Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Tenis. Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów U18 w Pszczynie – wyniki

Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna gościło uczestników Halowych Mistrzostw Polski Juniorów U18.

W finałach singla Daria Górska wygrała z Magdaleną Świerczyńską, a Maciej Kos pokonał Piotra Siekanowicza. W grze podwójnej najlepsi byli: Daria Górska i Oliwia Orlińska oraz Piotr Czaczkowski i Gabriel Matuszewski.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Świerczyńska – W. Domańska 6:2, 6:2; Podolak – Skowrońska 3:6, 7:6 (4), 6:0; Baniak – L. Matuszewski 6:4, 6:4; (8) Turczuk – Popławska 7:5, 6:1; Bergler – (4) Pawlikowska 1:6, 7:6 (4), 6:4; Czapulak – Mackiewicz 6:2, 6:4; Gniewkowska – Szmyd 6:3, 6:3; Bozova – (7) Paszun 7:6 (10), 6:4; (6) Jodłowska – Strzyżewska 6:1, 6:1; M. Głowacka – Będkowska 6:3, 6:4; Gołda – Straszewska 4:6, 7:6 (4), 6:4; (3) Górska – Bajorek 6:3, 6:1; (5) Frankowska – Mańkowska 6:3, 6:2; Orlińska – Jędrzejak 6:4, 6:3; Halbersztadt – Węgrzyn 6:1, 4:6, 6:4; (2) Kubacha – Pieczyńska krecz Soni. 

Druga runda: Świerczyńska – Podolak 6:2, 6:3; Turczuk – Baniak 6:3, 7:6 (10); Bergler – Czapulak 6:0, 6:0; Bozova – Gniewkowska 7:5, 7:6 (3); M. Głowacka – Jodłowska 1:6, 6:3, 6:4; Górska – Gołda 7:5, 6:4; Frankowska – Orlińska 6:3, 6:3; Kubacha – Halbersztadt 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Świerczyńska -Turczuk 7:6 (2), 6:3; Bozova – Bergler 6:2, 6:1; Górska – M. Głowacka 6:2, 6:2; Frankowska – Kubacha 6:1, 2:1 i krecz Zuzanny K.

Półfinały: Świerczyńska – Bozova 6:1, 6:3; Górska – Frankowska 7:5, 6:2.

Finał: Górska – Świerczyńska 6:2, 6:4.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kos – Łosiewicz 6:2, 5:0 i krecz Gabriela; Mitoń – Gogulski 7:6 (4), 6:3; Mizerski – P. Blom 7:5, 7:5; (6) Strzelecki – F. Pękała 6:2, 6:3; (4) Szymkowiak – Ważny 6:4, 6:4; Kosowski – Solarski 6:4, 7:5; Dzieło – Pankowski 6:2, 6:0; (8) A. Majchrzak – Szymczak 6:2, 6:1; (7) Roś – A. Pękała 6:3, 6:4; J. Włodarczyk – P. Voigt 6:1, 6:2; Bojko – T. Sopoliński 6:4, 6:3; (3) Siekanowicz – Królikowski 2:6, 6:3, 6:0; (5) Czaczkowski – Krawczyk 6:4, 3:6, 6:1; Juszczak – Stasiak 6:0, 6:1; Jędrzejczak – Barcik 6:2, 7:6 (3); (2) G. Matuszewski – Bajurko 6:2, 6:4.

Druga runda: Kos – Mitoń 6:2, 6:2; Strzelecki – Mizerski 6:4, 6:3; Kosowski – Szymkowiak 6:3, 6:3; A. Majchrzak – Dzieło 6:4, 7:6 (3); J. Włodarczyk – Szymkowiak 6:3, 5:7, 6:3; Siekanowicz – Bojko 6:1, 6:4; Czaczkowski – Juszczak 7:6 (4), 6:1; G. Matuszewski – Jędrzejczak 6:4, 3:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Kos – Strzelecki 6:1, 6:3; A. Majchrzak – Kosowski 7:6 (4), 6:3; Siekanowicz – J. Włodarczyk 6:4, 2:6, 6:4; G. Matuszewski – Czaczkowski 6:1, 6:2.

Półfinały: Kos – A. Majchrzak 6:2, 6:2; Siekanowicz – G. Matuszewski 3:6, 6:4, 6:1.

Finał: Kos – Siekanowicz 7:5, 2:6, 7:5.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Frankowska/Świerczyńska – Kosowska/Rogala 6:0, 6:4; Halbersztadt/Węgrzyn – Baniak/Gołda 3:6, 6:3, 10;5; Daroszewska/Popławska – (4) Bajorek/Jodłowska 6:2, 4:6, 10:7; M. Głowacka/Straszewska – L. Matuszewski/Persson 6:3, 1:6, 10:6; Będkowska/Skowrońska – Domańska/Witkowska 0:6, 7:6 (6), 10:6; Górska/Orlińska – (3) Bergler/Pawlikowska 6:4, 2:6, 10:2; Paszun/Szmyd – Czapulak/Turczuk 1:6, 7:5, 10:5; (2) Bozova/Kubacha – Mackiewicz/Piechowicz 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Halbersztadt/Węgrzyn – Frankowska/Świerczyńska krecz; Daroszewska/Popławska – M. Głowacka/Straszewska 6:1, 6:0; Góska/Orlińska – Będkowska/Skowrońska 6:1, 6:0; Paszun/Szmyd – Bozova/Kubacha 6:3, 6:3.

