Polski Tenis

WYNIKI

NUR-SUŁTAN WTA 250: Gracheva - Kr. Pliskova 6:3, 7:6 (5); Krunic - Boulter 3:6, 6:3, 7:5; Friedsam - Ar. Rodionova 4:6, 6:4, 6:2; Gasanova - Hatouka 6:1, 6:1; Van Uytvanck - Kulambayeva 6:3, 6:4; Tsurenko - Diatchenko 6:1, 3:1 i krecz Rosjanki.

Tenis. BKT Advantage Bielsko-Biała Cup – wyniki

Wielu polskich tenisistów rywalizowało w turnieju ITF juniorów (do lat 18) BKT Advantage Bielsko-Biała Cup 2021. 

W singlu w zawodach w Bielsku-Białej (korty ziemne, kategoria grade 5) triumfowali Zuzanna Bednarz (wygrała drugą imprezę z rzędu) i Piotr Siekanowicz. W finale była Sonia Pieczyńska. 

W deblu zwyciężyli Michał Osomański i Błażej Sopoliński. W finałach zagrali Julia Daroszewska, Kamila Popławska i Piotr Siekanowicz.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Świerczyńska – Piechowicz 6:2, 6:3; Podhajecka – Valdmannova 6:3, 6:3; Perhacova – Jodłowska 5:7, 7:5, 6:4; (6) Pieczyńska – Maguina Bunikowska 6:3, 6:1; Janigova – (4) Górska 1:6, 6:1, 6:3; Daroszewska – Lazareva 7:6 (5), 6:3; Czapulak – Niewiadomska 6:2, 6:4; (8) Damaskova – Szczepaniak 6:0, 6:2; (5) Pawlikowska – Novakova 6:1, 6:3; Węgrzyn – Gołda 6:1, 6:0; Turczuk – Sameliak 6:4, 6:4; Bajorek – (3) Pranyte 3:6, 6:4, 6:4; (7) Lackova – Straszewska 6:2, 6:4; Baniak – Skowrońska 6:2, 6:4; Popławska – Slovakova 6:2, 6:4; (2) Bednarz – Kyselova 6:3, 6:0.

Druga runda: Podhajecka – Świerczyńska 6:0, 6:2; Pieczyńska – Perhacova 4:6, 7:5, 7:6 (2); Janigova – Daroszewska 6:4, 6:4; Czapulak – Damaskova 6:3, 6:3; Pawlikowska – Węgrzyn 6:4, 6:3; Turczuk – Bajorek 6:1, 6:; Lackova – Baniak 7:6 (5), 6:2; Bednarz – Popławska 6:1, 6:0.   

Ćwierćfinały: Pieczyńska – Podhajecka 6:1, 6:1; Janigova – Czapulak 6:4, 6:4; Pawlikowska – Turczuk 6:0, 6:1; Bednarz – Lackova 4:6, 6:3, 6:0.

Półfinały: Pieczyńska – Janigova 6:3, 7:5; Bednarz – Pawlikowska 6:3, 6:4.

Finał: Bednarz – Pieczyńska 6:1, 7:6 (1).

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kusiewicz – Kosowski 6:4, 6:4; Gontar – Care 5:7, 6:2, 6:3; Gogulski – Masarcin 6:2, 4:6, 6:4; (7) Łosiewicz – Doskocil 3:6, 6:4, 6:1; Grzegorzewski – (3) Tatera 6:3, 6:2; Karthik – Juszczak 6:4, 6:4; Berner – Matuszczyk 6:4, 6:3; (6) Kask – Bajurko 6:1, 6:2; (8) V. Blom – Lange 7:6 (2), 6:7 (4), 6:4; Lechno-Wasiutyński – Kokot 2:6, 6:1, 6:2; Jędrzejczak – Curlej 6:1, 6:2; (4) B. Sopoliński – Panacek 6:3, 6:4; Dzieło – (5) Grygołowicz 6:2, 6:4; Guzon – Biedermann 6:2, 6:3; Hrdina – Strzelecki 6:4, 6:1; (2) Siekanowicz – Augunas 6:2, 6:3.

Druga runda: Kusiewicz – Gontar 6:4, 6:1; Łosiewicz – Gogulski 5:7, 6:1, 3:1 i krecz Jakuba; Karthik – Grzegorzewski 6:4, 3:6, 6:4; Kask – Berner 6:1 6:2; V. Blom – Lechno-Wasiutyński 7:5, 6:2; Jędrzejczak – B. Sopoliński 6:3, 6:3; Guzon – Dzieło 6:2, 6:2; Siekanowicz – Hrdina 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Kusiewicz – Łosiewicz 6:2, 6:1; Kask – Karthik 6:3, 6:2; Jędrzejczak – V. Blom 6:2, 6:3; Siekanowicz – Guzon 6:1, 6:0.

Półfinały: Kask – Kusiewicz walkower; Siekanowicz – Jędrzejczak 7:6 (4), 3:6, 6:2.

Finał: Siekanowicz – Kask 6:1, 7:6 (4).

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Janigova/Kyselova – (1) Górska/Świerczyńska 4:6, 7:5, 10:8; Niewiadomska/Pawlikowska – Baniak/Kostka 6:4, 6:1; (4) Bajorek/Jodłowska – Domańska/Novakova 6:4, 6:2; Daroszewska/Popławska – Damaskova/Slovakova 6:3, 6:4; Perhacova/Sameliak – Halbersztadt/Skowrońska 6:2, 0:6, 10:5; (3) Pieczyńska/Węgrzyn – Czapulak/Piechowicz 6:2, 6:2; Gołda/Podhajecka – Lazareva/Maguina Bunikowska 6:3, 4:6, 10:5; (2) Lackova/Pranyte – Straszewska/Witkowska 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Niewiadomska/Pawlikowska – Janigova/Kyselova 6:2, 3:6, 10:5; Daroszewska/Popławska – Bajorek/Jodłowska 6:1, 7:5; Pieczyńska/Węgrzyn – Perhacova/Sameliak 6:4, 7:5; Lackova/Pranyte – Gołda/Podhajecka 5:7, 6:2, 10:8.

Półfinały: Daroszewska/Popławska – Niewiadomska/Pawlikowska 3:6, 6:3, 12:10; Lackova/Pranyte – Pieczyńska/Węgrzyn 6:4, 6:2.

Finał: Lackova/Pranyte – Daroszewska/Popławska 3:6, 7:6 (4), 10:6.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kask/Siekanowicz – Jędrzejczak/Juszczak 7:6 (5), 6:2; Doskocil/Hrdina – Dzieło/Gogulski 6:4, 6:0; (4) Roś/Tatera – Grzegorzewski/Lechno-Wasiutyński 5:7, 7:6 (4), 10:3; Lange/Piekarz – Guzon/Panacek 6:4, 6:1; Osomański/B. Sopoliński – Czyrek/Kaszowski 6:1, 5:7, 10:8; (3) Augunas/Strzelecki – Kusiewicz/Mitoń 7:6 (7), 7:6 (4); Bajurko/Matuszczyk – Curlej/Masarcin 6:3, 4:6, 10:7; (2) Kosowski/Łosiewicz – Care/Karthik 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Kask/Siekanowicz – Doskocil/Hrdina 6:2, 6:2; Lange/Piekarz – Roś/Tatera 7:5, 6:2; Osomański/B. Sopoliński – Augunas/Strzelecki 2:6, 6:2, 10:7; Kosowski/Łosiewicz – Bajurko/Matuszczyk 6:4, 2:6, 10:8.

Półfinały: Kask/Siekanowicz – Lange/Piekarz 6:3, 6:7 (4), 10:8; Osomański/B. Sopoliński – Kosowski/Łosiewicz 4:6, 6:2, 10:6.

Finał: Osomański/B. Sopoliński – Kask/Siekanowicz 6:3, 2:6, 13:11.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Javaheri – Koprowska 6:4, 7:5; Caruk – Kostka 6:3, 6:2; Novakova – Nieradzik 6:2, 7:6 (3); Szmyd – Wahl-Maniecka 1:6, 6:0, 10:4; Voloshyn – Gniewkowska 6:2, 6:1.

Druga runda: Skowrońska – Javaheri 7:6 (0), 6:2; Z. Witkowska – Kołowrotkiewicz 7:6 (5), 7:6 (5); Piechowicz – Caruk 7:5, 6:3; Halbersztadt – Z. Domańska 7:5, 3:6, 10:5; Novakova – Ciesielczyk 7:5, 6:4; Zakrzewska – Strolyte 3:6, 6:4, 11:9; Szmyd – Rajca 3:6, 6:4, 10:4; Czapulak – Voloshyn 6:1, 6:0.

Trzecia runda: Skowrońska – Z. Witkowska 6:3, 1:6, 10:5; Piechowicz – Halbersztadt 6:1, 7:6 (5); Novakova – Zakrzewska 6:1, 6:1; Czapulak – Szmyd 6:4, 6:1.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Łosiewicz – M. Włodarczyk 6:4, 6:2; A. Majchrzak – Żarski 6:0, 6:0; Matuszczyk – Mizerski 3:6, 7:6 (3), 10:6; (7) Osomański – Mitoń 6:0, 6:4; Kawałkowski – (2) Wereszka 3:6, 6:2, 10:2; Mosejczuk – Miętkiewicz 6:2, 2:0 i krecz Krzysztofa; Krawczyk – J. Włodarczyk 6:3, 6:2; (6) Karthik – Nawój 6:4, 6:4; Smater – Czyrek 6:1, 3:6, 11:0; Kaszowski – Barcik 4:6, 6:3, 10:7; Bajurko – P. Voigt 6:1, 7:5; (5) Roś – Hnidets 7:6 (5), 6:3; Szymczak – (4) Królikowski 7:5, 6:3; Nahirniak – P. Blom 6:1, 6:4; Juszczak – Tomasiak 6:2, 6:2; (8) Piekarz – Keiper 6:2, 6:0.

Druga runda: Łosiewicz – A. Majchrzak 6:3, 6:0; Matuszczyk – Osomański 7:6 (4), 6:1; Mosejczuk – Kawałkowski 6:1 i krecz Jakuba; Karthik – Krawczyk 5:7, 6:3, 10:7; Smater – Kaszowski 4:6, 6:3, 10:7; Bajurko – Roś 7:6 (3), 6:2; Nahirniak – Szymczak 6:4, 6:3; Juszczak – Piekarz 6:2, 1:6, 10:5.  

Trzecia runda: Łosiewicz – Matuszczyk 6:4, 7:5; Karthik – Mosejczuk 6:3, 6:2; Bajurko – Smater 3:6, 6:4, 10:4; Juszczak – Nahirniak 7:5, 6:1.

Plan gier

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności