Logo Polski Tenis

WYNIKI

PUNE: Ferreira - Kuhn 7:5, 7:5; Gunneswaran - Gerch 6:1, 6:3; Albot - Banes 6:3, 6:1; E. Ymer - Masur 6:3, 7:6 (4); Schnur - Kadhe 7:5, 6:2; Mukund - Clarke 5:7, 6:4, 4:1 i krecz Brytyjczyka; Fanselow - Purcell 6:2, 6:1; Nedovyesov - Patael 7:5, 6:4; ANDRIA: Humbert - Oliveira 7:6 (4), 6:3.

Aktualności

TE Olimpijski Cup 2018 – wyniki

We Wrocławiu rozgrywany był turniej Tennis Europe młodzików (do lat 14) Olimpijski Cup 2018.

Na kortach Olimpijskiego Clubu (korty ziemne, kategoria 2) z Polaków do półfinału singla dotarł tylko Gabriel Matuszewski. Tytuł w deblu wywalczyła Daria Górska.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Tomajkova – M. Głowacka 6:0, 6:2; Telżyńska – Goina 6:4, 5:7, 6:3; Adeikyte – Kuczyńska 6:4, 6:2; (8) Turczuk – Zalewska 6:1, 6:1; (3) Lopata – Wróblewska 6:2, 6:0; Rihova – Węgrzyn 6:3, 1:6, 7:6 (5); Z. Witkowska – Monakhova 6:0, 6:1; Lapteva – (5) Górska 6:3, 6:2; (6) Chernomorska – Piechowicz 6:1, 6:0; Davidova – L. Matuszewski 1:6, 6:1, 6:2; Seidel – Pytel 6:3, 1:6, 7:6 (5); (4) Lopez Martinez – Domańska 6:1, 6:2; (7) Frankowska – Pawlikowska 6:1, 6:4; Balus – Durska 6:4, 6:4; Popławska – Budkina 6:3, 6:2; (2) Panchartek – Pieczyńska 6:2, 6:0.

Druga runda: Tomajkova – Telżyńska 6:0, 6:0; Turczuk – Adeikyte 6:4, 6:1; Lopata – Rihova 6:0, 6:1; Lapteva – Z. Witkowska 6:3, 6:0; Chernomorska – Davidova 6:4, 6:3; Seidel – Lopez Martinez 7:6 (5), 7:6 (4); Balus – Frankowska 6:4, 6:3; Panchartek – Popławska 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Tomajkova – Turczuk 1:6, 6:1, 6:1; Lopata – Lapteva 6:1, 6:3; Chernomorska – Seidel 6:2, 7:5; Panchartek – Balus 6:1, 6:2.

Półfinały: Tomajkova – Lopata 6:3, 6:3; Panchartek – Chernomorska 6:3, 6:2.

Finał: Tomajkova – Panchartek 6:3, 6:1.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Vejsicky – B. Zgoła 6:3, 7:5; Fedoryshyn – Piekarz 6:0, 6:1; Roś – Hrazdil 7:5, 6:1; (7) Palco – Siekanowicz 6:1, 6:1; (4) Kremenchutskyi – Tylek 2:6, 6:2, 6:1; Szymkowiak – Filip 6:1, 6:1; Blazka – Królikowski 6:4, 6:3; (5) G. Matuszewski – Norrman 6:1, 6:2; (8) Kresina – Dzieło 4:6, 6:0, 6:1; Lechno-Wasiutyński – Lazarcik 6:2 i krecz Markusa; Fiedler – Barcik 6:4, 6:2; (3) Parintsev – Krawczyk 6:0, 6:1; G. Zgoła – (6) Butvilas 6:2, 4:6, 6:0; Obtulovic – J. Bojarski 6:3, 1:6, 7:5; Kratochvil – Cała 6:1, 6:0; (2) Majdandzic – Sholosh 6:3, 4:6, 6:0.

Druga runda: Vejsicky – Fedoryshyn 6:0, 6:0; Roś – Palco 6:1, 4:6, 6:4; Kremenchutskyi – Szymkowiak 6:0, 6:4; G. Matuszewski – Blazka 6:2, 6:3; Lechno-Wasiutyński – Kresina 1:6, 6:2, 6:3; Parintsev – Fiedler 6:1, 6:3; Obtulovic – G. Zgoła 4:6, 6:2 i krecz Gorana; Majdandzic – Kratochvil 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Vejsicky – Roś 6:3, 6:2; G. Matuszewski – Kremenchutskyi 7:6 (3), 4:6, 6:3; Parintsev – Lechno-Wasiutyński 6:1, 6:2; Majdandzic – Obtulovic 6:2, 6:1.

Półfinały: Vejsicky – G. Matuszewski 6:4, 6:4; Parintsev – Majdandzic 7:6 (6), 3:6, 6:3.

Finał: Parintsev – Vejsicky walkower.

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Górska/Tomajkova – bye; Głowacka/Matuszewski – Monakhova/Piechowicz 6:2, 6:3; (4) Pieczyńska/Popławska – Pytel/Telżyńska 6:2, 4:6, 10:4 Davidova/Rihova – Durska/Zalewska 1:6, 6:4, 10:7; Frankowska/Węgrzyn – Domańska/Pawlikowska 7:5, 6:2; (3) Chernomorska/Lapteva – bye; Budkina/Seidel – Witkowska/Wróblewska 6:3, 5:7, 10:6; (2) Grab/Lopata – bye.

Ćwierćfinały: Górska/Tomajkova – Głowacka/Matuszewski 6:1, 6:1; Davidova/Rihova – Pieczyńska/Popławska 6:4, 3:6, 10:7; Frankowska/Węgrzyn – Chernomorska/Lapteva 6:4, 4:6, 11:9; Grab/Lopata – Budkina/Seidel 6:4, 6:2.

Półfinały: Górska/Tomajkova – Davidova/Rihova 6:3, 2:6, 10:4; Grab/Lopata – Frankowska/Węgrzyn 7:5, 4:6, 10:4.

Finał: Górska/Tomajkova – Grab/Lopata 4:6, 7:5, 10:6.

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Butvilas/Majdandzic – bye; Panacek/Vejsicky – Cała/Piekarz 7:5, 6:2; (4) Bojarski/Matuszewski – Fedoryshyn/Sholosh 6:4, 7:6 (10); Fiedler/Szymkowiak – Juszczak/Surudo 6:3, 6:3; Roś/B. Zgoła – Dzieło/Siekanowicz 7:5, 6:1; (3) Kratochvil/Kresina – Barcik/Królikowski 6:2, 6:1; Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Blazka/Hrazdil 5:7, 6:4, 10:7; (2) Kremenchutskyi/Parintsev – bye.

Ćwierćfinały: Panacek/Vejsicky – Butvilas/Majdandzic 4:6, 6:1, 10:3; Bojarski/Matuszewski – Fiedler/Szymkowiak 2:6, 6:1, 10:8; Kratochvil/Kresina – Roś/B. Zgoła 5:7, 6:2, 10:4; Kremenchutskyi/Parintsev – Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła walkower.

Półfinały: Panacek/Vejsicky – Bojarski/Matuszewski 6:1, 6:4; Kratochvil/Kresina – Kremenchutskyi/Parintsev 6:4, 6:4.

Finał: Kratochvil/Kresina – Panacek/Vejsicky 6:2, 6:3.

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Pytel – bye; Domańska – Pyrek 6:4, 6:0; L. Matuszewski – Skladneva 6:0, 6:1; Kuczyńska – Strolyte 4:6, 6:1, 6:0; Budkina – Skowrońska 6:1, 6:2; M. Głowacka – Davidova 6:1, 7:6 (2); Telżyńska – Apostolova 6:4, 6:4; Goina – Medvyedyeva 6:4, 6:3.

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Fedoryshyn – bye; Guras – Kapuściński 6:1, 6:3; G. Zgoła – bye; Aksonov – Jakubiec 6:4, 6:1; Roś – bye; A. Majchrzak – Malinomki 6:4, 6:3; Sholosh – Kosowski 7:6 (4), 7:5; Barcik – Panacek 6:1, 6:3; Fiedler – Surudo 6:2, 6:2; Kawałkowski – Jablonka 6:2, 6:4; Pankowski – Horovoy 6:3, 6:1; Tylek – Janzen 6:1, 6:1; Filip – Kaszowski 7:6 (6), 3:6, 7:5; Chyvel – Juszczak 4:6, 6:1, 7:6 (5); Obtulovic – Dovbush 6:0, 6:1; Szymkowiak – Sadeghi 6:1, 6:4.

Druga runda: Fedoryshyn – Guras 6:4, 6:2; G. Zgoła – Aksonov 6:0, 6:0; Roś – A. Majchrzak 5:7, 6:1, 6:2; Barcik – Sholosh 3:6, 6:4, 6:2; Fiedler – Kawałkowski 6:0, 6:1; Tylek – Pankowski 6:4, 6:4; Filip – Chyvel 6:4, 6:3; Szymkowiak – Obtulovic 6:1, 6:1.

Kategoria: TE

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności