 6:2, 6:3; Burlachenko – Bielik 6:3, 1:6, 6:2; Gondor – Janis 6:1, 6:2; Kaliszewski – Guzowski 6:4, 3:6, 6:1.

Ćwierćfinały: Jirousek – Radoń 6:0, 6:3; Minarik – Sasnouski 4:6, 6:0, 6:1; Burlachenko – Slachta 6:2, 6:1; Gondor – Kaliszewski 6:4, 6:2.

Półfinały: Minarik – Jirousek 6:4, 6:0; Burlachenko – Gondor 6:0, 6:0.

Finał: Burlachenko – Minarik 7:5, 2:6, 6:2.

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Flinn/Martemyanova – Okopniak/Podbioł 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Kubka/Wierzbowska – Flinn/Martemyanova 6:3, 6:1; K. Brich/Kareisova – Szczepańska/Takmadżan 6:4, 6:2; S. Brich/Kanapatskaya – Derecka/Habrych 6:4, 6:4; Nadajewska/Wędrocha – Kus/Renke 6:1, 6:2.

Półfinały: Kubka/Wierzbowska – K. Brich/Kareisova 6:4, 6:1; Nadajewska/Wędrocha – S. Brich/Kanapatskaya 3:6, 6:2, 10:7.

Finał: Kubka/Wierzbowska – Nadajewska/Wędrocha 6:2, 7:6 (6).

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Cisło/Kielan – Janis/Morfonios 3:6, 6:4, 10:8; M. Pawlicki/Szczęsny – Strzałkowski/P. Wiśniewski 6:3, 6:3; Guzowski/Szpejankowski – Sasnouski/Slachta 6:3, 0:6, 10:8; Bielik/Gondor – Kaliszewski/Paszkowski 7:6 (5), 6:2; Konopko/Radoń – Sanchez Martinez/Yanushkevich 4:6, 6:2, 10:5.

Ćwierćfinały: M. Adamek/Pawlak – Cisło/Kielan 6:2, 6:1; Minarik/Ziomber – M. Pawlicki/Szczęsny 6:2, 6:0; Bielik/Gondor – Guzowski/Szpejankowski 6:1, 6:0; Burlachenko/Ilnytskyy – Konopko/Radoń 2:6, 6:3, 10:6.

Półfinały: M. Adamek/Pawlak – Minarik/Ziomber 7:6 (4), 7:5; Burlachenko/Ilnytskyy – Bielik/Gondor 6:4, 6:1.

Finał: M. Adamek/Pawlak – Burlachenko/Ilnytskyy 6:4, 6:0.

KWALIFIKACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Niedźwieńska – Kalouskova 6:4, 6:1; Dadvani – Radwan 0:6, 6:4, 6:2; Renke – Danilochkina 6:4, 6:2; Nebelska – Vinahradava 6:4, 7:6 (4); Futerhendler – Iakovlieva 6:0, 6:0; Flinn – Szkudlarek 6:3, 6:2.

Druga runda: Derecka – Hochfeld 6:1, 6:2; Kareisova – Sołkiewicz 6:0, 6:0; Niedźwieńska – Bohlen 6:1, 6:2; Micova – Dadvani 6:3, 6:3; Renke – Podbioł 6:3, 6:4; Fojcik – Nebelska 6:3, 4:6, 6:3; Futerhendler – Vevere 7:6 (0), 6:4; Flinn – Dorreova walkower.

KWALIFIKACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Ruppert – F. Szic 1:6, 7:5, 6:2; Hesse – Selwesiuk 6:2, 6:4; Long Vu – Zdzuj 6:3, 6:2; Bańkowski – Lopushynskyi 6:0, 6:0; Lemke – Hudyka 6:4, 6:4; Szpejankowski – Perkovskiy 7:5, 6:2.

Druga runda: Radoń – Orzołek 6:1, 6:0; Nitschke – Kuczyński 6:3, 6:2; Morfonios – Karbownik 6:1, 6:3; Załubski – Abou Khamis 6:0, 6:0; Sasnouski – Ruppert 6:0, 6:3; Szajrych – Revin 6:1, 6:2; Pozdenkov – Hesse 6:1, 6:2; Strzałkowski – Szkudlarek 6:0, 6:0; Neiman – Long Vu 6:4, 6:1; Paszkowski – Koschtojan 6:2, 7:6 (5); Guzowski – Bańkowski 6:1, 6:0; Cisło – Kakhniuk 6:2, 6:1; Medvedevas – Lemke 6:1, 6:0; Janis – Magielski 6:0, 6:4; Szpejankowski – Zaporozhchenko 6:7 (4), 6:4, 6:3; Bogdasaryan – Wajdemajer 6:2, 6:1.

Trzecia runda: Radoń – Nitschke 6:2, 6:2; Morfonios – Załubski 7:5, 4:6, 6:1; Sasnouski – Szajrych 6:2, 6:3; Strzałkowski – Pozdenkov walkower; Paszkowski – Neiman 6:3, 6:0; Guzowski – Cisło 4:6, 6:2, 7:5; Janis – Medvedevas 6:3, 6:3; Szpejankowski – Bogdasaryan 6:3, 3:6, 6:4.

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności