Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Galan - Tirante 6:1, 3:6, 6:3; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Ferreira Silva 6:2, 7:6 (1).

TE Radom Cup – wyniki turnieju

W Radomiu rozgrywany był międzynarodowy turniej cyklu Tennis Europe kadetów (do lat 16).

W finałach gier pojedynczych zagrają Marcelina Podlińska, Iza Kunat, Konrad Fryze i Marcin Skowroński.

W decydujących o tytułach pojedynkach Kunat pokonała Podlińską, a Fryze wygrał ze Skowrońskim. W deblu triumfowali Kacper Dworak i Michał Sikorski oraz Weronika Falkowska i Adrianna Sosnowska.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Wierzbowska – Wilk 6:2, 3:6, 6:4; Padabed – Walczak 6:3, 6:4; Schroeder – Brunzlow 6:2, 6:1; (7) Sopkova – M. Komar 6:1, 6:3; (4) Koncz – Końska 6:0, 6:1; Nadajewska – Behnke 6:2, 6:4; Wędrocha – Makal 6:2, 6:4; Podlińska – (8) Zharikova 2:6, 6:2, 6:0; (5) Speder – A. Lewandowska 6:2, 6:2; Sosnowska – N. Komar 6:2, 3:6, 6:4; Falkowska – Bobik 6:2, 6:0; Bodnarchuk – (3) Kubka 6:1, 7:5; (6) Kunat – Ciura 6:2, 6:1; Zenker – Zając 5:0 i krecz Marty; K. Wiśniewska – Antonova 6:2, 6:4; (2) Bartone – Paczena 7:5, 6:7 (5), 6:4.

Druga runda: Wierzbowska – Padabed 6:1, 6:1; Sopkova – Schroeder 6:3, 6:7 (5), 7:5; Nadajewska – Koncz 3:6, 6:1, 7:6 (7); Podlińska – Wędrocha 6:1, 7:6 (4); Speder – Sosnowska 6:3, 6:4; Falkowska – Bodnarchuk 7:5, 6:2; Kunat – Zenker 6:0, 6:0; Bartone – K. Wiśniewska 7:5, 6:2.

Ćwierćfinały: Wierzbowska – Sopkova 6:4, 6:4; Podlińska – Nadajewska 6:0, 6:2; Falkowska – Speder 6:3, 6:1; Kunat – Bartone 6:4, 2:6, 7:5.

Półfinały: Podlińska – Wierzbowska 6:4, 6:3; Kunat – Falkowska 2:6, 6:3, 7:5.

Finał: Kunat – Podlińska 6:3, 6:4.

Finał debla: Falkowska/Sosnowska – Kubka/Wierzbowska 6:4, 7:5.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Fryze – Mikuła 6:2, 6:2; Skutella – Rocens 6:0, 6:0; Godek – Pecak 6:4, 6:4; (6) Tufekcic – Kozioł 6:0, 7:6 (4); (4) Wrzoł – Dworak 6:4, 1:6, 6:0; Bienkiewicz – Kalabukhau 6:2, 6:4; Skonieczny – Śliwiński 7:6 (3), 2:6, 6:2; (5) Sikorski – Palan 4:6, 6:1, 6:2; (8) Kwiatkowski – Sadal 6:4, 6:2; Sokyrka – Łosiak 6:3, 6:3; Kolasiński – Błaszczyk 6:4, 6:1; Mader – (3) Paluch 6:1, 6:2; (7) Jermar – Czech 6:2, 6:2; Kosiński – Jankowiak 6:4, 6:4; A. Pawlicki – Kenzlers 6:2, 7:6 (5); (2) Skowroński – Piekarek 6:3, 3:6, 7:5.

Druga runda: Fryze – Skutella 7:5, 6:1; Tufekcic – Godek 6:4, 6:3; Bienkiewicz – Wrzoł 6:3, 6:1; Sikorski – Skonieczny 6:1, 6:2; Kwiatkowski – Sokyrka 4:6, 6:3, 7:6 (5); Kolasiński – Mader 7:6 (6), 1:6, 7:5; Jermar – Kosiński 6:2, 6:2; Skowroński – A. Pawlicki 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Fryze – Tufekcic 6:0, 6:1; Sikorski – Bienkiewicz 4:6, 6:4, 6:4; Kwiatkowski – Kolasiński 6:4, 6:4; Skowroński – Jermar 6:1, 7:5.

Półfinały: Fryze – Sikorski 6:3, 6:2; Skowroński – Kwiatkowski 6:0, 6:1.

Finał: Fryze – Skowroński 6:2, 6:1.

Finał debla: Dworak/Sikorski – Fryze/Skowroński 6:4, 7:6 (4).

ELIMINACJE KADETEK

Pierwsza runda: Behnke – bye; Bobik – bye; Antonova – Rudnicka 6:4, 6:2; Makal – Habrych 6:1, 6:0; Zenker – A. Lewandowska 7:5, 6:0; M. Komar – Chamadanava 6:4, 3:0 i krecz Białorusinki; Bodnarchuk – Pietras 6:0, 6:3; Schroeder – Miazek 6:2, 6:0.

ELIMINACJE KADETÓW

Pierwsza runda: Palan – bye; Marciniak – M. Lebyak 6:0, 6:0; Sadal – bye; Woźniak – Muller 6:3, 6:1; Matsiush – bye; Bienkiewicz – Stefonenko 6:0, 6:1; Śliwiński – bye; Giotis – Heliasz 3:6, 6:3, 6:2; Piekarek – bye; Bronstein – Samsonov 6:1, 6:0; Kosiński – Lesman 6:0, 6:2; O. Lebyak – Wojciechowski 6:0, 4:6, 6:3; Stajszczak – Pręcikowski 2:6, 6:4, 6:1; Kenzlers – Pyrkosz 7:5, 7:5; Mikulski – T. Becker 6:4, 3:6, 6:3; Sokyrka – Cicierski 6:2, 6:1.

Druga runda: Palan – Marciniak 6:0, 6:2; Sadal – Woźniak 4:6, 6:3, 6:2; Bienkiewicz – Matsiush 6:0, 6:1; Śliwiński – Giotis 6:1, 7:6 (1); Piekarek – Bronstein 6:0, 6:1; Kosiński – O. Lebyak 6:2, 6:2; Kenzlers – Stajszczak 6:0, 6:3; Sokyrka – Mikulski 6:3, 5:7, 7:5.

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności