Polski Tenis

WYNIKI

MONTREAL ATP 1000: Ruusuvuori - Wawrinka 6:3, 3:6, 6:3; Brooksby - Bublik 6:2, 6:3; Khachanov - F. Cerundolo 7:6 (4), 5:7, 6:3; Molcan - McDonald 7:6 (1), 6:4; Hurkacz/Zieliński - Puetz/Venus 6:3, 7:6 (4); TORONTO WTA 1000: Stephens - Kenin 6:2, 6:7 (5), 7:5; Cornet - Garcia 3:6, 6:3, 6:3; Muhammad - Keys 7:6 (5), 6:4; Pliskova - Krejcikova 6:3, 6:4; Rybakina - Bouzkova 7:5, 6:7 (3), 6:1; S. Williams - Parrizas Diaz 6:3, 6:4; Ostapenko - Kalinina 6:4, 6:2; Halep - Vekic 6:0, 6:2; Haddad Maia - Trevisan 6:2, 2:6, 6:2; Teichmann - V. Williams 6:2, 6:3; Riske-Amritraj - Kvitova 6:2, 4:6, 6:3; Putintseva - Sebov 3:6, 6:2, 7:5; L. Fernandez - Sanders 6:4, 6:7 (2), 6:3; CONCORD WTA 125: Fręch - Tikhonova 6:4, 6:2; Muchova - Bjorklund 6:2, 6:1; Bonaventure - Gracheva 6:2, 7:5; Townsend - L. Sun 6:3, 6:0; Blinkova - Flink 6:3, 6:7 (5), 6:2.
Polska Liga Tenisa

Tenis. Futures Lotos Solano Bydgoszcz Cup 2021 – wyniki

Niemka Nastasja Mariana Schunk wygrała w turnieju ITF W25 Futures Lotos Solano Bydgoszcz Cup 2021, który rozgrywany był na kortach Centrum. 

W zawodach głównych z Polek dzikie karty otrzymały: Martyna Kubka, Weronika Baszak, Weronika Foryś i Zuzanna Bednarz. W eliminacjach biało-czerwonym zupełnie się nie powiodło. 

Do 1/8 finału imprezy głównej awansowała jedynie Martyna Kubka. W grze podwójnej Polki pozostały bez zwycięstwa.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Gerlach – T. Morderger 6:3, 6:0; Lizarazo – Kubareva 6:2, 6:2; Ferrando – Markova 6:0, 6:0; Potocnik – (6) Jang 7:5, 6:4; (3) Jakupovic – C. Alves 6:4, 6:2; Monnet – Herrmann 7:6 (9), 7:6 (6); Astakhova – Kimchi 7:6 (7), 4:6, 6:4; Sonmez – (8) Lee 6:1, 6:1; Schunk – (7) D. Marcinkevica 6:1, 6:0; Y. Morderger – Bednarz 6:1, 6:2; Kubka – Foryś 6:2, 6:2; Priscariu – (4) Tikhonova 7:6 (3), 6:4; (5) Kolodziejova – Rame 6:4, 7:5; Smitkova – Baszak 6:1, 4:6, 6:4; Shymanovich – Yamaguchi 7:5, 6:0; (2) Zakharova – Hanatani 6:2, 6:2.

Druga runda: Gerlach – Lizarazo 3:6, 6:3, 6:4; Potocnik – Ferrando 6:3, 0:6, 7:6 (2); Monnet – Jakupovic 6:3, 6:4; Astakhova – Sonmez 6:2, 7:6 (4); Schunk – Y. Morderger 6:3, 4:6, 7:5; Priscariu – Kubka 1:6, 6:4, 6:1; Smitkova – Kolodziejova 5:7, 6:4, 6:2; Zakharova – Shymanovich 2:6, 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Gerlach – Potocnik 6:1, 6:4; Astakhova – Monnet 6:3, 6:2; Schunk – Priscariu 6:1, 6:1; Smitkova – Zakharova 7:5, 0:6, 7:5.

Półfinały: Astakhova – Gerlach 3:6, 6:2, 6:1; Schunk – Smitkova 6:2, 6:3.

Finał: Schunk – Astakhova 4:6, 6:2, 6:0.

DEBEL

Pierwsza runda: Astakhova/Potocnik – (1) Morisaki/Sema 6:3, 6:4; Kuwata/Lizarazo – Markova/Priscariu 7:6 (3), 3:6, 10:6; Gatica/Pereira – (4) T. Morderger/Y. Morderger 6:0, 6:4; Kubareva/Tikhonova – Formella/Rutkowska 6:4, 6:1; Jang/Lee – Baszak/Olianovskaia 6:2, 6:3; (3) Detiuc/Kolodziejova – Hanatani/Herrmann 6:4, 7:5; Alves/Shymanovich – Jaśkiewicz/Oczachowska 6:1, 6:1; (2) Jakupovic/Marcinkevica – Hertel/Kubka 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Kuwata/Lizarazo – Astakhova/Potocnik 6:4, 6:3; Gatica/Pereira – Kubareva/Tikhonova 6:2, 7:5; Jang/Lee – Detiuc/Kolodziejova 6:3, 3:6, 10:5; Alves/Shymanovich. – Jakupovic/Marcinkevica 6:3, 6:7 (2), 10:8.

Półfinały: Kuwata/Lizarazo – Gatica/Pereira 6:4, 6:3; Alves/Shymanovich – Jang/Lee 4:6, 6:1, 10:5.

Finał: Alves/Shymanovich – Kuwata/Lizarazo 6:1, 3:6, 10:5.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Smitkova – bye; Sebestova – K. Jaśkiewicz 6:2, 6:3; Radakovic – Oosterhout 0:6, 6:3, 10:5; (15) Morisaki – bye; (2) Herrmann – bye; C. Rosca – Svatikova 2:6, 6:3, 10:7; Podlińska – Chramcova 6:2, 6:2; (12) Olianovskaia – bye; (3) Detiuc – bye; Novakova – Zawadzka 6:4, 6:3; Szczepańska – bye; (13) Kimchi – bye; (4) Kuwata – bye; Monakhova – Yu Shan 6:3, 6:2; Oczachowska – Borovinskaya 6:1, 6:0; (14) Schunk – bye; (5) Lizarazo – bye; Jeleń – Janssen 6:4, 5:7, 10:7; Dagan Fruchtman – Augustinova 6:2, 6:1; (16) Hertel – bye; (6) T. Morderger – bye; Marusinova – bye; Mandelikova – Samberger 6:3, 6:0; (9) Hosogi – bye; (7) E. Sema – bye; Pereira – bye; Kuparev – Kusy Alzugaray 6:1, 5:7, 10:8; (11) Sonmez – bye; (8) Yamaguchi – bye; Rutkowska – Zaremba 6:4, 6:1; Formella – Nebelska 6:0, 6:4; (10) Sakellaridi – bye.    

Druga runda: Smitkova – Sebestova 6:0, 6:1; Morisaki – Radakovic 6:1, 7:6 (2); Herrmann – C. Rosca 6:1, 6:2; Olianovskaia – Podlińska 6:4, 4:6, 10:3; Detiuc – Novakova 6:3, 3:0 i krecz Karoliny; Kimchi – Szczepańska 6:1, 6:2; Kuwata – Monakhova 6:1, 6:3; Schunk – Oczachowska 6:0, 6:1; Lizarazo – Jeleń 6:2, 6:3; Dagan Fruchtman – Hertel 6:7 (13), 6:4, 10:8; T. Morderger – Marusinova 6:4, 6:1; Hosogi – Mandelikova 6:1, 6:2; E. Sema – Pereira 6:3, 3:6, 10:5; Sonmez – Kuparev 6:2, 6:1; Yamaguchi – Rutkowska 5:7, 6:1, 10:5; Sakellaridi – Formella 6:1, 6:3.

Trzecia runda: Smitkova – Morisaki 6:4, 6:2; Herrmann – Olianovskaia 4:6, 6:4, 10:3; Kimchi – Detiuc 6:2, 7:6 (3); Schunk – Kuwata 6:0, 6:4; Lizarazo – Dagan Fruchtman 6:4, 6:1; T. Morderger – Hosogi 6:4, 6:0; Sonmez – E. Sema 6:2, 6:1; Yamaguchi – Sakellaridi 6:0, 1:6, 11:9.

Kategoria: ITF