Półfinały: Daroszewska/Popławska – Halbersztadt/Węgrzyn 6:3, 6:3; Górska/Orlińska – Paszun/Szmyd 6:3, 6:4.

Finał: Górska/Orlińska – Daroszewska/Popławska 7:6 (4), 7:5.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kos/Siekanowicz – bye; A. Pękała/T. Sopoliński – Gogulski/Szymczak 6:3, 4:6, 10:5; (4) Dzieło/Szymkowiak – Bajurko/Mizerski 6:3, 6:4; P. Blom/Kosowski – Spychalski/Żarski 6:4, 6:4; Barcik/Wójcicki – Królikowski/Solarski 6:4, 6:3; (3) A. Majchrzak/Roś – F. Pękała/P. Voigt 6:1, 6:2; Bojko/Pankowski – Jędrzejczak/J. Włodarczyk 7:6 (4), 6:2; (2) Czaczkowski/G. Matuszewski – Juszczak/Strzelecki 6:4, 7:6 (3).

Ćwierćfinały: Kos/Siekanowicz – A. Pękała/T. Sopoliński 6:1, 6:0; Dzieło/Szymkowiak – B. Blom/Kosowski 3:6, 6:2, 10:3; A. Majchrzak/Roś – Barcik/Wójcicki 7:6 (3), 4:6, 10:6; Czaczkowski/G. Matuszewski – Bojko/Pankowski 6:1, 6:3.

Półfinały: Dzieło/Szymkowiak – Kos/Siekanowicz 6:4, 6:3; Czaczkowski/G. Matuszewski – A. Majchrzak/Roś 6:4, 6:4.

Finał: Czaczkowski/G. Matuszewski – Dzieło/Szymkowiak 7:5, 6:2.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Wartecka – (1) Daroszewska 1:6, 6:1, 10:7; (12) L. Matuszewski – Kostka 6:1, 3:6, 10:5; (2) Caruk – Kokocha 6:2, 7:5; Podolak – (14) Ladrowska 6:0, 6:1; (3) Pieczyńska – Z. Witkowska 6:3, 6:3; Koprowska – (16) Persson 6:1, 6:0; (4) Piechowicz – Wahl-Maniecka 6:3, 6:3; (9) Gołda – Zakrzewska 6:1, 6:2; Kasprzak – (5) H. Jankowska 7:5, 6:2; (15) Halbersztadt – Frątczak 6:2, 6:0; Gniewkowska – (6) Łężniak 7:5, 7:5; (10) Chodkowska – Niemc 7:6 (4), 6:3; (7) Mańkowska – Ciesielczyk 6:0, 7:6 (4); Kluska – (11) Kosowska 3:6, 6:4, 10:1; Rogala – (8) Murawska 6:4, 6:2; Jędrzejak – (13) Kuszel 6:2, 6:4. 

Druga runda: L. Matuszewski – Wartecka 6:1, 6:0; Podolak – Caruk 6:4, 2:6, 12:10; Pieczyńska – Koprowska 6:3, 7:5; Gołda – Piechowicz 6:4, 6:3; Halbersztadt – Kasprzak 5:7, 6:1, 10:4; Gniewkowska – Chodkowska 6:3, 6:0; Mańkowska – Kluska 6:3, 6:1; Jędrzejak – Rogala 6:3, 6:1. 

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Królikowski – Mocek 6:2, 6:1; Skupiński – (12) Ukalski 6:3, 6:2; (2) Krawczyk – Lambert 6:1, 6:2; (13) Żarski – Keiper 6:4, 6:3; (3) Pankowski – Budzyński 6:0, 6:2; Spychalski – (14) Gołębiowski 6:2, 6:2; (4) P. Voigt – Ignaczewski 6:1, 6:3; (10) Wójcicki – Weiner 6:2, 6:2; (5) Kosowski – Kaszowski 6:2, 6:3; (11) Błaszczyk – Grzegory 6:1, 6:1; (6) Juszczak – Celeda 6:0, 6:0; (16) Czubak – Kołodziejczyk 0:6, 7:5, 10:7; (7) T. Sopoliński – Allecou 7:5, 6:0; (15) Maranda – Pencko 6:1, 6:4; Czyrek – (8) M. Plenkiewicz 6:2, 6:1; P. Blom – (9) J. Wieczorek 6:3, 7:6 (5).

Druga runda: Królikowski – Skupiński 6:0, 6:4; Krawczyk – Żarski 6:0, 6:2; Pankowski – Spychalski 6:3, 6:1; P. Voigt – Wójcicki 0:6, 7:5, 10:8; Kosowski – Błaszczyk 6:3, 4:6, 10:2; Juszczak – Czubak 6:3, 6:2; T. Sopoliński – Maranda 6:1, 6:0; P. Blom – Czyrek 6:4, 6:4.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności