Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Sachko 6:2, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Sakamoto 6:2, 6:4; Ferreira Silva - Menezes 6:4, 6:3.

TE Zabrze Cup 2015 – wyniki

Na Górnym Śląsku rozgrywany był międzynarodowy turniej młodzików Zabrze Cup 2015.

W zawodach cyklu Tennis Europe w półfinałach singla walczyło pięciu bało-czerwonych. Finał tylko dla jednej.

Po triumf sięgnęła Marcelina Podlińska. Przegrane w walce o finały zanotowali Stefania Rogozińska-Dzik, Aleksandra Wierzbowska, Wojciech Marek i Daniel Michalski.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Sebestova – Podbioł 6:1, 6:2; Komorowska – Orekhova 6:2, 6:2; N. Komar – Zając 6:0, 6:4; (7) Zajda – Reinicke 6:0, 6:4; (3) Rogozińska-Dzik – Kuzina 6:1, 6:1; M. Komar – Antonova 4:6, 6:4, 7:6 (3); Dinkelmeyer – Kubka 6:2, 6:3; (8) Kunat – Hędrzak 6:1, 6:0; (6) Wierzbowska – Skuratovich 6:0, 6:1; Zharikova – Wędrocha 6:2, 6:4; Falkowska – K. Wiśniewska 2:6, 6:4, 6:4; (4) Bartone – Wilk 6:2, 7:6 (5); Podlińska – (5) Wojcikova 6:1, 6:2; Pietras – Brunzlow 6:3, 0:6, 7:6 (3); Walczak – Krafczyk 7:6 (3), 6:3; (2) K. Jaśkiewicz – Paczena 6:1, 6:1.

Druga runda: Sebestova – Komorowska 6:2, 6:1; Zajda – N. Komar 6:3, 6:0; Rogozińska-Dzik – M. Komar 6:2, 6:1; Kunat – Dinkelmeyer 6:3, 6:2; Wierzbowska – Zharikova 6:3, 6:0; Bartone – Falkowska 4:6, 6:4, 6:3; Podlińska – Pietras 6:0, 6:0; K. Jaśkiewicz – Walczak 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Sebestova – Zajda 6:3, 2:6, 6:4; Rogozińska-Dzik – Kunat 3:6, 6:3, 6:1; Wierzbowska – Bartone 7:6 (4), 7:6 (4); Podlińska – K. Jaśkiewicz 6:4, 6:1.

Półfinały: Sebestova – Rogozińska-Dzik 6:0, 6:1; Podlińska – Wierzbowska 6:1, 6:2.

Finał: Podlińska – Sebestova 6:3, 6:2.

Finał debla: Sebestova/Wojcikova – Kunat/K. Wiśniewska 6:1, 6:2.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Fryze – Łosiak 6:4, 7:5; Jankowiak – Sakinis 6:1, 4:6, 6:4; Skonieczny – Czech 6:0, 6:1; (8) Styler – Skutella 6:2, 6:3; (3) Michalski – Sadal 6:3, 6:2; Godek – Mader 3:6, 6:4, 6:4; Piekarek – Jermar 6:2, 6:4; (7) Wrzoł – Adomavicius 6:1, 6:3; (5) Machac – A. Pawlicki 6:3, 2:6, 6:4; Kubicz – Stajszczak 6:1, 6:0; Kolasiński – Saulis 1:6, 6:1, 7:6 (2); (4) Paluch – Mikuła 6:3, 6:3; (6) Marek – Błaszczyk 7:5, 6:2; Rocens – Śliwiński 6:3, 6:4; Bienkiewicz – Steinhauser 6:3, 7:6 (5); (2) Dudek – Kwiatkowski 6:3, 4:6, 6:2.

Druga runda: Fryze – Jankowiak 6:2, 7:5; Styler – Skonieczny 6:1, 6:3; Michalski – Godek 6:2, 6:1; Piekarek – Wrzoł 5:7, 7:6 (6), 6:2; Machac – Kubicz 6:1, 6:2; Kolasiński – Paluch 3:6, 6:4, 6:4; Marek – Rocens 6:4, 6:2; Dudek – Bienkiewicz 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Styler – Fryze 6:4, 7:6 (4); Michalski – Piekarek 6:2, 6:3; Machac – Kolasiński 6:1, 6:0; Marek – Dudek 2:6, 7:6 (5), 6:4.

Półfinały: Styler – Michalski 3:6, 6:1, 6:4; Machac – Marek 6:4, 6:4.

Finał: Machach – Styler 6:4, 6:4.

Finał debla: Fryze/Michalski – Dudek/Machac 6:3, 6:4.

ELIMINACJE KADETEK

Pierwsza runda: Pushnova – Rudnicka 6:4, 6:2; Dinkelmeyer – Schmidt 6:0, 6:1.

Druga runda: Podlińska – Kurpiers 6:0, 6:1; M. Komar – K. Chmielowska 6:4, 5:7, 7:6 (2); Skuratovich – N. Chmielowska 6:2, 6:3; Zając – Woźny 6:3, 6:3; K. Wiśniewska – K. Nowak 6:0, 6:1; Antonova – Pushnova 6:1, 6;2; Dinkelmeyer – A. Lewandowska 6:0, 6:0.

ELIMINACJE KADETÓW

Pierwsza runda: Bienkiewicz – Ciecierski 6:2, 1:6, 6:0; Woźniak – Lesman 7:6 (1), 6:0; Dworak – Pyrkosz 6:1, 6:1; Kubicz – Stonkus 6:4, 6:2; Garwacki – Petko 6:3, 6:3.

Druga runda: Adomavicius – Wojciechowski 6:3, 6:2; Bienkiewicz – Onaitis 3:6, 6:0, 6:2; Mader – Woźniak 6:0, 6:3; Sakinis – Dworak 6:4, 6:0; Kubicz – Andrzejczak 6:4, 6:4; Saulis – Garwacki 6:3, 6:3; Śliwiński – Kosiński 7:6 (8), 6:1; Stajszczak – M. Pawlicki 6:4, 6:1.

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności