Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Taberner - Kovalik 7:6 (3), 6:1; P. Sousa - Coppejans 6:2, 3:6, 6:1; Zapata Miralles - Laaksonen 6:2, 3:6, 6:4; Ajdukovic - A. Arnaboldi 6:3, 6:0; CAMPINAS: Carballes Baena - Safwat 6:4, 1:6, 6:0; Meligeni Rodrigues Alves - Tabilo 7:5, 6:1; Galan - Popko 6:3, 6:3.

TE Szczecin Cup 2015 – wyniki

W Szczecinie zakończył się międzynarodowy turniej młodzików (do lat 14) cyklu Tennis Europe.

W zmaganiach głównych Polacy radzili sobie przeciętnie. Do półfinału singla awansowała jedynie Nikola Okopniak.

W grze podwójnej triumfowały Aleksandra Nadajewska i Julia Wędrocha. W finale wygrały z Nadią Brunzlow i Aleksandrą Jeleń.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Hindova – Krajewska 6:0, 6:2; Rychlewska – Podbioł 7:5, 7:6 (7); Derecka – Maier 6:1, 6:1; (5) Raag – Habrych 6:1, 6:3; (3) Filichenok – Szczepańska 6:3, 6:3; Subev – Uzarek 6:3, 6:1; Hędrzak – Feistel 6:3, 7:5; (7) Nadajewska – Galazka 6:1, 6:0; (8) Wybudowska – Knaab 6:3, :2;Banks – Brunzlow 6:0, 6:1; Wędrocha – Hochfeld 6:2, 6:1; (4) Belgraver – Cerowska 5:7, 6:2, 6:2; (6) Okopniak – Avetisyan 6:3, 6:0; Bohlen – Smejlis 6:1, 6:2; Krygier – Swensson 6:0, 6:2; (2) Lavickova – Jeleń 6:1, 6:2.

Druga runda: Hindova – Rychlewska 6:0, 6:0; Derecka – Raag; Filichenok – Subev 6:3, 6:1; Nadajewska – Hędrzak 7:5, 6:1; Banks – Wybudowska 6:1, 6:0; Wędrocha – Belgraver 6:2, 6:1; Okopniak – Bohlen 6:2, 6:4; Lavickova – Krygier 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Hindova – Derecka 6:2, 6:2; Filichenok – Nadajewska 6:1, 6:1; Banks – Wędrocha 6:4, 6:4; Okopniak – Lavickova 3:6, 6:4, 6:2.

Półfinały: Hindova – Filichenok 2:6, 6:3, 6:2; Banks – Okopniak 6:1, 6:0.

Finał: Hindova – Banks 7:6 (3), 6:3.

Finał debla: Nadajewska/Wędrocha – Brunzlow/Jeleń 6:3, 6:4.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Taczała – Schoen 6:1, 6:4; Smedek – Linkuns-Morozovs 6:3, 6:1; Pel – Świderski 6:3, 6:1; (8) Torski – Bondar 6:0, 6:0; (4) Svrcina – Konopko 7:5, 6:1; Hartenstein – Kaliszewski 6:0, 6:3; Sanchez Martinez – M. Pawlicki 7:5, 6:1; (7) Schommer – Niełacny 6:1, 6:3; (6) Horak – Rządkowski 6:1, 6:2; Nienhaus – Stochmal 0:6, 7:6 (4), 6:3; Ozolins – Federowicz 6:1, 6:1; (3) Ehrenschneider – Radoń 6:1, 6:1; Lane – (5) M. Adamek 6:3, 6:7 (1), 6:3; Kasperski – Riegraf 4:6, 6:4, 6:1; Den Hartog – D. Wiśniewski 6:1, 6:4; (2) Kubik – Moldehn 6:3, 6:3.

Druga runda: Taczała – Smedek 3:6, 6:4, 6:3; Torski – Pel 7:6 (7), 6:0; Hartenstein – Svrcina 6:1, 6:0; Schommer – Sanchez Martinez 6:1, 0:6, 6:2; Horak – Nienhaus 6:2, 6:1; Ehrenschneider – Ozolins 6:3, 6:0; Lane – Kasperski 6:0, 6:4; Kubik – Hartog 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały: Torski – Taczała 7:5, 6:3; Hartenstein – Schommer 6:3, 6:0; Horak – Ehrenschneider 2:6, 6:4, 6:2; Lane – Kubik 7:5, 6:1.

Półfinały: Torski – Hartenstein 6:2, 6:2; Horak – Lane 6:4, 6:2.

Finał: Torski – Horak 6:3, 7:5.

Finał debla: Kubik/Svrcina – Hartenstein/Sanchez Martinez 4:6, 6:2, 10:1.

KWALIFIKACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Maier – Von Scholz 6:1, 5:7, 6:1; Krygier – Paula 4:6, 6:4, 6:1; bez gry awansowały: Derecka, Habrych, Hochfeld; Swensson, Krajewska, Feistel.

KWALIFIKACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Schoen – bye; Larwig – Pastuszak 6:1, 6:3; Sanchez Martinez – J. Głowacki 6:0, 6:0; Kralemann – Szpejankowski 6:4, 6:4; Den Hartog – Faucon 7:5, 6:7 (3), 6:0; Dafner – Kuzyński 6:4, 6:0; Baikoussis – Orzołek 6:3, 6:0; Moldehn – Rudnicki 7:6 (4), 6:3; Lane – Sanouski 6:4, 6:0; Szajrych – Rosseck 7:6 (3), 6:1; Fink – Krotowski 6:1 6:0; Nienhaus – Karbownik 6:4, 6:0; Pel – Gelbke 6:1, 6:0; Hesse – Frid 6:2, 6:2; D. Wiśniewski – Labitzke 6:2, 6:1; Frankowski – Roth 6:2, 6:0.

Druga runda: Schoen – Larwig 6:1, 4:6, 6:2; Sanchez Martinez – Kralemann 6:2, 6:2; Den Hartog – Daffner 6:3, 7:6 (2); Moldehn – Baikoussis 7:5, 4:6, 6:4; Lane – Szajrych 6:0, 7:5; Nienhaus – Fink 7:5, 6:2; Pel – Hesse 6:2, 6:1; D. Wiśniewski – Frankowski 6:3, 7:5.

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności