Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; Sachko - Tabilo 6:4, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2; Sakamoto - Janvier 6:2, 3:6, 6:1; Menezes - Pucinelli De Almeida 6:2, 6:2.

TE Sobota Cup 2020 – wyniki

W Centrum Tenisowym Sobota odbył się turniej cyklu Tennis Europe młodzików (do lat 14). 

W Sobota Cup 2020 (kategoria 3) świetnie wypadł Jakub Jędrzejczak, który dotarł do finałów singla i debla (wraz z Odo Czaprackim). W finale były też Oriana Gniewkowska i Karolina Gołda.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Arifullina – Kulbiej 6:3, 6:0; Stypuła – Kyselova 6:7 (5), 6:3, 6:1; M. Głowacka – Timofeeva; (5) Ver. Novakova – Gontaryk; (4) Krajmer – Linhartova 6:0, 6:2; Kaibara – Czajka 6:1, 6:2; Gniewkowska – Cechanaviciute 6:4, 6:4; (7) Mackiewicz – Sparnina 6:1, 6:1; (6) Heiderova – Mańkowska 6:0, 6:0; Podhajecka – Van. Novakova 6:1, 1:6, 6:1; Ende – Koprowska 6:1, 6:1; Ciesielczyk – (3) Domova 6:2, 6:2; (8) Reva – Paszun 6:0, 6:1; Hradecka – Wojtaszczyk 6:3, 6:2; Gołda – Degtiareva 2:6, 6:4, 7:5; (2) Jamrichova – Straszewska 6:1, 6:1.

Druga runda: Arifullina – Stypuła 6:3, 6:2; Ver. Novakova – Timofeeva 6:2, 6:3; Krajmer – Kaibara 6:0, 6:0; Gniewkowska – Mackiewicz 6:2, 6:2; Podhajecka – Heiderova 6:1, 4:6, 6:3; Ende – Ciesielczyk 7:6 (6), 7:6 (2); Reva – Hradecka 6:1, 3:6, 7:6 (4); Jamrichova – Gołda 6:0, 6:1.  

Ćwierćfinały: Ver. Novakova – Arifullina 6:0, 7:6 (2); Krajmer – Gniewkowska 6:1, 6:1; Ende – Podhajecka 2:6, 7:5, 6:2; Jamrichova – Reva 6:4, 7:6 (6).

Półfinały: Krajmer – Ver. Novakova 6:0, 6:0; Jamrichova – Ende 6:2, 6:1.

Finał: Jamrichova – Krajmer 6:3, 4:6, 6:2.  

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Kumstat – Lange 6:0, 0:6, 6:2; F. Kosiński – Sotikovs 6:4, 6:2; M. Kowal – Hulin 6:3, 6:2; Neumeister – (6) Kalabishka 7:5, 6:4; Froemel – (4) Zemła 6:1, 6:3; Sasko – Haupt 6:2, 7:6 (6); Oliukha – Czapracki 6:0, 6:1; M. Andrzejczak – (5) Chodura 3:6, 6:2, 7:5; (7) Ważny – Starzhegorodsky 6:2, 6:1; Mitoń – Lyapshin 6:1, 6:1; Zaorski – Oleh 6:1, 6:2; (3) Mrva – Nkereuwem 6:2, 6:4; (8) Kovalenko – Doskocil 6:3, 6:0; Zarębski – Baragiola Mordini 6:2, 6:0; Pery – Kwaśniewski 7:6 (6), 6:1; (2) Jędrzejczak – Nano 7:5, 6:2.

Druga runda: Kumstat – F. Kosiński 6:1, 6:1; M. Kowal – Neumeister 6:4, 6:2; Froemel – Sasko 6:4, 7:6 (3); M. Andrzejczak – Oliukha 4:6, 6:3, 7:6 (7); Ważny – Mitoń 6:1, 7:5; Mrva – Zaorski 6:2, 5:7, 7:6 (4); Zarębski – Kovalenko 6:0, 6:1; Jędrzejczak – Pery 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Kumstat – M. Kowal 6:1, 6:2; Froemel – M. Andrzejczak 6:1, 6:4; Mrva – Ważny 7:6 (3), 6:3; Jędrzejczak – Zarębski 6:1, 6:0.

Półfinały: Kumstat – Froemel 6:3, 6:4; Jędrzejczak – Mrva 6:1, 7:6 (4).

Finał: Kumstat – Jędrzejczak 6:4, 6:3.   

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Arifullina/Domova – Nieradzik/Wojtaszczyk 6:3, 6:2; Głowacka/Stypuła – Ende/Virtanen 6:0, 6:1; (4) Heiderova/Podhajecka – Hradecka/Kyselova 6:4, 7:5; Gniewkowska/Gołda – Cechanaviciute/Van. Novakova 6:3, 6:2; Maćkowiak/Mańkowska – Kaibara/Sparnina 7:5, 6:3; (3) Ciesielczyk/Mackiewicz – Degtiareva/Reva 7:5, 7:5; Czajka/Paszun – Dubrovska/Gontaryk 6:4, 5:7, 10:3; (2) Jamrichova/Krajmer – Koprowska/Straszewska 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Arifullina/Domova – Głowacka/Stypuła 3:6, 6:3, 10:6; Gniewkowska/Gołda – Heiderova/Podhajecka 6:4, 6:4; Ciesielczyk/Mackiewicz – Maćkowiak/Mańkowska 6:1, 6:1; Jamrichova/Krajmer – Czajka/Paszun 6:1, 6:1.

Półfinały: Gniewkowska/Gołda – Arifullina/Domova 6:2, 4:6, 10:7; Jamrichova/Krajmer – Ciesielczyk/Mackiewicz 7:6 (4), 4:6, 10:7.

Finał: Jamrichova/Krajmer – Gniewkowska/Gołda 6:7 (7), 6:4, 10:3.

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Chodura/Mrva – bye; Mitoń/Zarębski – Koliadynskyi/Starzhegorodsky 6:2, 6:2; Oleh/Oliukha – (3) Andrzejczak/Zaorski 6:4, 5:7, 10:6; Kowal/Kwaśniewski – Skierus/Sotikovs 6:0, 6:1; Lange/Sasko – Doskocil/Zagars 6:3, 6:4; Czapracki/Jędrzejczak – (4) Kalabishka/Vysochenko 6:3, 6:1; Baragiola Mordini/Reklevicius – Hulin/Nano 6:4, 6:2; (2) Froemel/Kumstat – Kosiński/Ważny 6:2, 6:2. 

Ćwierćfinały: Chodura/Mrva – Mitoń/Zarębski 6:2, 6:3; Kowal/Kwaśniewski – Oleh/Oliukha 7:6 (6), 1:6, 10:8; Czapracki/Jędrzejczak – Lange/Sasko 7:6 (5), 5:7, 10:8; Baragiola Mordini/Reklevicius – Froemel/Kumstat 6:2, 3:6, 10:3.

Półfinały: Chodura/Mrva – Kowal/Kwaśniewski 6:1, 6:1; Czapracki/Jędrzejczak – Baragiola Mordini/Reklevicius 6:7 (2), 7:6 (4), 10:6.

Finał: Chodura/Mrva – Czapracki/Jędrzejczak 6:1, 6:2.

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) T. Sramkova – bye; Wojtaszczyk – Svitilova 6:2, 6:3; Maćkowiak – bye; (13) Dubrovska – bye; (2) Ende – bye; Puise – Woźniak 6:0, 6:1; Budnik – bye; (9) Famina – bye; (3) Kaibara – bye; Valdmannova – Jędrzejak 6:4, 6:1; Strzyżewska – bye; (12) Vasiliauskaite – bye; (4) Bintsarovskaya – bye; Kulbiej – Maine 6:4, 6:0; Nieradzik – bye; (10) Chernykh – bye; (5) Linhartova – bye; Kaupak – Pietraszak 6:1, 6:1; Klimas – Eglinskaite 6:4, 7:5; (16) Sachkova – bye; (6) Koljenovic – bye; Mańkowska – Narita 4:6, 6:1, 10:7; Aleksandrowicz – Zotova 4:6, 6:2, 10:6; (11) Sokolvak – bye; (7) Gontaryk – bye; Urbanowicz – Maciaszek 6:2, 6:0; Vaitkeviciute – Palus 6:3, 7:6 (8); (14) Bernovich – bye; (8) Newberry – bye; Timofeeva – Starczewska 6:0, 6:1; Drozd – Guccione 6:1, 2:6, 11:9; (15) Virtanen – bye. 

Druga runda: Wojtaszczyk – T. Sramkova 6:2, 7:5; Dubrovska – Maćkowiak 1:6, 6:2, 10:4; Ende – Puise 6:0, 6:1; Famina – Budnik 6:3, 6:1; Kaibara – Valdmannova 7:6 (7), 6:1; Vasiliauskaite – Strzyżewska 6:1, 3:6, 14:12; Kulbiej – Bintsarovskaya 6:7 (5), 6:1, 10:3; Chernykh – Nieradzik 1:6, 6:4, 10:6; Linhartova – Kaupak 6:2, 6:2; Sachkova – Klimas 6:1, 6:1; Mańkowska – Koljenovic 6:2, 6:2; Sokolvak – Aleksandrowicz 6:3, 7:6 (2); Gontaryk – Urbanowicz 6:1, 6:0; Bernovich – Vaitkeviciute 6:2, 6:3; Timofeeva – Newberry 6:3, 4:6, 10:8; Virtanen – Drozd 3:6, 7:5, 10:2. 

Trzecia runda: Wojtaszczyk – Dubrovska 6:4, 6:3; Ende – Famina 6:3, 6:0; Kaibara – Vasiliauskaite 6:7 (5), 6:3, 11:9; Kulbiej – Chernykh 6:2, 6:3; Linhartova – Sachkova 6:1, 6:1; Mańkowska – Sokolvak 7:6 (4), 6:4; Gontaryk – Bernovich 6:7 (4), 6:0, 11:9; Timofeeva – Virtanen 6:3, 6:2.    

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Pery – bye; Petery – Sańczuk 6:1, 6:2; Biczyk – bye; (13) W. Lewandowski – bye; (2) Zagars – bye; Doskocil – Nowacki 6:3, 6:3; Pavlo – bye; (14) Czapracki – bye; (3) Koliadynskyi – bye; Kwaśniewski – Ferraro 6:1, 6:4; O. Wiśniewski – bye; (10) Skierus – bye; (4) Reklevicius – bye; Skupiński – Iannitti 6:4, 7:5; Tomczykowski – bye; (9) Neumeister – bye; (5) Khlyvniuk – bye; Gick – Surmacki 6:4, 6:2; P. Wiśniewski – bye; (16) Baragiola Mordini – bye; (6) Oliukha – bye; Bugada – Knitter 6:3, 6:3; Hrynkiewicz – bye; (15) Breus – bye; (7) Vysochenko – bye; Binongo – Słowik 6:3, 3:6, 10:6; Nkereuwem – Garbacz 6:3, 6:4; (11) Kluczyński – bye; (8) Tsykunenka – bye; Braun – Małecki 6:3, 6:4; Nikołajuk – Makieła 6:3, 6:1; (12) Haupt – bye. 

Druga runda: Pery – Petery 6:1, 6:0; W. Lewandowski – Biczyk 6:3, 6:0; Doskocil – Zagars 6:1, 6:3; Czapracki – Pavlo 6:4, 7:5; Kwaśniewski – Koliadynskyi 6:3, 6:3; Skierus – O. Wiśniewski 6:1, 6:1; Reklevicius – Skupiński 6:2, 6:0; Neumeister – Tomczykowski 6:0, 6:1; Khlyvniuk – Gick 6:0, 6:1; Baragiola Mordini – P. Wiśniewski 6:1, 6:0; Oliukha – Bugada 6:1, 6:0; Hrynkiewicz – Breus 6:2, 6:4; Vysochenko – Binongo 6:2, 6:2; Nkereuwem – Kluczyński 6:4, 6:1; Tsykunenka – Braun 6:1, 6:0; Haupt – Nikołajuk 6:1, 7:5.

Trzecia runda: Pery – W. Lewandowski 6:1, 6:2; Doskocil – Czapracki 6:3, 6:1; Kwaśniewski – Skierus 6:4, 6:2; Neumeister – Reklevicius 7:5, 6:2; Baragiola Mordini – Khlyvniuk 6:3, 7:5; Oliukha – Hrynkiewicz walkower; Nkereuwem – Vysochenko 6:3, 6:0; Haupt – Tsykunenka 4:6, 6:4, 10:7. 

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności