Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Tenis. Halowe Mistrzostwa Polski do lat 14 – wyniki

przez maka

Na kortach w Sobocie rozgrywane były Halowe Mistrzostwa Polski do lat 14. 

Po złoto w singlu sięgnęli Oliwia Kuszel (Toruńska Akademia Tenisowa) i Alan Ważny (KS Czarni Rzeszów). Srebrne dla Antoniny Czajki (AT Angelique Kerber Puszczykowo) i Grzegorza Zemły (Tennis Pro Piaseczno).

W deblu triumfowali: Oliwia Kuszel i Maja Pawelska (KS Górnik Bytom) oraz Jakub Januchowski (FKT Astra Książenice) i Kacper Knitter (FSKT Promasters Szczecin). 

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Kulbiej – Drozd 6:0, 6:1; Wawrzkiewicz – Urbanowicz 6:0, 6:1; Husar – Nawara 6:3, 6:3; (5) Czajka – Janusz 6:2, 6:2; (4) Paszun – Affelt 5:7, 6:1, 10:5; Kmiecik – E. Michta 6:3, 6:4; Skorupska – Rajca 6:1, 6:0; (8) Pawelska – Budnik 6:3, 6:1; (7) Kuszel – Mitrzak 6:0, 6:2; Kłys – Dróżdż 6:1, 6:4; Wahl-Maniecka – Kołodziejska 6:1, 6:2; (3) Wojtaszczyk – Dyląg 6:4, 6:1; (6) Kostka – Penkevych 6:4, 6:4; M. Zając – Nadajewska 6:2, 6:1; Śrutwa – Biełus 7:5, 6:3; (2) Nieradzik – Kołak 6:4, 6:4.

Druga runda: Kulbiej – Wawrzkiewicz 6:3, 6:3; Czajka – Husar 6:4, 6:1; Kmiecik – Paszun 1:6, 6:3, 11:9; Pawelska – Skorupska 6:0, 6:1; Kuszel – Kłys 6:3, 6:1; Wahl-Maniecka – Wojtaszczyk 6:1, 6:2; Kostka – M. Zając 6:3, 7:6 (7); Nieradzik – Śrutwa 2:6, 6:0, 11:9. 

Ćwierćfinały: Czajka – Kulbiej 7:6 (3), 6:0; Pawelska – Kmiecik 6:2, 6:3; Kuszel – Wahl-Maniecka 6:1, 6:1; Kostka – Nieradzik 6:3, 6:3.

Półfinały: Czajka – Pawelska 7:6 (3), 6:2; Kuszel – Kostka 6:1, 6:1.

Finał: Kuszel – Czajka 7:5, 6:4.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Lewandowski – Struski 6:2, 6:2; Słowik – Downar 6:4, 6:3; Błuś – Jeż 6:2, 6:2; (8) Januchowski – Werbliński 6:4, 6:0; (4) Ważny – Litwic 6:0, 6:0; Wygona – Kluj 6:4, 6:4; Sterniczuk – Sadzik 7:6 (5), 6:1; (6) Kluczyński – P. Kowal 7:5, 6:4; (5) F. Kosiński – Kęsy 6:4, 6:3; Knitter – Mar. Dójczyński 2:6, 6:1, 10:6; A. Wieczorek – Vlahos 6:1, 7:6 (8); (3) Mitoń – A. Kasperski 7:5, 6:2; H. Plenkiewicz – (7) Nowacki 6:2, 7:5; Chłodnicki – O. Zając 6:0, 6:4; Truszczyński – I. Tejerina 6:1, 6:1; (2) Zemła – Tryjański 6:1, 6:1. 

Druga runda: Lewandowski – Słowik 7:6 (5), 6:0; Błuś – Januchowski 6:4, 6:4; Ważny – Wygona 6:1, 6:4; Kluczyński – Sterniczuk 6:3, 6:2; F. Kosiński – Knitter 1:6, 6:1, 15:13; Mitoń – A. Wieczorek 6:1, 6:1; H. Plenkiewicz – Chłodnicki 6:2, 6:2; Zemła – Truszczyński 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Lewandowski – Błuś 6:1, 6:7 (3), 10:6; Ważny – Kluczyński 6:2, 6:0; Mitoń – F. Kosiński 6:4, 6:4; Zemła – H. Plenkiewicz 6:4, 3:6, 10:5.

Półfinały: Ważny – Lewandowski 7:6 (2), 6:1; Zemła – Mitoń 6:4, 5:7, 12:10.

Finał: Ważny – Zemła 6:4, 4:6, 11:9.

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Czajka/Paszun – Drozd/Kłys 6:3, 6:2; Bajorek/Kołak – Kmiecik/Skorupska 6:4, 4:6, 10:4; (3) Mitrzak/Wojtaszczyk – Dróżdż/Husar 6:0, 6:4; Kołodziejska/Rajca – Kubicka/Penkevych 7:5, 6:3; Affelt/Wawrzkiewicz – Michta/Nieradzik 7:5, 6:3; (4) Kostka/Nadajewska – Górecka/Pawłowska 6:1, 6:1; Śrutwa/Wahl-Maniecka – Giżewska/Janusz 6:2, 6:7 (5), 10:7; (2) Kuszel/Pawelska – Biełus/Urbanowicz 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Czajka/Paszun – Bajorek/Kołak 6:2, 6:1; Mitrzak/Wojtaszczyk – Kołodziejska/Rajca 6:1, 6:3; Kostka/Nadajewska – Affelt/Wawrzkiewicz 4:6, 6:0, 10:5; Kuszel/Pawelska – Śrutwa/Wahl-Maniecka 6:0, 6:3.

