Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: T. Maria - Niemeier 4:6, 6:2, 7:5; Djokovic - Sinner 5:7, 2:6, 6:3, 6:2, 6:2.
-->
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Tenis. Axis Group Mistrzostwa Polski Młodzików w Pobiedziskach

W Pobiedziskach rozgrywane były Axis Group Mistrzostwa Polski Młodzików (do lat 14). 

W singlu zwyciężyli Nadia Affelt i Jan Sadzik. Srebrne medale wywalczyli Oliwia Kuszel i Aleksander Błuś. W grze podwójnej triumfowali: Kornelia Krześniak i Oliwia Sybicka oraz Antoni Kasperski i Hubert Plenkiewicz.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Wawrzkiewicz – Dyląg 4:6, 7:6 (3), 7:5; Borowik – Dudek 7:6 (4) i krecz Marty; Dobiecka – Rybkowska 2:6, 6:4, 6:3; (5) Penkevych – Sieńko 6:1, 6:2; (3) Affelt – Piotrowska 6:1, 6:3; Mał. Bajorek – Kołak 6:3, 6:2; Kołodziejska – Mrozkowiak 6:0, 6:2; (8) Janusz – Kostrzewińska 6:3, 6:0; Kostecka – (6) Sybicka 7:6 (4), 6:0; M. Wróbel – Szczerek 3:6, 6:3, 6:2; Skorupska – Rajca 6:4, 7:5; (4) Kubicka – Lisik 6:1, 6:0; (7) Kuszel – Chylińska 6:1, 6:1; Leś – A. Rękoś 6:0, 6:1; Krześniak – Dehmel 6:3, 5:7, 6:3; (2) Kmiecik – Sójka 6:1, 6:0. 

Druga runda: Wawrzkiewicz – Borowik 6:1, 6:1; Penkevych – Dobiecka 6:1, 6:2; Affelt – Mał. Bajorek 6:4, 6:3; Kołodziejska – Janusz 6:2, 6:1; M. Wróbel – Kostecka 6:3, 6:2; Skorupska – Kubicka 6:2, 6:0; Kuszel – Leś 6:3, 6:2; Kmiecik – Krześniak 6:2, 7:5.

Ćwierćfinały: Wawrzkiewicz – Penkevych 6:2, 6:0; Affelt – Kołodziejska 6:7 (3), 6:1, 6:4; Skorupska – M. Wróbel 6:2, 6:2; Kuszel – Kmiecik 2:6, 6:4, 6:0.

Półfinały: Affelt – Wawrzkiewicz 2:6, 6:1, 6:1; Kuszel – Skorupska 6:4, 6:3.

Finał: Affelt – Kuszel 6:3, 6:4.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Urbański – M. Nowak 6:2, 6:1; Kiełb – I. Tejerina 6:1, 6:0; Tryjański – Karpiński 7:5, 6:4; (5) H. Plenkiewicz – S. Tejerina 6:2, 6:0; (3) P. Kowal – Krzyśko 6:0, 6:4; Litwic – Piasek 6:0, 6:1; Makieła – Piotrowski 7:5, 6:2; (6) Sadzik – Skiba 6:1, 6:1; (7) Kluj – Werbliński 6:4, 6:1; Owramko – Nowaczewski 6:0, 6:0; Jeż – Burbo 4:6, 6:3, 6:3; (4) A. Kasperski – Płocharczyk 6:2, 6:1; (8) Chłodnicki – Podczaszy 6:0, 6:1; H. Rytelewski – Kolasa 6:1, 6:3; Stańczyk – Białowolski 2:6, 6:2, 6:1; (2) Błuś – Bramley 6:0, 6:0.

Druga runda: Urbański – Kiełb 6:1, 6:1; H. Plenkiewicz – Tryjański 6:2, 6:1; P. Kowal – Litwic 6:7 (1), 6:2, 6:2; Sadzik – Makieła 6:1, 6:0; Owramko – Kluj 6:1, 6:2; A. Kasperski – Jeż 6:2, 6:4; Chłodnicki – H. Rytelewski 6:1, 6:4; Błuś – Stańczyk 4:6, 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Urbański – H. Plenkiewicz 6:4, 6:4; Sadzik – P. Kowal 6:3, 6:0; Owramko – A. Kasperski 6:4, 6:3; Błuś – Chłodnicki 6:4, 6:0.

Półfinały: Sadzik – Urbański 6:1, 6:2; Błuś – Owramko 6:1, 6:1.

Finał: Sadzik – Błuś 6:3, 6:2.

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Kołak/Kubicka – (1) Affelt/Wawrzkiewicz 6:2, 2:6, 10:8; Kostrzewińska/Piotrowska – Nowicka/Rybkowska 6:1, 3:6, 11:9; (4) Krześniak/Sybicka – Jasińska/Kowalska 6:0, 6:1; Penkevych/Szczerek – Borowik/Dehmel 6:2, 7:6 (6); Dyląg/Janusz – Dudek/Leś 6:0, 6:0; (3) E. Michta/Skorupska – Kostecka/Wróbel 7:5, 7:6 (4); Bajorek/Lisik – Rękoś/Zborowska 6:2, 6:2; (2) Kmiecik/Rajca – Chylińska/Dobiecka 7:6 (3), 6:3.

Ćwierćfinały: Kołak/Kubicka – Kostrzewińska/Piotrowska 6:3, 6:0; Krześniak/Sybicka – Penkevych/Szczerek 6:2, 6:0; Dyląg/Janusz – E. Michta/Skorupska 6:1, 5:7, 12:10; Kmiecik/Rajca – Bajorek/Lisik 7:6 (5), 6:3.

Półfinały: Krześniak/Sybicka – Kołak/Kubicka 6:2, 6:4; Dyląg/Janusz – Kmiecik/Rajca 6:3, 4:6, 10:7.

Finał: Krześniak/Sybicka – Dyląg/Janusz 6:3, 6:4.

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Błuś/Kowal – Owramko/Wandel 6:1, 6:3; Jeż/Litwic – Furman/Nowaczewski 6:1, 6:3; Kasperski/Plenkiewicz – Karpiński/Podczaszy 6:2, 6:2; Piasek/Tryjański – Skiba/Werbliński 6:7 (6), 6:3, 11:9; Dziedzina/Furmanek – Allecou/I. Tejerina 6:4, 6:2; (4) Chłodnicki/Kluj – Krzyśko/S. Tejerina 6:3, 6:1; Piotrowski/Rytelewski – Kolasa/Nowak 6:4, 6:3; (2) Sadzik/Urbański – Białowolski/Zagól 6:0, 6:2. 

Ćwierćfinały: Jeż/Litwic – Błuś/Kowal 6:4, 6:4; Kasperski/Plenkiewicz – Piasek/Tryjański 6:0, 6:2; Chłodnicki/Kluj – Dziedzina/Furmanek 6:1, 6:3; Sadzik/Urbański – Piotrowski/Rytelewski 6:2, 6:0.

Półfinały: Kasperski/Plenkiewicz – Jeż/Litwic 3:6, 6:2, 10:8; Sadzik/Urbański – Chłodnicki/Kluj 7:6 (2), 6:2.

Finał: Kasperski/Plenkiewicz – Sadzik/Urbański 6:4, 6:4.

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Kliber – bye; Sieńko – Marcinkowska 6:1, 6:2; Taboła – Musiołowska 3:6, 6:3, 10:5; (16) Warzecha – bye; (2) Dudek – bye; Bogusławska – J. Aniszewska 6:0, 6:2; Bogdanowicz – Bajerlein 6:1, 6:0; (14) Miszczak – bye; (3) Rybkowska – bye; Stryjek – Chaczbabian 6:1, 7:5; Małecka – Lorek 6:3, 6:0; (12) Berson – bye; (4) Jasińska – bye; Sójka – Roszak 6:1, 6:1; Wojcieszak – Malas 6:1, 6:2; (10) Zborowska – bye; (5) Stefaniak – bye; Łyko – Prawniczak 6:1, 6:1; Ptak – Grosicka 6:2, 6:1; (13) Kostrzewińska – bye; (6) B. Kowalska – bye; Petyniak – Jarocka walkower; M. Nowak – W. Kania 6:1, 6:2; (11) Mrozkowiak – bye; (7) Lisik – bye; Szałek – J. Koper 6:2, 6:3; Jaroszewska – W. Skowrońska 7:5, 6:4; (9) Flejszar – bye; (8) W. Nowicka – bye; Uzdowska – Michalczyszyn 6:3, 6:3; Pabisiak – A. Aniszewska 7:6 (5), 6:1; (15) Dobiecka – bye. 

Druga runda: Sieńko – Kliber 7:6 (5), 6:1; Warzecha – Taboła 2:6, 6:1, 10:7; Dudek – Bogusławska 6:0, 6:2; Miszczak – Bogdanowicz 4:6, 6:4, 11:9, Rybkowska – Stryjek 6:1, 6:0; Berson – Małecka walkower; Sójka – Jasińska 6:4, 7:6 (5); Zborowska – Wojcieszak 6:4, 6:4; Stefaniak – Łyko 6:0, 6:1; Kostrzewińska – Ptak 6:2, 6:1; Petyniak – B. Kowalska 6:3, 7:5; Mrozkowiak – M. Nowak 6:2, 6:7 (6), 10:2; Lisik – Szałek 3:6, 6:4, 11:9; Flejszar – Jaroszewska 6:4, 6:2; W. Nowicka – Uzdowska 6:4, 7:6 (5); Dobiecka – Pabisiak 7:5, 6:4.

Trzecia runda: Sieńko – Warzecha 6:2, 6:2; Dudek – Miszczak 6:1, 6:3; Rybkowska – Berson 6:4, 6:2; Sójka – Zborowska 6:2, 6:3; Kostrzewińska – Stefaniak 6:4, 6:3; Mrozkowiak – Petyniak 7:5, 7:5; Lisik – Flejszar 6:2, 7:5; Dobiecka – W. Nowicka 6:3, 7:6 (4). 

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) H. Rytelewski – bye; Pasiorowski – Najmowicz 6:1, 6:4; Matusiak – Nadała 6:1, 1:6, 10:8; (14) Winiarczyk – bye; (2) Furman – bye; Kijas – Waligórski 6:1, 6:4; Krzyśko – Świtka 6:3, 6:0; (13) Szary – bye; (3) Kiełb – bye; G. Łuczak – Niedziela 7:5, 6:1; Łyskawa – Guziński 3:6, 6:4, 16:14; (11) Dziedzina – bye; (4) Kolasa – bye; Piskozub – Brzostowski 6:1, 6:3; A. Gajewski – O. Pawlak 6:3, 6:2; (12) Biernacki – bye; (5) Zagól – bye; Biedrzycki – Tomaszewski 6:4, 0:6, 11:9; Nowaczewski – Furmanek 6:3, 7:6 (8); (15) Stopa – bye; (6) Przygocki – bye; Rzewuski – Zbierański 6:1, 6:1; Hogg – Barański 6:7 (5), 6:3, 10:5; (10) Płocharczyk – bye; (7) Piotrowski – bye; Lamch – Piełat 7:6 (3), 7:6 (4); Doliński – K. Gewert 6:1, 7:6 (2); (9) S. Allecou – bye; (8) Wandel – bye; Burbo – Puchalski 6:0, 6:3; Domański – M. Nowak 6:1, 6:1; (16) Raztawicki – bye. 

Druga runda: H. Rytelewski – Pasiorowski 6:1, 6:1; Matusiak – Winiarczyk 6:3, 6:3; Furman – Kijas 6:1, 6:1; Krzyśko – Szary 6:2, 7:6 (2); Kiełb – G. Łuczak 6:2, 6:0; Dziedzina – Łyskawa 6:4, 6:3; Kolasa – Piskozub 6:3, 7:6 (5); Biernacki – A. Gajewski 6:4, 4:3 i krecz Antka; Zagól – Biedrzycki 6:1, 6:1; Nowaczewski – Stopa 6:2, 7:6 (7); Przygocki – Rzewuski 6:2, 6:1; Płocharczyk – Hogg 6:2, 7:6 (7); Piotrowski – Lamch 7:6 (5), 6:3; Doliński – S. Allecou 6:4, 3:6, 10:6; Burbo – Wandel 6:1, 6:2; Raztawicki – Domański 6:3, 6:2.

Trzecia runda: H. Rytelewski – Matusiak 6:0, 6:1; Krzyśko – Furman 6:2, 6:1; Kiełb – Dziedzina 6:0 6:1; Kolasa – Biernacki 3:6, 6:4, 10:5; Nowaczewski – Zagól 6:3, 6:4; Płocharczyk – Przygocki 2:6, 6:4, 10:6; Piotrowski – Doliński 7:6 (10), 6:2; Burbo – Raztawicki 6:3, 6:1.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności