Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; Sachko - Tabilo 6:4, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2; Sakamoto - Janvier 6:2, 3:6, 6:1; Menezes - Pucinelli De Almeida 6:2, 6:2.

TE Sobota Cup U12 – wyniki

W Centrum Tenisowym Sobota w Wielkopolsce odbył się turniej Tennis Europe do lat 12.

W zawodach skrzatów Sobota Cup 12&U 2020 (kategoria 2) z biało-czerwonych tenisistów najlepsi wypadli: Emilia Michta, Hubert Plenkiewicz, Jan Sadzik.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Grupa A: 1. Janusz, 2. Kalisz-Fedoruk, 3. Lorek, 4. Malling. 

Grupa B: 1. Gavriloutsa, 2. Sagmar, 3. Kołodziejska, 4. Krześniak. 

Grupa C: 1. Lisik, 2. Murek, 3. Dróżdż, 4. Wilstrup. 

Grupa D: 1. Lachinova, 2. Biełus, 3. Wróbel, 4. Medvyedyeva. 

Grupa E: 1. Pawelska, 2. Skorupska, 3. Pestereva, 4. Hangard Declerck. 

Grupa F: 1. E. Michta, 2. Kmiecik, 3. Muzyka, 4. Makic. 

Grupa G: 1. Guryleva, 2. Kuszel, 3. Lebeau, 4. Lu Knapik.

Grupa H: 1. Tuominen, 2. Wawrzkiewicz, 3. M. Michna, 4. Janiszewska.   

Ćwierćfinały: Tuominen – Janusz 6:3, 6:1; Lachinova – Pawelska 6:3, 6:3; E. Michta – Lisik 6:3, 6:0; Guryleva – Gavriloutsa 1:6, 6:3, 10:2. 

Półfinały: Lachinova – Tuominen 6:2, 6:2; E. Michta – Guryleva 6:2, 6:1.

Finał: Lachinova – E. Michta 6:1, 6:1.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Grupa A: 1. Chłodnicki, 2. Kluj, 3. Chrzanowski, 4. Sorensen. 

Grupa B: 1. Błuś, 2. Jeż, 3. Bouanani, 4. Werbliński. 

Grupa C: 1. Sadzik, 2. Owramko, 3. Topp-Parving, 4. Farmanbar. 

Grupa D: 1. Plenkiewicz, 2. Kadobine, 3. Alsins, 4. Urban. 

Grupa E: 1. Holub, 2. Heinrich, 3. Fletcher, 4. Piasek.

Grupa F: 1. Aire, 2. A. Kasperski, 3. M. Kwiatkowski, 4. Kelle.

Grupa G: 1. Takacs, 2. Veleinis, 3. I. Tejerina, 4. Kiełb.

Grupa H: 1. Stańczyk, 2. Litwic, 3. Bushuev, 4. Urbanos.  

Ćwierćfinały: Stańczyk – Chłodnicki 7:6 (6), 6:7 (5), 10:4; Plenkiewicz – Holub 6:0, 6:3; Sadzik – Aire 6:2, 6:1; Takacs – Błuś 6:2, 7:5.

Półfinały: Plenkiewicz – Stańczyk 6:3, 6:2; Sadzik – Takacs 7:6 (4), 6:1.

Finał: Plenkiewicz – Sadzik 3:6, 6:3, 11:9.  

DEBEL DZIEWCZĄT

Półfinały: Kuszel/Pawelska – Murek/Sagmar 6:0, 6:1; Janusz/Tuominen – Medvyedyeva/Muzyka 6:0, 6:1.

Finał: Kuszel/Pawelska – Janusz/Tuominen 6:3, 6:2. 

DEBEL CHŁOPCÓW

Półfinały: Jeż/Plenkiewicz – Kasperski/Sadzik 6:3, 7:5; Błuś/Stańczyk – Kwiatkowski/Litwic 4:6, 6:4, 10:7. 

Finał: Jeż/Plenkiewicz – Błuś/Stańczyk 6:3, 4:6, 10:3

Komplet wyników

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności