Polski Tenis

WYNIKI

CHICAGO WTA 500: Yastremska - Cornet 7:5, 6:1; A. Li - Vekic 6:3, 6:1; Petkovic - Govortsova 6:2, 6:2; NUR-SUŁTAN WTA 250: Gracheva - Kr. Pliskova 6:3, 7:6 (5); Krunic - Boulter 3:6, 6:3, 7:5; Friedsam - Ar. Rodionova 4:6, 6:4, 6:2; Gasanova - Hatouka 6:1, 6:1; Van Uytvanck - Kulambayeva 6:3, 6:4; Tsurenko - Diatchenko 6:1, 3:1 i krecz Rosjanki; SOFIA ATP 250: Paire - Davidovich Fokina 6:4, 7:5.

Tenis. Challenger ATP Pekao Szczecin Open 2021 – wyniki

Polacy dobrze spisali się w challengerze ATP 125 Pekao Szczecin Open 2021. Kamil Majchrzak był w finale, a Paweł Ciaś w ćwierćfinale. Odpadł szybko Daniel Michalski.

W eliminacjach walczyli: Maciej Rajski, Maks Kaśnikowski, Szymon Kielan, Karol Drzewiecki i Piotr Matuszewski. Biało-czerwonych zobaczyliśmy także w grze podwójnej. 

SINGIEL

Pierwsza runda: Kuhn – (1) Ramos-Vinolas 1:6, 6:4, 6:4; Rybakov – Petrovic 6:1, 6:2; Trungelliti – Martineau 4:6, 6:4, 6:3; (6) Monteiro – Diez 6:0, 6:3; De Jong – Lehecka 7:6 (5), 3:6, 7:6 (3); Kwiatkowski – Michalski 6:3, 4:6, 6:1; Clarke – Vatutin 6:0, 4:0 i krecz Rosjanina; Kolar – (5) Vesely 7:6 (7), 6:3; (8) Travaglia – Nagal 3:6, 6:1, 6:4; Ciaś – Kopriva 6:2, 4:6, 6:4; Hanfmann – Gaston 3:6, 6:3, 6:3; (4) Cecchinato – Novak 6:3, 6:3; (7) Carballes Baena – Sachko 6:3, 7:6 (5); Majchrzak – Pellegrino 6:3, 7:6 (7); Rune – Daniel 6:3, 7:5; (2) Andujar – Taberner 7:6 (2), 6:4.

Druga runda: Kuhn – Rybakov 6:2, 6:2; Trungelliti – Monteiro 6:4, 6:3; De Jong – Kwiatkowski 6:4, 7:6 (1); Kolar – Clarke 6:1, 6:1; Ciaś – Travaglia 7:6 (3), 3:6, 6:2; Hanfmann – Cecchinato 6:3, 4:6, 7:6 (2); Majchrzak – Carballes Baena 6:3, 6:2; Rune – Andujar 6:1, 6:1.

Ćwierćfinał: Kuhn – Trungelliti 6:1, 7:5; Kolar – De Jong 6:2, 6:3; Hanfmann – Ciaś 6:2, 7:5; Majchrzak – Rune 7:6 (5), 6:1.

Półfinały: Kolar – Kuhn 7:5, 2:2 i krecz Hiszpana; Majchrzak – Hanfmann 6:3, 6:3.

Finał: Kolar – Majchrzak 7:6 (4), 7:5.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) S. Gonzalez/Molteni – Arneodo/Huey 7:5, 6:4; Doumbia/Reboul – Manafov/P. Matuszewski 4:6, 6:3, 10:6; (4) Jebavy/Kolar – Molchanov/Romboli 7:6 (5), 6:4; Reese/Verbeek – Drzewiecki/Martos Gornes 6:4, 6:4; De Jong/Sachko – Daniel/Monteiro 3:6, 6:2, 10:7; (3) I. Sabanov/M. Sabanov – Pellegrino/Travaglia 6:2, 6:2; Walków/Zieliński – Margaroli/Vega Hernandez 6:3, 6:4; (2) Goransson/Lammons – D. Brown/Naw 6:1, 7:5.

Ćwierćfinały: S. Gonzalez/Molteni – Doumbia/Reboul 3:6, 6:4, 10:5; Jebavy/Kolar – Reese/Verbeek 6:4, 6:3; I. Sabanov/M. Sabanov – De Jong/Sachko 6:3, 7:6 (4); Goransson/Lammons – Walków/Zieliński 6:7 (4), 6:3, 10:0.

Półfinały: S. Gonzalez/Molteni – Jebavy/Kolar 6:2, 7:5; Goransson/Lammons – I. Sabanov/M. Sabanov 7:5, 6:2.

Finał: S. Gonzalez/Molteni – Goransson/Lammons 2:6, 6:2, 15:13.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) De Jong – P. Matuszewski 6:3, 6:4; (7) Rybakov – Kielan 6:2, 2:6, 6:3; (2) Sachko – Kaśnikowski 6:7 (5), 6:1, 6:3; (8) Bobrov – Drzewiecki 6:2, 6:4; (3) Kuhn – Lammons 6:3, 6:4; (6) Martineau – Doumbia 7:6 (3) i krecz Sadio; (4) Vatutin – Goransson 7:6 (7), 6:3; Rajski – (5) Molleker 7:5, 6:4.

Druga runda: Rybakov – De Jong 3:6, 6:3, 6:2; Sachko – Bobrov 4:6, 6:3, 6:4; Kuhn – Martineau 6:4, 6:1; Vatutin – Rajski 5:7, 6:3, 6:4.

Kategoria: ATP

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności