Polski Tenis

WYNIKI

MONTREAL ATP 1000: Ruusuvuori - Wawrinka 6:3, 3:6, 6:3; Brooksby - Bublik 6:2, 6:3; Khachanov - F. Cerundolo 7:6 (4), 5:7, 6:3; Molcan - McDonald 7:6 (1), 6:4; Hurkacz/Zieliński - Puetz/Venus 6:3, 7:6 (4); TORONTO WTA 1000: Stephens - Kenin 6:2, 6:7 (5), 7:5; Cornet - Garcia 3:6, 6:3, 6:3; Muhammad - Keys 7:6 (5), 6:4; Pliskova - Krejcikova 6:3, 6:4; Rybakina - Bouzkova 7:5, 6:7 (3), 6:1; S. Williams - Parrizas Diaz 6:3, 6:4; Ostapenko - Kalinina 6:4, 6:2; Halep - Vekic 6:0, 6:2; Haddad Maia - Trevisan 6:2, 2:6, 6:2; Teichmann - V. Williams 6:2, 6:3; Riske-Amritraj - Kvitova 6:2, 4:6, 6:3; Putintseva - Sebov 3:6, 6:2, 7:5; L. Fernandez - Sanders 6:4, 6:7 (2), 6:3; CONCORD WTA 125: Fręch - Tikhonova 6:4, 6:2; Muchova - Bjorklund 6:2, 6:1; Bonaventure - Gracheva 6:2, 7:5; Townsend - L. Sun 6:3, 6:0; Blinkova - Flink 6:3, 6:7 (5), 6:2.
Polska Liga Tenisa

Tenis. Drużynowe rozgrywki forBET 1. LIGA – wyniki trzeciej kolejki

2 lipca odbyły się mecze trzeciej kolejki drużynowych rozgrywek forBET 1.LIGI. Nie było niespodzianek. 

W sobotę AZS Łódź przegrał z Come-On Wrocław, Grunwald był lepszy od KT GAT Gdańsk, zielonogórzanie ulegli rywalom ze Złotoryi, a Gwardia Wrocław pokonała na wyjeździe BKT Advantage II Bielsko-Biała.

AZS ŁÓDŹ – COME-ON WROCŁAW 0:6

Anastazja Bozova – Oliwia Orlińska 6:2, 4:6, 7:;10; Magdalena Świerczyńska – Martyna Piechowicz 1:6, 6:2, 5:10; Aleksander Orlikowski – Piotr Siekanowicz 3:6, 0:6; Michał Sikorski – Marcel Dzieło 0:6, 3:6; Bozova/Świerczyńska – Orlińska/Piechowicz 3:6, 0:6; Oleh Dovhan/Sikorski – Dzieło/Siekanowicz 6:4, 0:6, 0:10.

BKT ADVANTAGE BIELSKO-BIAŁA II – TIM GWARDIA WROCŁAW 0:6

Justyna Jodłowska – Karolina Jaśkiewicz 5:7, 2:6; Weronika Domańska – Weronika Foryś 2:6, 6:1, 4:10; Marek Rehacek – Sandro Szic 4:6, 3:6; Alan Bojarski – Juliusz Bienkiewicz 4:6, 5:7; Domańska/Jodłowska – Foryś/Jaśkiewicz walkower; Bojarski/Rehacek – Mikołaj Lis/Szic walkower.

WKS GRUNWALD POZNAŃ – KT GAT GDAŃSK 4:2

Xenia Bandurowska – Hanna Koprowska 4:6, 6:2, 10:8; Sonia Pieczyńska – Alicja Formella 3:6, 6:7 (2); Jasza Szajrych – Maciej Kos 4:6, 4:6; Karol Drzewiecki – Kacper Nawój 6:1, 6:2; Bandurowska/Pieczyńska – Formella/Koprowska 6:2, 6:3; Drzewiecki/Szajrych – Mateusz Klimek/Kos 6:3, 6:2.

TOTUU-ROYAL ZIELONA GÓRA – ZTT ZŁOTORYJA 1:5

Agnieszka Olszewska – Ewa Czapulak 1:6, 6:2, 5:10; Klaudia Wróbel – Natalia Turczuk 1:6, 0:6; Filip Bojko – Marcel Zielinski 2:6, 0:6; Rafał Szmyr – Wiktor Kubicz 7:6 (2), 6:2; Olszewska/Wróbel – Czapulak/Turczuk 0:6, 2:6; Piotr Stefaniak/Wojciech Medyński – Kubicz/Zielinski 6:3, 3:6, 2:10.

TABELA

Po trzech kolejkach: 1. Grunwald 9 punktów, 2. TIM Gwardia 8, 3. Come-On 6, 4. KT GAT 5, 5. Advantage II 4, 6. ZTT Złotoryja 3, 7. AZS Łódź 1, 8. Totuu-Royal 0. 

Kategoria: SuperLiga