Półfinały: Czajka/Paszun – Mitrzak/Wojtaszczyk 6:1, 6:3; Kuszel/Pawelska – Kostka/Nadajewska 6:1, 6:1. 

Finał: Kuszel/Pawelska – Czajka/Paszun 6:1, 7:6 (5).

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Mitoń/Ważny – Gorczyca/Tejerina 6:0, 6:0; Jeż/Struski – Allecou/Kluj 7:5, 6:3; (4) Januchowski/Knitter – Piasek/Werbliński 6:1, 6:2; Dójczyński/Tomczykowski – Chłodnicki/Zając 6:4, 6:1; Downar/Wieczorek – Kasperski/Litwic 6:2, 6:3; (3) Kosiński/Plenkiewicz – Błuś/Sterniczuk 6:2, 6:1; Truszczyński/Wygona – Kaczorowski/Słowik 6:4, 6:7 (6), 10:7; (2) Kluczyński/Nowacki – Sadzik/Tryjański 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Mitoń/Ważny – Jeż/Struski 6:0, 6:3; Januchowski/Knitter – Dójczyński/Tomczykowski 7:6 (4), 6:4; Downar/Wieczorek – Kosiński/Plenkiewicz 7:6 (4), 7:6 (6); Kluczyński/Nowacki – Truszczyński/Wygona 6:4, 6:4.

Półfinały: Januchowski/Knitter – Mitoń/Ważny 1:6, 6:3, 10:5; Downar/Wieczorek – Kluczyński/Nowacki 4:6, 7:6 (2), 10:6.

Finał: Januchowski/Knitter – Downar/Wieczorek 7:5, 7:5.

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) E. Michta – Z. Bednarz 6:0, 6:0; (13) Jastrząbek – Szczerek 7:5, 7:5; (2) Kołak – Wcisło 7:5, 1:6, 10:7; (11) Pacocha – Kliber 6:2, 6:1; (3) Dróżdż – Pawłowska 6:1, 6:0; Małuszyńska – (12) Rybarkiewicz 1:6, 6:1, 10:6; Budnik – (4) Mał. Bajorek 6:2, 6:3; Gawrysiak – (16) Grochowska 4:6, 6:0, 10:5; (5) Giżewska – Drąg 6:4, 6:1; Dyląg – (9) M. Wróbel 7:5, 6:4; (6) Rajca – Stasiak 6:1, 6:0; (10) Kubicka – Przewięźlikowska 6:0, 6:1; (7) Kołodziejska – Grabowska 6:4, 3:6, 10:8; Czugalińska – (14) Pietraszak 6:2, 6:0; (8) Penkevych – G. Politowicz 7:5, 6:4; Odrobina – (15) Mrzygłód 6:4, 7:5.

Druga runda: E. Michta – Jastrząbek 6:0, 6:1; Kołak – Pacocha 5:7, 6:0, 11:9; Dróżdż – Małuszyńska 6:3, 7:6 (5); Budnik – Gawrysiak 6:3, 6:1; Dyląg – Giżewska 6:2, 4:6, 11:9; Rajca – Kubicka 7:5, 7:6 (3); Kołodziejska – Czugalińska 6:0, 6:1; Penkevych – Odrobina 6:3, 6:3. 

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Błuś – K. Gewert 6:2, 6:2; Kosyrz – (12) Podczaszy 6:2, 6:3; (2) Truszczyński – Szamborski 6:0, 6:2; (10) Tomczykowski – A. Sikora 6:1, 6:3; (3) Gorczyca – Pokorski 6:0, 6:4; Vlahos – (14) Piasek 7:5, 7:6 (3); (4) Chłodnicki – Fuks 6:3 i krecz Martina; (9) Pabisiak – Adamski 6:3, 6:3; (5) A. Kasperski – Surmacki 6:2, 6:1; Kiryłło – (16) Kiełb 6:4, 6:4; (6) Kaczorowski – Allecou 6:1, 6:1; (11) P. Kowal – Czepiel 6:1, 6:3; (7) O. Zając – A. Gajewski 6:0, 6:0; (15) Gadzaliński – Gryń 6:4, 6:2; (8) Kluj – Szubert 7:6 (3), 6:0; Owramko – (13) Suprun 6:3, 6:2.

Druga runda: Błuś – Kosyrz 6:1, 6:1; Truszczyński – Tomczykowski 6:0, 6:1; Vlahos – Gorczyca 7:6 (5), 6:3; Chłodnicki – Pabisiak 6:3, 6:0; A. Kasperski – Kiryłło 6:1, 6:3; P. Kowal – Kaczorowski 7:5, 6:3; O. Zając – Gadzaliński 6:2, 6:2; Kluj – Owramko 6:4, 6:1. 

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności