Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Khachanov 6:3, 6:1; Krejcikova/Siniakova - Bencic/Golubic 7:5, 6:1; Pavlyuchenkova/Rublev - Vesnina/Karatsev 6:3, 6:7 (5), 13:11; ATLANTA ATP 250: Isner - Fritz 7:6 (4), 5:7, 6:3; Nakashima - Ruusuvuori 3:6, 6:4, 6:3.

Tenis. Challenger ATP Poznań Open 2021 – wyniki

1 sierpnia w Wielkopolsce zakończył się challenger ATP Poznań Open 2021 (korty ziemne, 66,64 tys. € w puli nagród). 

W zawodach rozgrywanych w Parku Tenisowym Olimpia na poznańskim Golęcinie zabrakło Kamila Majchrzaka i Kacpra Żuka. Pojawili się za to m.in. Daniel Michalski, Aleksander Orlikowski i Wojciech Marek.

Challenger ATP Poznań Open 2021

Listę zgłoszeń w singlu otwierali: Hiszpan Bernabe Zapata Miralles, Holender Botic Van de Zandschulp. Wycofali się: Szwajcar Henri Laaksonen i Francuz Hugo Gaston. 

Dzikie karty otrzymali: Daniel Michalski, Aleksander Orlikowski i Szwed Leo Borg.

W finale gry podwójnej walczył Karol Drzewiecki.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Zapata Miralles – Coppejans 6:1, 6:1; M. Moraing – Kamke 6:4, 6:2; Mena – De Jong 6:3, 0:6, 6:4; A. Muller – (6) Couacaud 6:3, 6:2; Kicker – Furness 6:2, 7:5; Guinard – Orlikowski 6:3, 7:5; Marcora – Janvier 6:3, 6:2; (7) Popko – Kopriva 6:4, 4:6, 7:5; (5) Kolar – Forejtek 6:4, 6:4; Cachin – Domingues 6:3, 6:1; Ejupovic – Poljak 6:2, 6:4; Shevchenko – L. Borg 7:5, 6:2; Vukic – (8) Andreozzi 6:1, 6:4; Lehecka – Lamasine 6:3, 7:5; Zekic – Elias 6:2, 7:5; (2) Van de Zandschulp – Michalski 6:2, 6:3.

Druga runda: Zapata Miralles – M. Moraing 4:6, 7:5, 6:3; A. Muller – Mena 6:3, 6:2; Kicker – Guinard 6:2, 6:4; Popko – Marcora 6:0, 6:3; Kolar – Cachin 6:4, 4:6, 7:5; Shevchenko – Ejupovic 7:6 (3), 3:6, 7:6 (3); Lehecka – Vukic 6:3, 6:4; Van de Zandschulp – Zekic 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Zapata Miralles – A. Muller 6:2, 7:6 (8); Popko – Kicker 3:6, 6:4, 6:2; Shevchenko – Kolar 6:4, 6:1; Lehecka – Van de Zandschulp 7:5, 6:3.

Półfinały: Zapata Miralles – Popko 1:6, 7:5, 7:5; Lehecka – Shevchenko 6:4, 6:2.

Finał: Zapata Miralles – Lehecka 6:3, 6:2.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Romboli/Vega Hernandez – Popko/Vatutin 6:2, 6:0; Cornea/P. Tsitsipas – L. Borg/Orlikowski 6:2, 6:4; Kolar/Lehecka – (3) E. King/M. Schnur 7:6 (5), 7:5; Cachin/Zapata Miralles – Mena/Merino 6:1, 6:1; Couacaud/Janvier – Denolly/Guinard 7:6 (2), 6:1; Drzewiecki/Vukic – (4) Andreozzi/Galdos 6:3, 7:6 (7); R. Gonzales/H. Johnson – Kaśnikowski/Michalski 6:3, 6:4; (2) Walków/Zieliński – Domingues/Elias 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Romboli/Vega Hernandez – Cornea/P. Tsitsipas 2:6, 7:6 (0), 10:3; Kolar/Lehecka – Cachin/Zapata Miralles walkower; Drzewiecki/Vukic – Couacaud/Janvier 3:6, 6:3, 12:10; R. Gonzales/H. Johnson – Walków/Zieliński 2:6, 7:6 (6), 13:11.

Półfinały: Kolar/Lehecka – Romboli/Vega Hernandez 6:7 (4), 6:4, 10:8; Drzewiecki/Vukic – R. Gonzales/H. Johnson 6:4, 6:4.

Finał: Kolar/Lehecka – Drzewiecki/Vukic 6:4, 3:6, 10:5.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Domingues – Marek 6:3, 6:0; (6) Zekic – Bobrov 6:4, 6:1; (2) Furness – Politowicz 6:1, 6:3; Shevchenko – (5) Blancaneaux 6:2, 6:0; Ejupovic – (3) Vatutin 4:6, 6:2, 6:3; (8) Heyman – Kaśnikowski 6:3, 6:4; Poljak – (4) Bellucci 4:6, 6:3, 6:1; Gerch – Fanselow 6:2, 7:5.

Druga runda: Domingues – Zekic 4:6, 6:4, 6:2; Shevchenko – Furness 6:4, 6:2; Ejupovic – Heyman 7:6 (14), 6:2; Poljak – Gerch 7:5, 1:6, 6:4.

Kategoria: ATP

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności