Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Vondrousova - Osaka 6:1, 6:4; Giorgi - Kar. Pliskova 6:4, 6:2; Badosa - Podoroska 6:2, 6:3; Svitolina - Sakkari 5:7, 6:3, 6:4; Bencic - Krejcikova 1:6, 6:2, 6:3; Muguruza - Van Uytvanck 6:4, 6:1; Pavlyuchenkova - Sorribes Tormo 6:1, 6:3; Rybakina - Vekic 7:6 (3), 6:4; L. Broady - Hurkacz 7:5, 3:6, 6:3; Chardy - Karatsev 7:5, 4:6, 6:3; Khachanov - Duckworth 7:5, 6:1; Schwartzman - Machac 6:4, 7:5; Ivashka - Kukushkin 6:7 (4), 6:3, 6:3; Humbert - Kecmanovic 4:6, 7:6 (5), 7:5; Nishikori - Giron 7:6 (5), 3:6, 6:1; S. Tsitsipas - Tiafoe 6:3, 6:4; KITZBUHEL ATP 250: Rune - Travaglia 6:3, 6:4; Rinderknech - Delbonis 6:2, 6:4; Cecchinato - Albot 6:3, 7:6 (7); Vilella Martinez - Neumayer 6:7 (4), 7:5, 6:4.

Turniej Tennis Europe Bytom/Opalenica Cup 2021 – wyniki

przez maka

Na kortach Górnika Bytom rozgrywany był turniej Tennis Europe młodzików (do lat 14) Bytom/Opalenica Cup 2021. 

W zawodach kategorii 2 na Górnym Śląsku wspaniale wypadła Nadia Kulbiej. Pokonała cztery przeciwniczki. Przegrała dopiero w finale. W grze podwójnej triumfowały Oliwia Kuszel i Maja Pawelska. 

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Stusek – Biełus 6:0, 6:0; Lachinova – Kostka 6:3, 6:7 (5), 6:3; Kuszel – Pohankova 7:6 (4), 6:4; (5) Czajka – Valdmannova 6:3, 6:2; (3) Fridthjof – Kostecka 6:0, 6:0; Jirouskova – Penkevych 6:0, 6:1; Du Press – Nieradzik 6:4, 6:0; Głąb – (7) Vasiliauskaite 6:3, 3:6, 7:5; (6) Kulbiej – Kłys 6:3, 6:1; Budnik – Maurice 6:3, 6:3; Kastakova – Janusz; (4) Vingyte – Wahl-Maniecka 6:3, 6:3; (8) E. Michta – Krejcova 6:4, 6:2; Pawelska – Torp-Milojevic 6:0, 7:5; Krockova – Husar 6:3, 6:1; (2) Van Riesen – Rajca 6:2, 6:1. 

Druga runda: Stusek – Lachinova 6:2, 6:2; Kuszel – Czajka 6:1, 6:0; Fridthjof – Jirouskova 6:1, 6:3; Du Pree – Głąb 6:1, 6:0; Kulbiej – Budnik 6:0, 6:0; Vingyte – Kastakova 6:3, 1:6, 6:3; E. Michta – Pawelska 7:6 (5), 6:4; Krockova – Van Riesen 6:2, 6:2. 

Ćwierćfinały: Stusek – Kuszel 6:0, 6:2; Du Pree – Fridthjof 7:5, 6:7 (2), 6:1; Kulbiej – Vingyte 6:4, 6:1; Krockova – Michta 6:1, 6:0.

Półfinały: Stusek – Du Pree 6:7 (3), 6:2, 6:2; Kulbiej – Krockova 6:4, 6:3. 

Finał: Stusek – Kulbiej 6:0, 7:6 (6). 

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Rejchtman Vinciguerra – Rastica 6:2, 6:4; Bairo – A. Wieczorek 7:6 (5), 6:4; Smejcky – F. Kosiński 7:6 (8), 6:0; Ważny – (5) Geciauskas 6:2, 6:1; (3) Rottgering – Klofac 6:1, 6:0; Poklemba – Kluczyński 6:1, 6:1; Bazin – A. Kasperski 6:2, 6:1; (8) Doskocil – Aire 6:0, 6:1; (7) Hede – Struski 6:0, 6:4; Klocurek – Jeż 6:1, 7:6 (4); Dersonas – Neimanis 6:3, 6:3; (4) Zemła – Hanusovsky 6:1, 6:0; (6) Kalabishka – Bures 6:3, 6:3; Markovic – Sadzik 6:2, 6:3; Mitoń – McDonald 6:3, 7:5; (2) Sedlar – Plenkewicz 6:3, 6:3. 

Druga runda: Rejchtman Vinciguerra – Bairo 6:1, 6:2; Ważny – Smejcky 6:0, 4:6, 6:4; Rottgering – Poklemba 6:2, 6:2; Doskocil – Bazin 6:1, 6:2; Hede – Klocurek 6:1 6:1; Zemła – Dersonas 6:1, 7:5; Kalabishka – Markovic 7:5, 7:6 (4); Sedlar – Mitoń 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Rejchtman Vinciguerra – Ważny 6:4, 2:6, 6:3; Rottgering – Doskocil 6:0, 6:2; Hede – Zemła 6:4, 6:0; Sedlar – Kalabishka 6:4, 6:2.

Półfinały: Rottgering – Rejchtman Vinciguerra 6:2, 4:6, 6:2; Hede – Sedlar 6:2, 6:0.

Finał: Rottgering – Hede 6:3, 6:2.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Fridthjof/Van Riesen – Głąb/Lisik 6:3, 6:2; E. Michta/Pohankova – Rajca/Wawrzkiewicz 6:1, 7:6 (3); Kastakova/Krockova – (3) Vasiliauskaite/Vingyte 7:5, 6:2; Krejcova/Valdmannova – Husar/Wahl-Maniecka 6:2, 6:4; Kuszel/Pawelska – Budnik/Jirouskova 6:3, 6:1; (4) Czajka/Du Pree – Lu Knapik/Markowska 6:2, 6:0; Janusz/Lataste – Lachinova/Maurice 7:6 (3), 6:2; (2) Kulbiej/Stusek – Kostka/Nieradzik 6:3, 6:1. 

Ćwierćfinały: E. Michta/Pohankova – Fridthjof/Van Riesen 3:3 i krecz; Krejcova/Valdmannova – Kastakova/Krockova 6:2, 6:2; Kuszel/Pawelska – Czajka/Du Pree 6:1, 7:5; Kulbiej/Stusek – Janusz/Lataste 6:3, 6:4.

Półfinały: Krejcova/Valdmannova – E. Michta/Pohankova 6:4, 6:3; Kuszel/Pawelska – Kulbiej/Stusek 6:3, 6:4.

Finał: Kuszel/Pawelska – Krejcova/Valdmannova 6:3, 6:4.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Rottgering/Sedlar – Plenkiewicz/Wygona 6:1, 6:0; Dersonas/Geciauskas – Bures/Rastica walkower; (3) Kosiński/Rejchtman Vinciguerra – Jeż/Kasperski 6:0, 3:6, 10:3; Bairo/Markovic – Kluczyński/Wieczorek 6:2, 1:6, 10:7; Mitoń/Ważny – Klofac/Struski 6:1, 6:2; (4) Klocurek/Poklemba – Hanusovsky/Jankech 6:3, 6:3; Doskocil/Smejcky – Aire/Neimanis 6:0, 6:1; (2) Hede/McDonald – Chłodnicki/Gadzaliński 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Rottgering/Sedlar – Dersonas/Geciauskas 6:2, 6:4; Kosiński/Rejchtman Vinciguerra – Bairo/Markovic 6:1, 6:4; Klocurek/Poklemba – Mitoń/Ważny 7:6 (4), 6:4; Hede/McDonald – Doskocil/Smejcky 1:6, 6:2, 10:4.

Półfinały: Rottgering/Sedlar – Kosiński/Rejchtman Vinciguerra 7:6 (6), 6:3; Hede/McDonald – Klocurek/Poklemba 7:6 (6), 7:5.

Finał: Rottgering/Sedlar – Hede/McDonald 4:6, 6:1, 10:8.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Fridthjof – Kołak 6:1, 6:1; (13) Wawrzkiewicz – Gross 6:2, 6:4; Penkevych – (2) Svitilova 7:6 (4), 3:6, 10:2; (10) Lisik – Remetean 2:6, 6:4, 10:2; (3) Pohankova – Skorupska 4:6, 6:3, 10:5; (12) Śrutwa – Huebner 6:2, 6:1; (4) Ogrezeanu – Giżewska 6:2, 6:3; Krejcova – (16) Bajorek 6:4, 6:1; (5) Nadajewska – Silanova 6:2, 7:6 (5); Kostecka – (15) M. Michna 6:1, 6:2; Głąb – (6) Hoxha 6:2, 6:3; (9) Budnik – Havlova 7:6 (4), 6:0; (7) Jirouskova – Markowska 6:2, 6:0; (11) Lataste – Kmiecik 7:6 (5), 3:6, 10:7; (8) Janusz – Weissenboeck 7:5, 6:2; Lu Knapik – (14) Sylka 6:1, 6:1.

Druga runda: Fridthjof – Wawrzkiewicz 3:6, 6:4, 10:0; Penkevych – Lisik 6:2, 6:2; Pohankova – Śrutwa 7:6 (7), 6:1; Krejcova – Ogrezeanu 5:7, 6:1, 10:4; Kostecka – Nadajewska 6:1, 6:2; Głąb – Budnik 6:1, 6:2; Jirouskova – Lataste 6:4, 7:5; Janusz – Lu Knapik 6:3, 7:6 (2).

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Smejcky – bye; Magielski – K. Szubert 6:4, 5:7, 10:7; (2) Rastica – bye; Gadzaliński – Mar. Dójczyński 6:3, 6:4; (3) Kozlovsky – bye; Hanusovsky – Pabisiak 6:2, 6:2; (4) Aire – bye; Piasek – (11) Owramko 6:4, 4:6, 10:8; (4) Błuś – J. Szubert 6:2, 6:4; Bazin – (13) Sterniczuk walkower; (6) Bures – Suprun 6:1, 6:0; (9) Wygona – Jankech 7:5, 6:1; (7) Sadzik – Tryjański 6:1, 6:0; Kluj – (12) Moise 6:2, 6:7 (0), 10:8; (8) Bairo – Podczaszy 6:2, 6:0; Hruby – (10) Chłodnicki 3:6, 7:5, 13:11.  

Druga runda: Smejcky – Magielski 6:4, 7:6 (8); Rastica – Gadzaliński 6:1, 6:1;  Hanusovsky – Kozlovsky 6:4, 6:4; Aire – Piasek 3:6, 6:4, 13:11; Bazin – Błuś 7:5, 7:5; Bures – Wygona 6:1, 6:1; Sadzik – Kluj 6:3, 6:1; Bairo – Hruby 7:6 (5), 2:6, 12:10. 

Drabinki

Kategoria: TE

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności